Jump to content
Dogomania

3 tygodnie konał pod progiem własnego domu- sparaliżowany Kubuś odszedł ...


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

....zużyliśmy wszystkie pieluszki i faktycznie (Magda uprzedzała mnie, że dziecięce są gorsze iż najmniejsze "dorosłe" ;) ) jako ostatnie używamy te dziecięce z tesko i kiepsko, są bardzo wąskie i Kubusiowi wychodzą z niej kostki na pupci i ociera je sobie... w tych większych pieluszkach "jeździ" na pieluszce po podłodze...)
takie pytanko: gdzie najtaniej kupowałyście te pieluszki seni "S"?

Link to comment
Share on other sites

Dokładenie to chyba najwygodniejsze są Seni "zerówki".... zamówić?
Mam też jeszcze jedną paczuszkę pieluszek, niestety dziecięcych, bedziesz może we Wro- oszczędziłoby się na poczcie.


A może ktoś zasponsoruje Kubie kolejne "majteczki" ? ;)

[SIZE=1](Wstawię rozliczenie rano, bo cos nie moge sie zalogowac do banku...)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nie byłam w stanie przeczytać wszystkich postów, bo jest już ich bardzo dużo, więc nie wiem czy temat był poruszany...niemniej wydaje mi się, że na właścicieli Kubusia można by nasłać policję, bo jako właściciele mieli obowiązek udzielić mu pomocy...
niech przynajmniej mandat dostaną, to może na przyszłość pomyślą, że takie postępowanie płazem nie uchodzi...

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie OT ale mały porzucony szczenior szuka domku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189494-Wyrok-śmierci-odroczony-A-może-szansa-na-dobre-życie-To-zależy-od-nas...?p=15063224#post15063224"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1894...4#post15063224[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani_Sisi']nie byłam w stanie przeczytać wszystkich postów, bo jest już ich bardzo dużo, więc nie wiem czy temat był poruszany...niemniej wydaje mi się, że na właścicieli Kubusia można by nasłać policję, bo jako właściciele mieli obowiązek udzielić mu pomocy...
niech przynajmniej mandat dostaną, to może na przyszłość pomyślą, że takie postępowanie płazem nie uchodzi...[/QUOTE]
no wlasnie, ja czytalam wszystko, ale nie pamietam czy oni poniesli konsekwencje?

Link to comment
Share on other sites

powinna by6ć"czarna lista" takich osób żeby każdy zanim powierzy swojego szczeniaczka czy kociaka, mógł sprawdzić w necie czy przypadkiem delikwent nie znajduje się na takiej właśnie liście. Jak ktoś nie spłaca rat kredytowych to zapisują go do BIK-ku
ale jak się znęca naj zwierzętami pozostaje anonimowy! to niesprawiedliwe!!!

Link to comment
Share on other sites

z bazarku na ktory ubrania wyrwala z szafy swojego syna monamipet ;) bedzie minimum 40 zlotych plus koszty przesylki ktore zaplaca nabywcy, a ktore monamipet przekaze rowniez na konto ulvhedinn dla kubusia :)
[COLOR=Magenta][B]monamipet- dziekujemy[/B][/COLOR] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

w porządku u Kubulki....
jest bardzo grzecznym piesiem, nawet sygnalizje jak mu kupka "wyleci", odrazu szarpie pieluszke żeby coś z tym fantem zrobić....

jest grzeczniusi jak sie nim zajmuję albo chociaż do czasu jak widzi gdzieś przemykające po domu moje nogi....
kiedy muszę wyjść choćby na podwórko na 5 minut krzyczy jak oszalały, jakby go ktoś ze skóry obdzierał..... ma koszmarny lęk separacyjny, jeszcze nigdy nie widziałam aż tak panicznej reakcji.....

z rzeczy przyziemnych...skończyły sie opatrunki żelowe...
bieda z Kubuniem jest taka, że nie czuje tych nóżek i jak jedna sie wygoi zaraz zadrze znowu drugą i już ma otarcie...
zawijam mu już obie nóżki na wszelki wypadek bandażem żeby miał takie skarpety,
żeby sobie nie otarł ale czasem gdzieś osunie się bandaż i znowu trzeba zawinąć z opatrunkiem...,
tak myślałam żeby mu podkolanówki dziecięce zakładać ale zaraz by je pogubił... bo jak by je umocować?

apetycik jak mały lewek, takie piesie to jest dar Boży co sie przed nim postawi, znika w 2 sekundy... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']
tak myślałam żeby mu podkolanówki dziecięce zakładać ale zaraz by je pogubił... bo jak by je umocować?

[/QUOTE]

można założyć mu skarpetki i są takie zapinki, jak do bandaży, samozaczepne z obu stron na gumce - myślę, że to mogłoby się sprawdzić, bo przytrzymają u góry, może w aptekach będą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...