Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS]Saruś już prawie po świętach. [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Za oknem nie ma śniegu. U nas już powoli petardy słychać. Nie zapomne jak ty się tego bałaś. Z latami było corazj gorzej. Każdego sylwestra spędzałaś w kabinie prysznicowej a na pralce stało radio.Wczoraj przeglądałam zdjęcia. Ostatnio robie to dość często.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Saruniu, jutro skończy się ten rok... mam nadzieję, że lubisz Bajanka bo on jest takim grzecznym i kochanym chłopczykiem, bardzo za nim tęsknię, tak jak twoja pani tęskni za tobą...

Dla was kochani..

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/314/2b9e3f4d2f2ca0ae.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Jolu tak jak CI pisałam po przeczytaniu sms lzy same poleciały.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Dziś właśnie mam małą handrę. Popłakuje czasami. [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Mojej mamie sie jakos zebrało na wspominki o Tobie.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Na pewno bajanek zaprzyjaźnił się z Sarcią.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B]Sarus i mamy juz Nowy roczek. U nas wczoraj strzelali. ZNajac CIEBIE to siedziałabyś w kabinie prysznicowej trzęsąc się jak osika.A ja siedziałabym razem z TOBA mówiąc, że jest wzystko dobrze.
Dziś dopadła mnie okropna handra cały dzien płacze.[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jak zazdroszczę tego snu z Sarcią...Lazy śniła mi się tylko raz. Praktycznie zaraz po odejściu...była taka radosna i zdrowa! Wiedziałam, ze przyszła do mnie we śnie zeby mi powiedzieć, ze teraz jest już jej dobrze, zebym nie płakała...Cholera...znowu się pobeczałam, głupia baba ze mnie...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...