Jump to content
Dogomania

Niby ON 6 miesięczny powykręcane łapki 5 kg :(MA DOM


Recommended Posts

[quote name='J_ulia']Noc minęła ... ciężko . Dopiero nad ranem charczenie i sapanie troszkę się uspokoiło. Ani Bajka , ani Supełek prawienie nie spali ... Dzisiaj dostał kolejny preparat na odrobaczenie , może ten mu bardziej pomoże... z tymi larwami w płucach to nie żarty...[/QUOTE]

Wysięk z nosa,charczenie sapanie,to tak jak mówilam kaszel kennelowy z ropną wydzieliną...

mam nadzieje,że mały przetrwa i będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

W planach jest bazarek dla SUpełka, sama go nie dam rady przygotować, bo nie mogę fot wstawiać, wrrrrr
Zrobiłam już foty i podesłałam Tora&Faro, ona zrobi razem ze swoimi gadżetami :) Jak będzie gotowy to wstawimy link :)

Link to comment
Share on other sites

W piątek skończył się mój bazar nalewkowy. Uzbieraliśmy na nim ..... 427 zł :multi:
Cioteczki były wspaniałe i otworzyły swoje serduszka i portfele dla Supełka :loveu::loveu::loveu:
Myślę, że w tym tygodniu uda mi się zebrać wszystkie wpłaty za bazarek. Jak zbiorę to wpłacę na malucha, na jego leczenie będzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I kolejny bazarek dla Supełka, na ktory zapraszam w imieniu ofiarodawców :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/186214-Pi%C4%99kne-sp%C3%B3dnice-i-kosmetyki-na-bardzo-chorego-Supe%C5%82ka-niby-ONka-do-ko%C5%84ca-maja-br[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...