Jump to content
Dogomania

Serwo zasnął...


saskia

Recommended Posts

a w schronisku nie ma ciepłej wody? na miejscu go umyć, wysuszyć suszarką,zapakowac w koc do auta. Przeciez w aucie jest ogrzewanie, koc ciepły to się starowinka nie zaziebi. A i kierowca nie padnie z powodu zapaszku.

Mój pies się kiedyś wytarzał dokładnie w ludzkiej kupie. trzy godziny szorowałąm go w wannie moim własnym szamponem Elseve w dodatku. Zapach zniknął.

Uda się wam tylko tzreba się zgrać.

Trzymam kciuki za daleko mieszkam zeby osobiście brać udział w tym przedsięwzięciu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro podzwonię od rana, obiecuję. Mam nadzieję, ze się uda, bo zwykle są takie kolejki, że z miesiąc trzeba czekać :shake:
Może gdybym powiedziała, że więcej zapłacimy, to by się zgodzili?
Ja go przewiozę swoim samochodem, najwyżej się pochaftuję po drodze:oops:
W schronisku nie ma mowy o myciu, naprawdę.

Jestem strasznie ograniczona czasowo w tym momencie- jutro mogłabym spróbowac coś z nim zrobić, ale schronisko tylko do 16 i nie zdążę.

Czy ktoś z Łodzi nie ma ochoty na sponsorowaną wycieczkę do Gdańska? Z czystym, kochanym psem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']
Czy ktoś z Łodzi nie ma ochoty na sponsorowaną wycieczkę do Gdańska? Z czystym, kochanym psem?[/quote]

slonce wiesz co jakies dwa tygodnie temu sunie Sfinx wiezli tacy panstwo ..sunie im podrzucalam na okolice Dabrowy!!!gdzies mialam do nich fon tylko nie pamietam kto nas z nimi skontaktowal staram sie dodzwonic do madzi bo wiem ,ze oni z nia najpierw sie kontaktowali!!!madzia teraz wieczorem jest dostepna postaram sie cos dowedizec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']Jutro podzwonię od rana, obiecuję. Mam nadzieję, ze się uda, bo zwykle są takie kolejki, że z miesiąc trzeba czekać :shake:
Może gdybym powiedziała, że więcej zapłacimy, to by się zgodzili?
Ja go przewiozę swoim samochodem, najwyżej się pochaftuję po drodze:oops:
W schronisku nie ma mowy o myciu, naprawdę.

Jestem strasznie ograniczona czasowo w tym momencie- jutro mogłabym spróbowac coś z nim zrobić, ale schronisko tylko do 16 i nie zdążę.

Czy ktoś z Łodzi nie ma ochoty na sponsorowaną wycieczkę do Gdańska? Z czystym, kochanym psem?[/quote]

ponawiam pytanie co do transportu bo moze bym go zawiozla!!tylko napiszcie mi jak z tym paliwem jest mniej wiecej ile bedzie to kozstowac!!!

Link to comment
Share on other sites

Aaliyah1981,
jeżeli chodzi o koszt paliwa, to zależy wszystko od spalania samochodu i od tego na jakim paliwie jeździ (etylina, ropa, gaz). Średnio spalanie można przyjąć 8-10 litrów na 100 km, co w zależności od ceny np. etyliny kształtuje się od 25-35 zł. za 100 km.
Dorzucam się do paliwa.
ZABIERZCIE GO TYLKO!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Chyba mój post został niezauważony a więc onawiam propozycje.Po co wydawać kaskę na jakiś salon...Naprawdę zapraszam psiaka do mnie do mieszkanka,nie bedzie trzeba psiaka stresować ,oczywiście pomogę w kąpieli i psiak wyjdzie czyściuteńki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!
Ja jestem z Łodzi i jestem w stanie udostepnic garaz do kapieli.
Stoi tam auto ktore nie wiem czy odpali wiec w razie czego trzeba by je wypchnac ale napewno damy rade.
Jets kranik z woda, ale nie wiem, chyba tylko zimna.
Ale mozna by go tam spokojnie obstrzyc, no i moze chociaz obmyc?
Jakby co walcie do mnie, od reki mozemy do garazu jechac. To taki zwykly garaz nie ocieplany itp ale nie wieje, mozna zamknąć.

edit -
eh ja mam refleks, widze ze juz Moria sie zaoferowala :-) W razie potrzeby garaz jest jakby co.

btw dacie w konciu jakis numer konta albo adresik gdzie mozna by zawiezc mu jakies zarełko ?

Link to comment
Share on other sites

Jesteście kochani, pomóżcie temu biedakowi, ja jestem we Wrocławiu, więc mogę dorzucic się do kosztów, tylko net mam do dziś do 16- stej, więc jeśli do tej pory pojawi sie nr konta to napewno wspomogę, a później dopiero jestem w świecie wirtualnym dopiero we wtorek.
Oby pieskowi zaświeciło słoneczko, życzę mu tego z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...