Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz Sarciu - w czerwcu Twoja Aga bedzie miziac Gucia. Pierwsze, co Ja spotka to szczekanie, potem "hop" na plecy i bicie ogonem po nogach. A kiedy wejdzie do pokoju - zobaczy moje ulubione zdjecie Tonia, ktore stoi w gablotce. Oj poplaczemy sobie za Wami, Slonecka Wy nasze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Wiesz Sarciu - w czerwcu Twoja Aga bedzie miziac Gucia. Pierwsze, co Ja spotka to szczekanie, potem "hop" na plecy i bicie ogonem po nogach. A kiedy wejdzie do pokoju - zobaczy moje ulubione zdjecie Tonia, ktore stoi w gablotce. Oj poplaczemy sobie za Wami, Slonecka Wy nasze![/QUOTE]

Czy ja mogę sie wirtualnie dołączyc do tego popłakiwania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][FONT=Comic Sans MS]Jolu mnie juz teraz łzy pociekły jak to przeczytałam. A co dopiero jak do was przyjadę.[/FONT][/B][/quote]
[quote name='LAZY']Czy ja mogę sie wirtualnie dołączyc do tego popłakiwania?[/quote]
Jasne! Choc, kiedy zawiatsz na nasz zielony Slask,to zapraszam to niewirtualnego plakania i ...miziania.
Jedno jest tez pewne, z Aga powspominamy wszystkie nasze dogomaniackie psy i zaplaczemy sie na amen. W koncu warte sa tego! A z drugiej strony - popatrzcie dziewcyny - ile Ich tu juz jest! To jest porazajace! One tam, my - tu.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ile Ich tu juz jest! To jest porażające! One tam, my - tu.[/QUOTE]

[B][FONT="Comic Sans MS"]Jolu dla mnie to okropne. Patrzeć jak nasi przyjaciele odchodzą. Nie umiem na to obojętnie patrze.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote][B][FONT=Comic Sans MS]Ja po prostu chce aby był[/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS].[/FONT][/quote][FONT=Comic Sans MS]

I to jest najważniejsze. Każdy z nich to inny rozdział w naszym życiu , inne wspomnienia, inne przygody. To co było kiedyś na zawsze pozostanie żywe w naszych sercach i naszej pamięci.
Wczoraj drżałam o życie Balbinki, na szczęście wszystko sie dobrze skończyło, ale wiem, że gdyby.............. bolało by tak samo.
Kochaj Aga, kochaj całym sercem, kochaj innego, ale tak samo i i wiem, że tak będzie.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus'][FONT=Comic Sans MS]
Kochaj Aga, kochaj całym sercem, kochaj innego, ale tak samo i i wiem, że tak będzie.
[/FONT][/quote]och... jak pieknie napisane!!! Aga - szkoda, ze nie znalas Toska! Widzialbys jak reagowalam na Niego! Tak samo reaguje na Gucia - jest to samo, tylko przy nastepcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus'][FONT=Comic Sans MS]
Kochaj Aga, kochaj całym sercem, kochaj innego, ale tak samo i i wiem, że tak będzie.
[/FONT][/quote]

[FONT=Comic Sans MS][B]Tak też będzie.
JOlu wiem i żałuję, że nie poznałaś Sary. Ale za to poznam Gucia[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='szajbus']Małe kluseczki? To życie, nowe życie! Tak jakby chciała ci dać znać o kontynuacji miłości do psów.[B] Ona odeszła,ale miłość i[/B] [B]troska ma trwać nadal[/B]. Dla mnie to proroczy sen.[/quote]
tak, bo my mamy ten cholerny syndrom, bez ktoreo nie potrafimy zyc!

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Comic Sans MS"]Saruś gdybyś była jutro obchodziłabyś swoje 13 urodziny.
Świętuj je tam za TM z przyjaciółmi. Ja wieczorem w domu zapalę świeczuszkę.Powspominam CIEBIE oglądając zdjęcia.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...