Jump to content
Dogomania

Skarpeta im.Talcott pomaga psom-staruszkom. Ku pamięci Jolanty08 i Talcott - szlachetnych miłośniczek zwierząt.


Monika z Katowic

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Skoro Monika z Katowic nie wypowiada się pozytywnie w sprawie pomocy dla Gali, rozumiem, że jest przeciw, szkoda:([/QUOTE]

Oczywiście, że jestem za przyznaniem dofinansowania.
Jestem w Skarpecie od początku i nigdy nie odmówiłam pomocy potrzebującemu staruszkowi.
Zresztą ta sunia miała już dwie zgody - a według regulaminu to wystarczy - więc bez problemu można jej już było wysłać pieniądze.

[COLOR=#ff0000][B]Jeżeli nagle komuś zaczęło przeszkadzać moje uczestnictwo w Skarpecie i moje prośby o konieczność przestrzegania regulaminu - w każdej chwili mogę zrezygnować z udziału w Komisji.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']o to bardzo dziękuję za odpowiedź, tylko zapytam skoro MagdaNS się już dawno nie wypowiada, to może powinno się dołączyć jakiegoś jeszcze członka do komisji? I jeszcze a propos poszukiwania skarbnika myślałam, że agusiazet tak świetnie sobie radzi, że to jakaś zaszła informacja, i skarbnik nie jest poszukiwany;[/QUOTE]

To agusiazet, kilka miesiecy temu, wyraziła wolę rezygnacji z funkcji skarbnika - ja nie mam z tą decyzją nic wspólnego.

A może Ty, droga asiuniab, masz ochotę zacząć działać w Skarpecie i jej Komisji?
Twój wspaniały entuzjazm i zaangażowanie bardzo się przydadzą - są piękne!!!
[U]Bardzo chętnie ustąpię Ci miejsca w Komisji od zaraz!!![/U]:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Oczywiście, że jestem za przyznaniem dofinansowania.
Jestem w Skarpecie od początku i nigdy nie odmówiłam pomocy potrzebującemu staruszkowi.
Zresztą ta sunia miała już dwie zgody - a według regulaminu to wystarczy - więc bez problemu można jej już było wysłać pieniądze.

[COLOR=#ff0000][B]Jeżeli nagle komuś zaczęło przeszkadzać moje uczestnictwo w Skarpecie i moje prośby o konieczność przestrzegania regulaminu - w każdej chwili mogę zrezygnować z udziału w Komisji.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Super, dziękuję w imieniu Gali i Chaty Zwierzaków!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']To agusiazet, kilka miesiecy temu, wyraziła wolę rezygnacji z funkcji skarbnika - ja nie mam z tą decyzją nic wspólnego.

A może Ty, droga asiuniab, masz ochotę zacząć działać w Skarpecie i jej Komisji?
Twój wspaniały entuzjazm i zaangażowanie bardzo się przydadzą - są piękne!!!
[U]Bardzo chętnie ustąpię Ci miejsca w Komisji od zaraz!!![/U]:loveu::loveu:[/QUOTE]

Może asiuniab mogłaby wskoczyć na miejsce MagdyNS, która już się w Skarpecie nie udziela i nie płaci deklaracji? Ma chorego Redzika i pewnie teraz wszystkie siły i fundusze idą na jego leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']To agusiazet, kilka miesiecy temu, wyraziła wolę rezygnacji z funkcji skarbnika - ja nie mam z tą decyzją nic wspólnego.

A może Ty, droga asiuniab, masz ochotę zacząć działać w Skarpecie i jej Komisji?
Twój wspaniały entuzjazm i zaangażowanie bardzo się przydadzą - są piękne!!!
[U]Bardzo chętnie ustąpię Ci miejsca w Komisji od zaraz!!![/U]:loveu::loveu:[/QUOTE]


jeśli chodzi o zasiadanie w komisji, to widziałabym kogoś ze znacznie dłuższym stażem niż ja, bo mój stażyk, jest ledwie miesięczny, wiec nawet nie ma o czym mówić;
za to prowadzenie rachunku to już bardziej coś w czym się pewniej czuję, ponieważ jestem ekonomistką, ale (zawsze jest ale), mam dziecko 11 miesięcy, pracę w której muszę siedzieć po godzinach i daleko od wszystkiego mieszkam, więc dojazdy pochłaniają mi ogrom czasu, więc na dogomanii jestem kosztem snu, a i tak nie ogarniam wszystkich wątków, więc bałabym się, że niestety, nie dałabym rady prowadzić księgowości skarpety tak jak na to zasługuje;

mam nadzieję, że nie odczytałaś mojego poprzedniego postu w niewłaściwy sposób, bo chodziło mi jedynie, że skoro jakiś członek komisji, nie może, czy też nie wypowiada się względem dotacji, to może warto dobrać kogoś dla dobra staruszków, i nie chodziło mi o zastępowanie a o dobranie członka;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Może asiuniab mogłaby wskoczyć na miejsce MagdyNS, która już się w Skarpecie nie udziela i nie płaci deklaracji? Ma chorego Redzika i pewnie teraz wszystkie siły i fundusze idą na jego leczenie.[/QUOTE]

Doskonały, konstruktywny pomysł! Jestem jak najbardziej za!:loveu:
[U]
I nadal proszę o znalezienie jeszcze jednej osoby na moje miejsce w Komisji.[/U]
Obawiam się bowiem, że w tym roku obowiązki zawodowe uniemożliwią mi należyty, aktywny udział w Komisji Skarpety.
[COLOR=#ff0000]
[B]Uważam te zmiany za bardzo dobre i konieczne dla właściwego funkcjonowania Skarpety im. Talcott.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Doskonały, konstruktywny pomysł! Jestem jak najbardziej za!:loveu:
[U]
I nadal proszę o znalezienie jeszcze jednej osoby na moje miejsce w Komisji.[/U]
Obawiam się bowiem, że w tym roku obowiązki zawodowe uniemożliwią mi należyty, aktywny udział w Komisji Skarpety.
[COLOR=#ff0000]
[B]Uważam te zmiany za bardzo dobre i konieczne dla właściwego funkcjonowania Skarpety im. Talcott.[/B][/COLOR][/QUOTE]

A ja nie wyobrazam sobie zadnych zmian. Aguasiazet wzorowo prowadzi finanse,powiadamia o kazdej wplacie,nie trzeba nawet w post rozliczeniowy zerkac.
Monika z Katowic ratuje Skarpete jak moze np.ogromny wplyw z ostatniego bazarku.Jolanta08 tez zawsze zabiera glos za przyznaniem pomocy.
Oczywiscie mozna poszukac jeszcze jednego czlonka komisji,ale do zgody potrzebne sa 2 pozytywne glosy.
Dziewczyny jeszcze nie odmowily pomocy zadnemu Staruszkowi.Ba,nawet czekaja dluzej na zwrot niz wymaga tego regulamin.
Regulamin jest regulaminem i trzeba go przestrzegac.

I jeszcze jedno,watek jest po to by na nim dyskutowac,kazdy moze wyrazic swoja opinie.
Asiuniab napewno nie miala nic zlego na mysli.
Wszyscy jestesmy tu w jednym celu by pomagac Psim Staruszkom gdyz wedlug mnie takie Psy sa najbardziej zepchniete na margines.
Mam nadzieje ze nikogo nie urazilam,jesli tak to przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam sierpniową deklarację od kasiKia i od Joanny Stempniak, kto to jest, proszę o nick, bo nie wiem jak rozliczyć ta wpłatę. W ogóle w opisie przelewu proszę pisać swój nick i za jaki miesiąc jest wpłata, bo zaczynam nie ogarniać! Przeleałam też pieniążki w wysokości 120 zł dla Gali z Chaty Zwierzaka. Stan konta na dzisiaj wynosi 499 zł 96 gr.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
W akcie desperacji przyszłam prosić o zapomogę dla Ukkiego z tego wątku

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238864-Ukki-musi-mie%C4%87-usuni%C4%99t%C4%85-reszt%C4%99-z%C4%99b%C3%B3w-a-nie-mam-ani-grosza-i-mega-d%C5%82ug-u-weta-%28[/url]

Piesek jest staruszkiem, ma powyżej 12 lat. powinien mieć usunięte zęby, ale nie ma za co.


Podupadł na zdrowiu (post 797)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240827-W-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka-%29/page32[/url]

Nie ma żadnego wirtualnego opiekuna a my już nie wiemy skąd wziąć pieniądze.

Proszę ślicznie chociaż o 50 zł. Zwrócę oczywiście 25%.

Link to comment
Share on other sites

A zatem dla Ukkiego 120 zł od nas, proszę o dane do przelewu na PW. Zwrot pokryje obiezyswiat75.

Otrzymałam deklarację od Joanny Blum, która to deklarowiczka jest asiuniab? Błagam piszcie nicki i za jaki miesiąc płacicie, nei ogarniam tego, mimo zeszytu i notatek!!! Stan skarpety wynosi 509 zł 96 gr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Bardzo pięknie dziękuję :)
To ogromna pomoc :loveu:
Już wysyłam PW i również proszę o numer konta na zwrot pieniędzy.[/QUOTE]

Pieniążki dla Ukkiego dzisiaj przelałam, stan konta wynosi 389,96.

Obieżyświat75, zwrot pieniążków w wysokości 30 zł do 13 października, konto wyślę jak termin będzie się zbliżał:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']A zatem dla Ukkiego 120 zł od nas, proszę o dane do przelewu na PW. Zwrot pokryje obiezyswiat75.

Otrzymałam deklarację od Joanny Blum, która to deklarowiczka jest asiuniab? Błagam piszcie nicki i za jaki miesiąc płacicie, nei ogarniam tego, mimo zeszytu i notatek!!! Stan skarpety wynosi 509 zł 96 gr.[/QUOTE]
tak to ja, ale mam zlecenie stałe i tam nie mam jak wpisać za jaki miesiac płacę:(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd]Wysłałam na konto Skarpety dodatkowo [B]kwotę [SIZE=4]300 zł[/SIZE][/B] z mojego owocnego "Bazarku "Oczko". [/COLOR][/FONT][/SIZE][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]
[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd]
Bardzo się cieszę, że udało mi się, dzięki "Oczku", podreperować konto Skarpety [/COLOR][COLOR=#0000cd]w sumie o kwotę[/COLOR][COLOR=#ff0000] 630 złotych[/COLOR][COLOR=#0000cd].[/COLOR][/FONT][/SIZE]:multi:
[SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd]Proszę o potwierdzenie wpływu na bazarkowym wątku -[/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=comic sans ms][COLOR=#0000cd][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-finisz!-Wysoki-zysk!-Dziękuję-wszystkim-z-całego-serca!"][B][COLOR=#ff0000] klik[/COLOR][/B][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE]: [/COLOR][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245731-OCZKO-finisz!-Wysoki-zysk!-Dziękuję-wszystkim-z-całego-serca!"][COLOR=#0000cd]"OCZKO"[/COLOR][COLOR=#0000cd]- finisz! Wysoki zysk! Dziękuję wszystkim z całego serca!

[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=comic sans ms][SIZE=2][COLOR=#0000cd][COLOR=#800000][B][SIZE=4][SIZE=5][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a69148888034abe8.html"][IMG]http://images54.fotosik.pl/9/a69148888034abe8m.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=#0000cd]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Edited by Monika z Katowic
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...