Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Wczoraj była sterylizowana kielecka Figa.
Sunia nie dość, że była w ciąży, to jeszcze ma problemy z krzepliwością krwi, mocno krwawiła, musiała dostać kroplówke i leki. Spędziła w lecznicy cały dzień.
Koszt sterylki był w związku z tym wyższy -235 zł.

Jeżeli nie będziemy mogły dostać zwrotu za całośc, to ewentualnie dopłacimy różnicę.

To Figunia.

[IMG]http://i39.tinypic.com/2ezo768.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Czy mogę liczyć na 50% refundację sterylki suczki Lary?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245412-Pomocy!!!-Chc%C4%85-si%C4%99-jej-pozby%C4%87!-Lara-ju%C5%BC-bezpieczna-prosi-o-wsparcie-finansowe[/URL]!!!
Całkowity koszt sterylki 150 zł.
Sunia przebywa w hoteliku u Ulka12
Gabinet Marwet
Rzeniszów ul. Zielona 42
42-350 Koziegłowy[/QUOTE]
ciachajcie :)

[quote name='erka']Wczoraj była sterylizowana kielecka Figa.
Sunia nie dość, że była w ciąży, to jeszcze ma problemy z krzepliwością krwi, mocno krwawiła, musiała dostać kroplówke i leki. Spędziła w lecznicy cały dzień.
Koszt sterylki był w związku z tym wyższy -235 zł.

Jeżeli nie będziemy mogły dostać zwrotu za całośc, to ewentualnie dopłacimy różnicę.

To Figunia.

[IMG]http://i39.tinypic.com/2ezo768.jpg[/IMG][/QUOTE]

erka nie wasza wina ze wynik5prplclvy problemy w trakcie
jak jestes deklarowiczka to zwrot 100 % wg zasad
chociaz jak piszesz ze możecie dopłacić to mile będzie widziane wsparcie w postaci jednorazowej wpłaty na AS :)

Link to comment
Share on other sites

Jedna z dogomaniaczek chce wysterylizować domne sunie i kotki , uprzedzam nas już na pokrywanie kosztów sterylek nie stać jako organizacji . Sami mamy problemy a na utrzymaniu prawie 300 psów. Z Akcji Sterylizacja, osoba będąca deklarowiczem może liczyć na wsparcie ( sunie mające domy właścicieli na wsiach ) 1 sunia 100 % druga 75 % i kolejna 50 %, za kotki pierwsza 70 % kolejne 50 % kosztów TYLKO nie może stać się to nagminne jedna osoba zaczyna zgłaszać ze swojej okolicy kolejne sunie czy kotki które właścicieli mają. Nie da się uratować całego świata , uważamy,że każda organizacja w swoim rejonie powinna małymi kroczkami walczyć z bezdomnością namawiając właścicieli na sterylizacje i niechże oni cokolwiek się dołożą choćby 20- 50 zł , ciągnąć na ile można od gmin niech i oni robią AS po promocyjnych cenach do licha chyba lepiej zapobiegać jak leczyć ? Tu nasza grupa nie udźwignie ciężaru problemu całego kraju. Zastanawiamy się czy nie zrobić tak ,że jedna osoba w kwartale ( będąca deklarowiczem ) może zgłosić np. 2 sunie lub 2 kotki lub 1 sunie i 1 kotkę , które mają domy, właścicieli ale znacie sytuacje rodzą co cieczkę ,ruję i zwracamy 100 % w przypadku większej liczby zgłaszanych zwierząt pierwszeństwo mają sunie ( było nie było jest jeszcze forum miau i Fundacja Kastor oraz Przyjaciele 4 Łap ) to raz a zwrot będzie wynosił 50 % za zabieg. Ja jako deklarowicz oddaję w m-cu sierpniu 1 "miejsce " na domną sunię . I jeszcze jedna uwaga ZWRACAMY ZA STERYLIZACJE , jeżeli są jakieś komplikacje, sorry musimy sami we własnym zakresie organizować na ten cel środki , cegiełki, bazarki i inne cuda niewidy, zbiórki zawsze mozna się podłączyć pod jakąś organizację , udostępniają na takie cele swoje subkonta , robi się wówczas wydarzenie na fb i zawsze jakiś grosz się zbierze tylko się trzeba bardzo skrupulatnie z tego rozliczyć , kto ile wpłacił, i na jaki cel poszły środki ( faktury/rachunki ). Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Jedna z dogomaniaczek chce wysterylizować domne sunie i kotki , uprzedzam nas już na pokrywanie kosztów sterylek nie stać jako organizacji . Sami mamy problemy a na utrzymaniu prawie 300 psów. Z Akcji Sterylizacja, osoba będąca deklarowiczem może liczyć na wsparcie ( sunie mające domy właścicieli na wsiach ) 1 sunia 100 % druga 75 % i kolejna 50 %, za kotki pierwsza 70 % kolejne 50 % kosztów TYLKO nie może stać się to nagminne jedna osoba zaczyna zgłaszać ze swojej okolicy kolejne sunie czy kotki które właścicieli mają. Nie da się uratować całego świata , uważamy,że każda organizacja w swoim rejonie powinna małymi kroczkami walczyć z bezdomnością namawiając właścicieli na sterylizacje i niechże oni cokolwiek się dołożą choćby 20- 50 zł , ciągnąć na ile można od gmin niech i oni robią AS po promocyjnych cenach do licha chyba lepiej zapobiegać jak leczyć ? Tu nasza grupa nie udźwignie ciężaru problemu całego kraju. Zastanawiamy się czy nie zrobić tak ,że jedna osoba w kwartale ( będąca deklarowiczem ) może zgłosić np. 2 sunie lub 2 kotki lub 1 sunie i 1 kotkę , które mają domy, właścicieli ale znacie sytuacje rodzą co cieczkę ,ruję i zwracamy 100 % w przypadku większej liczby zgłaszanych zwierząt pierwszeństwo mają sunie ( było nie było jest jeszcze forum miau i Fundacja Kastor oraz Przyjaciele 4 Łap ) to raz a zwrot będzie wynosił 50 % za zabieg. Ja jako deklarowicz oddaję w m-cu sierpniu 1 "miejsce " na domną sunię . I jeszcze jedna uwaga ZWRACAMY ZA STERYLIZACJE , jeżeli są jakieś komplikacje, sorry musimy sami we własnym zakresie organizować na ten cel środki , cegiełki, bazarki i inne cuda niewidy, zbiórki zawsze mozna się podłączyć pod jakąś organizację , udostępniają na takie cele swoje subkonta , robi się wówczas wydarzenie na fb i zawsze jakiś grosz się zbierze tylko się trzeba bardzo skrupulatnie z tego rozliczyć , kto ile wpłacił, i na jaki cel poszły środki ( faktury/rachunki ). Ewa[/QUOTE]


To pewnie chodzi o mnie, bardzo dziękuję że mogę liczyć na pomoc AS. W moim rejonie nie ma żadnej fundacji... Gmina podpisała umowę ze schroniskiem i koniec troski o los zwierząt.
Myślę, że to komplet zwierząt i jak już będą ciachnięte to pójdzie pocztą pantoflową co i jak, a ja wtedy nakieruje na to co kto powinien zrobić.


Rozmawiałam już z weterynarzem,
za sunie chce 150zł od szt czyli łącznie 450 zł
za kotki po 100 zł za szt. czyli łącznie 500 zł

Gabinet weterynaryjny Vet servis s.c.
lek. wet. Miłosz Nadstoga
pl.Fryderyka Chopina 7/1
64-300 Nowy Tomyśl

Edited by juli88
Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']ciachajcie :)



erka nie wasza wina ze wynik5prplclvy problemy w trakcie
jak jestes deklarowiczka to zwrot 100 % wg zasad
chociaz jak piszesz ze możecie dopłacić to mile będzie widziane wsparcie w postaci jednorazowej wpłaty na AS :)[/QUOTE]

Ok:), w takim razie wpłacimy 40 zł , jako darowiznę, bo to suma nadprogramowa za komplikacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='juli88']To pewnie chodzi o mnie, bardzo dziękuję że mogę liczyć na pomoc AS. W moim rejonie nie ma żadnej fundacji... Gmina podpisała umowę ze schroniskiem i koniec troski o los zwierząt.
Myślę, że to komplet zwierząt i jak już będą ciachnięte to pójdzie pocztą pantoflową co i jak, a ja wtedy nakieruje na to co kto powinien zrobić.





Rozmawiałam już z weterynarzem,
za sunie chce 150zł od szt czyli łącznie 450 zł
za kotki po 100 zł za szt. czyli łącznie 500 zł

Gabinet weterynaryjny Vet servis s.c.
lek. wet. Miłosz Nadstoga
pl.Fryderyka Chopina 7/1
64-300 Nowy Tomyśl[/QUOTE]

juli88 nie ma możliwości wysterylizowania za pośrednictwem AS 3 suczek i 5 kotek , na rachunku AS mamy 2548,03 zł czyli marnie. Jak pisałam 1 sunia 100 % bo jesteś deklarowiczką , druga- ja oddaje swoja pulę czyli 100 %, jedna kicia lub suczka 70 %. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']juli88 nie ma możliwości wysterylizowania za pośrednictwem AS 3 suczek i 5 kotek , na rachunku AS mamy 2548,03 zł czyli marnie. Jak pisałam 1 sunia 100 % bo jesteś deklarowiczką , druga- ja oddaje swoja pulę czyli 100 %, jedna kicia lub suczka 70 %. Ewa[/QUOTE]

ok to moge ciachnąć 3 suki tak?
A kotki kombinować skądś kasę wziąć, pytam bo nie do końca zrozumiałam.

Ja oczywiście nie liczyłam na zwrot 100% za wszystkie. Całość za 8 zwierząt wychodzi 950 zł - 300 zł już mam, będę robić bazar jak się mod zgodzi. I kombinować. Zwrot 50% tej kwoty to dla mnie dużo wiec i tak świetnie, że cokolwiek pomożecie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Zakończyłam mój bazarek w 10-ciu % przeznaczony na AS. Wpłacam na konto Akcji 50,50 zł. Bardzo proszę o potwierdzenie jak pieniążki będą na koncie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245125-Koniec-rozliczamy-dla-Argo-i-innych-psiak%C3%B3w-do-16-go-lipca-Zapraszamy[/URL]!!![/QUOTE]
Przypomnę się ;)
Wiem, że macie masę roboty, ale potrzebne jest mi potwierdzenie na wątku.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Przypomnę się ;)
Wiem, że macie masę roboty, ale potrzebne jest mi potwierdzenie na wątku.:)[/QUOTE]

handzia
to moja wina
wiszę rozliczenia
zrobię w poniedziałek
przepraszam, myślalam, ze zmobilizuję się na urlopie ale się nie udało
jakoś nie mialam weny do siedzenia przy kompie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Chcialabym zgłosić do akcji sterylizacji-Bejrę- watek poniżej. Proszę o info, czy mam szanse i ewentualnie kiedy.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246002-Bejra-piękna-duża-ale-bardzo-smutna-sunia-w-dt-zbieramy-na-leczenie[/URL]![/QUOTE]

Zofija
każdy bezdomniak ma dofinansowanie tylko w różniej wysokości

przeczytaj uważnei pierwsze posty tam jest napisane w jaki sposób zwracane sa pieniązki
zapoznaj się z załącznikiem który trzeba wypełnić

i w razie pytań pytaj :)
bo teraz to musiałabym Ci tutaj przekopiować wszystkie zasady z pierwszej strony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']Zofija
każdy bezdomniak ma dofinansowanie tylko w różniej wysokości

przeczytaj uważnei pierwsze posty tam jest napisane w jaki sposób zwracane sa pieniązki
zapoznaj się z załącznikiem który trzeba wypełnić

i w razie pytań pytaj :)
bo teraz to musiałabym Ci tutaj przekopiować wszystkie zasady z pierwszej strony[/QUOTE]
oki:) zapoznam się i napiszę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']Hej, przelewam kase (100) od Wujaszka który czasem mi wręcza "na pieski", mam nadzieję że pomoże :)[/QUOTE]

dziękuejmy :)


[quote name='Izabela124.']Kiedy będzie aktualne rozliczenie? Bo na pierwszej stronie jest do lutego/stycznia 2013... I jest tam błąd, bo zjadłaś rok 2012, tzn dwa razy napisałaś w datach 2013 rok[/QUOTE]


w weekend, stwierdzialam, ze poczekam juz do końca miesiaca z zaległościami

jak nei bedzie to w pon krzyczcie

Link to comment
Share on other sites

Sterylizację suczki, którą zgłosiłam w poście 5536, str 222 opłacą założyciele wątku, którzy suczkę znaleźli.
[B]Czyli to zgłoszenie wycofuję.
[/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page222[/URL]


[B]Za to chciałabym zgłosić inną suczkę i prosić o pomoc w jej sterylizacji:[/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246754-MŁODZIUTKA-ONECZKA-przyszła-do-mojej-wsi[/URL]

Sterylka umówiona na sobotę godzina 12 w Ostrołęce u dr Ślusarza, który sterylizował suczki dla malagos.
Koszt ok.220 zł ?

Edited by Mazowszanka2
Link to comment
Share on other sites

Wpływy
[B][COLOR="#FF0000"]Czerwiec 2013 r.[/COLOR][/B]
[B] 1Izabelka1 [/B] - 20 zł
[B] agata69 [/B] - 20 zł
[B] Ajula [/B] - 5 zł
[B] AL-KA [/B] - 20 zł
[B] AMIGA [/B] - 30 zł
[B] ANETTA [/B] - 5 zł
[B] Beata S. Wrocław [/B] - 100 zł
[B] brzośka [/B] - 10 zł
[B] Bzium [/B] - 20 zł
[B] ciencienia [/B] - 15 zł
[B] ewes [/B] - 5 zł
[B] FUNIA [/B] - 50 zł
[B] handzia [/B] - 10 zł
[B] INGA.MM [/B] - 5 zł
[B] Izabela G. Suwałki (suczka Lesi) [/B] - 140 zł
[B] Javena [/B] - 5 zł
[B] jkp [/B] - 300 zł
[B] juli88 [/B] - 10 zł
[B] KAERJOT [/B] - 25 zł
[B] kakadu [/B] - 30 zł
[B] KINGA [/B] - 15 zł
[B] Lidan [/B] - 5 zł
[B] maciaszek [/B] - 5 zł
[B] MAGDOLA [/B] - 10 zł
[B] Malagos [/B] - 15 zł
[B] malawaszka [/B] - 20 zł
[B] MARAKO [/B] - 15 zł
[B] mestudio [/B] - 40 zł
[B] mimiś [/B] - 40 zł
[B] mparsley [/B] - 10 zł
[B] Mtf zalesie [/B] - 40 zł
[B] Neris [/B] - 5 zł
[B] Nikus i Livka [/B] - 10 zł
[B] obraczus87 [/B] - 15 zł
[B] Ostatnia Szansa (Ewa) [/B] - 45 zł
[B] Poker [/B] - 20 zł
[B] Saphira [/B] - 10 zł
[B] sonia1974 [/B] - 10 zł
[B] sonia71 [/B] - 10 zł
[B] SYLWIJA [/B] - 5 zł
[B] Ulka12 [/B] - 10 zł
[B] ULVHEDINN [/B] - 5 zł
[B] werenn [/B] - 10 zł
[B] wroobelterrorystka [/B] - 110 zł
[B] Suma czerwiec: 1305 zł [/B]

Wydatki
[B][COLOR="#FF0000"]Czerwiec 2013 r.[/COLOR][/B]
zwrot f-ra 7417 - suczka Lesi i Perełka (Suwałki) -255 zł
[B]Suma: -255 zł[/B]

kolejne mięsiące w najbliższych dniach

zgłoszone suczki - ciachajcie :)

Link to comment
Share on other sites

Jak nie będziemy rozkręcać AS to środki będą nikłe a już tak wiele suniek zostało ciachniętych więcej nie urodzi nie chcianych dzieci, 3x sprawdzi kiedy wpłynęło pieniążki z bazarku/ów i dalej niesiemy wieść przyłącz się do AS wystarczy 5, 10 zł miesięcznie a im nas więcej tym mniej niechcianych psich i kocich dzieci . Jednym słowem skuteczna walka z bezdomnością , E

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...