Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']sunia od malawaszki z 21.09.2012 -zapłacone
sunia "Szelka " od....... z 19.09.2012 -zapłacone
i kto to z Gorzowa Wlkp z Kosynierów Gdyńskich ? z 21.09.2012 na kwotę 320 zł - zapłacone od funi ?
3 kotki - zapłacone
sunia z Myślenic od 3 x - zapłacone
sunia szelka od malagos z 19.09.2012 - zapłacone
sunia Lucy z 19.09.2012 zapłacone
Ewa[/QUOTE]

Przepraszam że dopiero teraz potwierdzam. Z Gorzowa Wlkp. z Kosynierów Gdyńskich to sunia Figa zgłoszona przez Funię a Figa była u mnie na DT, od niedawna zresztą w DS. Zwrot za sterylkę już baaaaaardzo dawno został zrobiony, serdecznie dziękuję. Po Nowym Roku postaram się dorzucać do Skarbonki, wcześniej nie dam rady. Zdjęcia Figi po sterylce już wcześniej umieściłam na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj przelałam zaległe składki do konca roku.

Chciałam zgłosić do sterylizacji Muszkę, sunię która koczowła na cmentarzu przykościelnym pod Kielcami.
Przewidywany koszt zabiegu 150 zł. Chyba ,ze sunia okaże się ciężarna, to może być więcej.

Jest na naszym kieleckim wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-psów-aktualizacja-i-info-str-1[/URL]

A do kogo należy teraz wysyłać faktury, do Soemy, tak jak jest info w pierwszym poście?

Edited by erka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Dzisiaj przelałam zaległe składki do konca roku.

Chciałam zgłosić do sterylizacji Muszkę, sunię która koczowła na cmentarzu przykościelnym pod Kielcami.
Przewidywany koszt zabiegu 150 zł. Chyba ,ze sunia okaże się ciężarna, to może być więcej.

Jest na naszym kieleckim wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/182450-ALARM-KIELCE-prosimy-o-1-dla-naszych-psów-aktualizacja-i-info-str-1[/URL]

A do kogo należy teraz wysyłać faktury, do Soemy, tak jak jest info w pierwszym poście?[/QUOTE]

nie, nie do soewmy
w pierszym poscie jest do pobrania "załacznik do faktury"
tam jest adres Ostatniej Szansy i to tam nalezy wysłać fakturę wraz z wypełnionym załącznikiem
w załączniku sa tez dane do faktury itd

Link to comment
Share on other sites

[B]Bster i lusi - [/B]dotalysmy od Ciebie dwie faktury za sterylizacje kotek. Jedna z listopada na 120zl do zwrotu dla Ciebie, a druga z [B]WRZESNIA[/B] na kolejne 120zl, ale do zaplaty dla lecznicy, jednak podpielas pod to kartke do zwrotu dla Ciebie, no wiec:
- na podstawie tej faktury nie mozemy zrobic zwrotu na prywatne konto tylko na lecznice (w takim wypadku wet musi zrobic korekte)
- jezeli mamy placic lecznicy, to prosze o wyjasnienie czemu faktura czekala prawie 1,5 miesiaca na wyslanie do nas, potem fundacje maja problemy z leczeniem swoich psiakow, bo jest ogolna opinia, ze "nie placa" /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1']czy mogła bym zgłosić charcice Safirę do sterylizacji? mamy umówioną wizytę na wtorek 13.11.2012 Lecznica Zwierząt w Piotrkowie Tryb ul Rzemieślnicza 26 ,M.Skrzek Z.Skrzek koszt hmmm powiedział no tak jak poprzednią sunię czyli 183zł .[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234500-Uratowana-przed-zimą-charcica-ze-staszowa/page2[/URL]. pozdrawiam[/QUOTE]
czy mogła bym prosić o odpowiedz ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa'][B]Bster i lusi - [/B]dotalysmy od Ciebie dwie faktury za sterylizacje kotek. Jedna z listopada na 120zl do zwrotu dla Ciebie, a druga z [B]WRZESNIA[/B] na kolejne 120zl, ale do zaplaty dla lecznicy, jednak podpielas pod to kartke do zwrotu dla Ciebie, no wiec:
- na podstawie tej faktury nie mozemy zrobic zwrotu na prywatne konto tylko na lecznice (w takim wypadku wet musi zrobic korekte)
- jezeli mamy placic lecznicy, to prosze o wyjasnienie czemu faktura czekala prawie 1,5 miesiaca na wyslanie do nas, potem fundacje maja problemy z leczeniem swoich psiakow, bo jest ogolna opinia, ze "nie placa" /Agnieszka[/QUOTE]

Wiem ,że powinnam wcześniej wysłać fakturę z września :oops:ale myślałam że zaraz zawiozę drugą kotkę na sterylkę .Potem choroba mnie zmogła .Dobrze że zrobiłam kopię faktur i dopiero teraz widzę,że to z września jest żle wystawiona bo za obie płaciłam gotówką.Jeśli zwrócicie wetce za tą sterylkę to przy okazji odbiorę od niej zwrot.Jeśli to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Wiem ,że powinnam wcześniej wysłać fakturę z września :oops:ale myślałam że zaraz zawiozę drugą kotkę na sterylkę .Potem choroba mnie zmogła .Dobrze że zrobiłam kopię faktur i dopiero teraz widzę,że to z września jest żle wystawiona bo za obie płaciłam gotówką.Jeśli zwrócicie wetce za tą sterylkę to przy okazji odbiorę od niej zwrot.Jeśli to nie problem.[/QUOTE]

Jedna ze zwrotem dla Ciebie juz zaplacilam, ta druga trzymam do czasu korekty /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

czy mogłabym poprosić o pomoc w sfinansowaniu sterylki suni mix ON? Sunia jest wyrzucona z auta, koczuje przy drodze pod Lutomierskiem i chcą ja przygarnąć ludzie, którzy ją dokarmiają, ale ponieważ mają już psa to wezmą ją dopiero po zabiegu. Niestety nie mam w Skarbonce stałej deklaracji, ale urządza mnie każdy zwrot, zawsze to coś. Sterylizacja będzie kosztowała prawdopodobnie 200zł. Zostanie wykonana w Łodzi.
to jest wątek suczek z tego samego miejsca, ale nie ma tam jeszcze jej zdjęcia:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234370-Dramat!!-Karmi%C4%85ce-suki-koczuj%C4%85-na-polu-!-POMOC-NA-CITO-!-Lutomiersk[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny poradźcie bo właśnie mi ręce opadły :mdleje: przytulisko - nie schronisko, ogłaszam stamtąd mixa sznaucera - zapytałam wolontariuszki czy jest już wykastrowany bo wiadomo - niekastrowanych strach ogłaszać... no i otrzymałam odpowiedź:
"Nie, ponieważ u nas to jest przytulisko, a po wejściu w życiu nowej ustawy o ochronie zwierząt i schroniskach, kastrować i sterylizować można tylko w schroniskach." :crazyeye:
Wysłałam więc info, że owszem w ustawie jest że schroniska mają obowiązek sterylizować, ale nie ma zakazu dla innych miejsc przecież!

no i takie info dostałam:
"
Była rozmowa z radcą prawnym pracującym w urzędzie i nie można.
Jeżeli masz gdzieś tą ustawę i dot. punkt sterylizacji i kastracji to przedyskutujemy ponownie tą kwestie. Nie uczestniczyłam w tej rozmowie, wiem tylko tyle, że radca prawny stwierdził, że nie można w przytuliskach."

no jakiś idiota ten radca prawny albo nie wiem już nic... albo sam z siebie jest przeciwnikiem kastracji i tak miesza...

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość refundacji kosztów za sterylkę suki, która przebywa w BDT u mestudio?
Suka przez całe swoje 5-letnie życie co cieczkę rodziła....

Koszt: 250zł
Zabieg umówiony na 17.11
Lecznica: Pankracy, [FONT=arial]Maratońska 1, 26-600 Radom[/FONT]
Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233401-Mikro-Nuka-z-wiejskiego-podwórka-szuka-domku"]KLIK[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Dziewczyny poradźcie bo właśnie mi ręce opadły :mdleje: przytulisko - nie schronisko, ogłaszam stamtąd mixa sznaucera - zapytałam wolontariuszki czy jest już wykastrowany bo wiadomo - niekastrowanych strach ogłaszać... no i otrzymałam odpowiedź:
"Nie, ponieważ u nas to jest przytulisko, a po wejściu w życiu nowej ustawy o ochronie zwierząt i schroniskach, kastrować i sterylizować można tylko w schroniskach." :crazyeye:
Wysłałam więc info, że owszem w ustawie jest że schroniska mają obowiązek sterylizować, ale nie ma zakazu dla innych miejsc przecież!

no i takie info dostałam:
"
Była rozmowa z radcą prawnym pracującym w urzędzie i nie można.
Jeżeli masz gdzieś tą ustawę i dot. punkt sterylizacji i kastracji to przedyskutujemy ponownie tą kwestie. Nie uczestniczyłam w tej rozmowie, wiem tylko tyle, że radca prawny stwierdził, że nie można w przytuliskach."

no jakiś idiota ten radca prawny albo nie wiem już nic... albo sam z siebie jest przeciwnikiem kastracji i tak miesza...[/QUOTE]
może chodzi o to że schroniska muszą mieć zdefiniowaną opiekę weterynarza a przytuliska nie. Czyli w schroniskach teoretycznie wiadomo kto ma robic sterylki - wet który ma podpisaną ze schronem współpracę. Natomiast z tego co wiem przytuliska nie muszą mieć w umowie podpisanej stałej współpracy z konkretnym wetem. Radca prawny mógł więc tak idiotycznie rozumować że skoro nie mam weta "zatrudnionego" przez przytulisko to tym samym nie ma osoby kompetentnej do wykonania zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Minus dla Lobarii - duzy! Ale przynajmniej wiem o co chodzi, dane do zgloszenia poprosimy chociaz na pw, bo musi nam sie zgadzac papierologia /Agnieszka[/QUOTE]

Bardzo przepraszam, wiem, że wszystko już jest ok:) Bardzo dzięujemy za pomoc dla Bisi - podziekowania poszły na wątku i na wydarzeniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość refundacji kosztów za sterylkę suki, która przebywa w BDT u mestudio?
Suka przez całe swoje 5-letnie życie co cieczkę rodziła....

Koszt: 250zł
Zabieg umówiony na 17.11
Lecznica: Pankracy, [FONT=arial]Maratońska 1, 26-600 Radom[/FONT]
Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233401-Mikro-Nuka-z-wiejskiego-podw%C3%B3rka-szuka-domku"]KLIK[/URL][/QUOTE]

Istnieje :) ciachać sunie . Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...