Jump to content
Dogomania

SARA mój aniołeczek [`]


Agga

Recommended Posts

[quote name='Lucilla']pozno to przeczytałam,wez nowego psa czy twoj pies tak wspaniały nie chce abys komus pomogła[/quote]


[B][FONT=Comic Sans MS]Taka decyzje musi podjąc cała moja rodzina. Jakbym mieszkała sama to juz bym dawno miała psa.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Paulinko Twojej LAZY napewno jest tam dobrze. Ma tam Sarcię i nie tylko.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Comic Sans MS]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies...
A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek.
On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
My mamy dusze kieszonkowe...
Maleńka dusza, wielki człowiek.
Psia dusza się nie mieści w psie.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Sarenko jutro kolejny 17. Za miesiąc minie rok jak CIEBIE nie ma z nami. Jestes w naszych sercach i pamięci. Saruś Jasiu za miesiąc konczy 3 latka. Pamiętam jak w zeszłym roku przezyłaś moje i Jasia urodzinki. Jeszcze miałąs ochote żebrać jeszcze walczyłaś chodż było już tak źle. Jasiu chodź wtedy taki malutki pamieta CIEBIE. Oglądająć TWOJE zdjęcia mówi SARA. Lubi oglądać TWOJE zdjęcia.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT][B][FONT=Comic Sans MS]Wiesz co Saruś. Za każdym razem jak wchodze na TM wiem, że za TM most wyruszył ktoś nowy. W człowieku wzbiera się złość i bezradność, że tak musi być. Wiem, że taka jest kolej losu, że jedni się rodzą inni umierają. Tak samo jest z ludźmi. Każde odejście boli. [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Za TM odeszła Sabunia od Katerinas ale TY o tym juz wiesz.Saruś wiesz jak mi CIEBIE brakuje. TY ram z góry czuwasz nad swoją pńcią - dzięki Saruś[/FONT][/B]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Już 17.02 minie rok odkąd wyruszyłaś w daleką drogę. Nie chcieliśmy CIĘ w nią puszczać ale tak trzeba było. Wczoraj leżąc już włóżku, nie wiem skąd ale przed oczami stanał mi obraz z tamtego popołudnia. Ogarnęło mnie znowu uczucie pustki i smutku.Nadal czasami mam wrażanie, że CIEBIE słysze w domku. Ostatnio tato coś powiedział w pokoju obok mojego. To śmieszne ale zdawało mi się, że powiedział coś takim tonem jak zwarcał się do CIEBIE:p [/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Agus nam zaczal sie 3 a ja dalej czasem myle imiona i do Gucia mowie "Atos" - ale powiem szczerze - nie chce zeby cofnac czas, nie chce przezywac tego samego raz jeszcze - wiem, ze to glupie i egoistyczne, bo nie cche przezywac raz jeszcze odejscia wszystkich psow z dogo!Jestem szczesliwa, choc serce moje dalej cierpi - dziwne, nie? Mam Gucia - bardzo go kocham, ale zawsz pamietam o Tosiu- On byl pierwszy i tego nic nie zmieni! On mnie tez nauczyl kochac wlsnie Agata! i za to jestem mu cholernie wdzieczna!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Jolu wiesz gdzies dziś czytałam na dogo. Czy gdyby była taka możliwość aby jeszcze raz spotkać się z naszymi pupilami nie wiem czy bym chciała. Z jednej strony tak- jeszcze raz ją ukochać i powiedzieć, że ją kocham. A z drugiej znowu smutek by mi towazyszył.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chciała.
Może dlatego, że Psonia odeszła nie cierpiąc,że miała szansę na dalsze życie i czuję niedosyt oraz żal do lekarzy?
Nie chciałabym jej wyciągać z TM, ale cofnąć czas, tylko jej czas.
Prawdę powiedziała sota, że gdybym miała cofnąć w czasie wszystkie cierpnienia innych psiaków, to lepiej niech to zosytanie tak jak jest, przecież i tak ją wciąż kocham i noszę żywą w sercu.

Saruś aniołeczku
[img]http://img382.imageshack.us/img382/5006/kerze8ik2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Saruś, nie znałam cię, a właśnie ty mi sie przyśniłaś. Jak ty byłaś piękna jaka radosna, jaka szybka. Jak to się stało, że czekając na Psonię we śnie, widziałam Ciebie?
Pognaj tą moja pannicę, niech się nie ociąga, bo za nią tęsknię.

Dla ciebie mój senny piesku
[img]http://img382.imageshack.us/img382/5006/kerze8ik2.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...