Jump to content
Dogomania

Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)


sylwija

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']A rozprawa ie wiadomo kiedy będzie. Mnie już nosi.
Porozmawiam jeszcze z kierownikiem czy da go do hotelu, ale będzie się bał jeśli jest dowodem w sprawie. Fatalnie brzmi te dowód choroba.[/QUOTE]

:( pies chyba najbardziej ucierpi na tym wszystkim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']A rozprawa ie wiadomo kiedy będzie. Mnie już nosi.
Porozmawiam jeszcze z kierownikiem czy da go do hotelu, ale będzie się bał jeśli jest dowodem w sprawie. Fatalnie brzmi te dowód choroba.[/QUOTE]
jejku przeciez jak bedzie w hotelu to chyba nie przestanie byc dowodem w sprawie

Link to comment
Share on other sites

[B]prosze o pomoc dla Omena [/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-%21%21POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-%21%21%21?p=14765660#post14765660"]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Kurcze, patowa sytuacja.... :([/QUOTE]

A może by tak napisać pismo do tego sądu i spróbować uzyskać pozwolenie na zabranie Jaspera ze schronu na DT?
Przecież tu chodzi o dobro zwierzęcia, a nie o wygodę ludzi - bo lepiej. Dla kogo lepiej???
No to sąd broni czyich interesów w takim układzie? Bo chyba nie psa?

Ja napisałabym do tego sądu prośbę o zgodę na umieszczenie "dowodu w sprawie" w innym miejscu, sąd otrzymałby informację, gdzie Jasperek został umieszczony.
Po co pies ma cierpieć? Myślę, że nie leży to w niczyim interesie, więc tym bardziej nie powinno leżeć w interesie sądu, który ma OBOWIĄZEK chronić niewinne stworzenia.

Link to comment
Share on other sites

[U]dowód w sprawie [/U]właśnie zabezpieczony przez policjantów - siedzi w schronisku.
nie jest to taka łatwa sprawa chyba, że jakaś niemała fundacja by skierowała do sądu takie pisemko, ale wądpię.....

mojego psiego "dowodu" nie zabezpieczono...... :(
nie widziałam go już cztery miesiące.....
ale próbujcie.........

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]A powiedzcie mi czy on przebywał kiedykolwiek w mieszkaniu (domyślam się,że nie,ale może się mylę...), czy wiadomo, jak się zachowuje będąc sam? A w jakim jest wieku?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]A przede wszystkim to melduję się na wątku uroczej psiny :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Pozdrowienia dla wszystkich, a psinkę drapię za uszkami !!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...