Jump to content
Dogomania

Totik, niewidomy, uratowany od uśpienia boksio ma wspaniały DOM!!


Soema

Recommended Posts

[quote name='Kapsel']Juz tylko jeden dzień i w poniedziałek Totik zawita w stolicy :multi::multi::multi:[/QUOTE]

Łomatko znowu psisko będzie musiało się nowych rzeczy uczyć. Oby mu nowe dźwięki i zapachy szybko wchodziły do głowy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewab']Łomatko znowu psisko będzie musiało się nowych rzeczy uczyć. Oby mu nowe dźwięki i zapachy szybko wchodziły do głowy.[/QUOTE]
Tak na pewno dla niego znów wielki stres, ale dla jego dobra :loveu: Przyjeżdża przecież do najlepszego okulisty! To dla niego ogromna szansa, może się uda wzrok uratować???? Trzeba każdą szansę wykorzystać! Ja bardzo się cieszę, że on ma taką możliwość, nawet kosztem stresu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Dziś paskudnie, ale jutro Totikowi zaświeci słońce :) ( a niechby spróbowało nie zaświecić :angryy:)[/QUOTE]
Ja tez mam taka nadzieję! Wierzę, że uda mu się wzrok przywrócić!
Boję się też o jego przyszłość. Jakie koszty leczenia będą :roll::shake:
Poproszę jutro Germaine o pełne rozliczenie i Wam napiszę wszystko solidnie!
Dziś Fundacja jest na Jarmarku Floriańskim! Mają się spotkać z mieszkańcami Warszawy rozmawiać i propagować Fundację SOS Bokserom!
Kurczę na pewno dziewczyny zmarzną i pewnie mało ludzi przez to będzie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Czy Totik przyjeżdża jutro prosto na badanie, czy już dziś zapoznaje się z miastem. Trzymam na chłopaka kciuki. Jak ma być tak będzie. Na pewno dobrze:)[/QUOTE]
Badanie będzie w środę o godz. 20.00. Jutro przyjeżdża najpierw na zwiedzanie miasta, a potem kastracja!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Mysza chyba jesteś bez serca. W taką pogodę? Moje żadne nie chce wychodzić:shake:. Wszyscy udaja bardzo zaspanych:mad:.[/QUOTE]

Ja tez muszę swoje normalnie wypchnąć aby siusiu zrobiły :lol:


[B]DZIEWCZYNY!!! Normalnie jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...