Jump to content
Dogomania

Ares - czarny shar pei - odnalazł "swoich" ludzi jest w ds!


jaanna019

Recommended Posts

Ares jest u clamour, wg mojej wiedzy może tam być jeszcze ok. tydzień czasu. Mamy zgodę fundacji na objęcie psa naszą opieką, możemy go zabrać od clamour, możemy go wspierać finansowo ale Aresa formalnym opiekunem będzie nadal fundacja. Mamy kasę nie mamy hotelu - dt. Proszę wszystkich o wytężenie umysłów:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanna019']Ares jest u clamour, wg mojej wiedzy może tam być jeszcze ok. tydzień czasu. Mamy zgodę fundacji na objęcie psa naszą opieką, możemy go zabrać od clamour, możemy go wspierać finansowo ale Aresa formalnym opiekunem będzie nadal fundacja. Mamy kasę nie mamy hotelu - dt. Proszę wszystkich o wytężenie umysłów:oops:[/QUOTE]

To dobrze się składa, że mamy kilka dni, by czegoś poszukać :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś namiary na dwa hotele godne polecenia, jednak najprawdopodobniej Ares mieszałby w kojcu, plusem jest to że hotel by z nim pracował, jeden z nich prowadzi fachowiec szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem. I teraz pytanie: dzwonić? Pies miałby fachową pomoc ale mieszkałby w boksie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maczekxp']Ania, Ares poradzi sobie w boksie-dobrze znosił to w schronie. Futro ma, jak misiek, chyba, że wyłysiał u clamour, więc nie powinien marznąć. Zrób tak, żeby było dobrze:)Myslę, że wazne jest także to, żeby ktos pracował z gamoniem;)[/QUOTE]

W schronie miał boks ogrzewany. Domyślam się, że w hoteliku będzie miał jakąś porządną i ocieploną budę? ;) Tak jak wyżej napisane. Bardzo dużą zaletą jest doświadczony szkoleniowiec, który popracowałby nad Aresem. Pod tym względem jest to dla niego szansa.

To ja się znów przypominam. Bo nie ma na pierwszej stronie numeru konta. Poproszę o PW z nim.

Link to comment
Share on other sites

No i nie udało mi się dodzwonić, w dzień był tel wyłączony, wieczorem nie odbierali, jutro będę atakować od rana. Kochani konto podam każdemu na PW. Rozumiem, że na moje zbieramy?

Edit. Każdemu wysłałam konto na PW. Jeśli kogoś pominęłam to proszę się przypominać. Żeby nie robić zamieszania stałe wpłaty zbieramy jako pierwsze za styczeń. Końcówkę grudnia pokryjemy z wpłat jednorazowych. Mam nadzieję, że wszystkim pasuje takie rozwiązanie?

Edit: Jest hotel 400,-/ mies. (w koszt wliczone wyżywienie i praca z psem) jeśli będzie dramatyczna sytuacja wymagająca interwencji w szkolenie fachowca specjalisty trzeba będzie dopłacić. Aresa można przywieźć w poniedziałek. Myślę, że to w miarę rozsądna propozycja. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Już piszę. Hotel poleciła mi osoba, której ufam w 100%. Jest to hotel Agnieszki Błach. Ma doświadczenie z trudnymi psami. Ares mieszkałby w kojcu w ocieplanej budzie. Żywienie karmą suchą z dodatkiem mięsa (wołowina, konina, drób). Pani jest szkoleniowcem z doświadczenia, wyprowadzała już trudne psy. Na pewno możemy liczyć na sprawdzenie tej agresji czy jest, czy nie ma, i o jakim podłożu oraz na pracę mającą na celu wyeliminowanie zachowań niepożądanych. W razie potrzeby jest tam dostępne szkolenie z wyższej półki u speca eksperta (mieszka niedaleko), ale myślę, że to nie będzie potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

400zl miesiecznie to nie tak malo, stalych deklaracji jest na 250zl, do tego te jednorazowe. Na kilka miesiecy wystarczy, miejmy nadzieje ze jak popracuja z Aresem to szybciej znajdzie odpowiedni dom.
Co myslicie zeby zrobic dla Aresa sprzedaz cegielek? Widzialam to na Allegro dla psa Nero, ma ktos taka mozliwosc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']No i nie udało mi się dodzwonić, w dzień był tel wyłączony, wieczorem nie odbierali, jutro będę atakować od rana. Kochani konto podam każdemu na PW. [B]Rozumiem, że na moje zbieramy?[/B]

Edit. Każdemu wysłałam konto na PW. Jeśli kogoś pominęłam to proszę się przypominać. Żeby nie robić zamieszania stałe wpłaty zbieramy jako pierwsze za styczeń. Końcówkę grudnia pokryjemy z wpłat jednorazowych. Mam nadzieję, że wszystkim pasuje takie rozwiązanie?

Edit: Jest hotel 400,-/ mies. (w koszt wliczone wyżywienie i praca z psem) jeśli będzie dramatyczna sytuacja wymagająca interwencji w szkolenie fachowca specjalisty trzeba będzie dopłacić. Aresa można przywieźć w poniedziałek. Myślę, że to w miarę rozsądna propozycja. Co o tym sądzicie?[/QUOTE]

Co do pogrubionego to myślę, że tak. Bo Fundacja chyba nie będzie mieć nic przeciwko?

Co do "Edit". To ja się przypominam. ;) Ale prawdopodobnie pieniążki wpłacę po świętach bo jestem w rozjazdach.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam wiadomości od Włodka. Słuchajcie czekam na wiadomość w związku z czymś co mgliście rysowało na horyzoncie i nie wiem co dalej.. jesli nie wypali to w tym tygodniu trzeba Aresa przewieźć od clamour do hotelu.

Edit. Już mam na SP ;) budujące są takie wiadomości

Znów edit:
ares jest nadal u clamour. Czekamy teraz tylko na pismo z fundacji o rozwiązaniu adopcji. Jak tylko clamour je dostanie Ares pojedzie do hotelu.

Doszły kolejne wpłaty:
rekus - 30zł
eliza72 - 50zł
kojot_k - 100zł
betka35 - 20zł
A.K. - 94,74zł

i teraz spowiadać się za co, na co i dlaczego? bo niektóre wpłaty odbiegają od wysokości deklaracji:oops:

Link to comment
Share on other sites

o widzę że sp forum się tu zleciało do Aresa. Miło to widzieć:-)
Prześlijcie mi nr konta. A barbara to myślę ze Basia z SP Word forum. Raczej jestem pewna!

[URL="http://www.dogomania.pl/members/44351-jaanna019"][B]jaanna019 [/B][/URL]
a co z clammur? Nie wchodzi na Dogomanię? Jestem trochę do tyłu bo mnie nie było jakiś czas

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...