Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

Ja bym była też za określeniem kwotowym, kto będzie mógł załatwić taniej to skarbonka zaoszczędzi i uzbiera się dla kolejnej bidy....wkładając troszkę wysiłku w poszukanie tańszego veta zaoszczędzimy pieniążki na kolejny zabieg ( w końcu temu ma służyć ten wątek, jak najwięcej sterylek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Na razie moi weci nic nie dostali...[/QUOTE]

[quote name='piechcia15']ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi pytam po raz kolejny. Czy możliwy jest zwrot za "moją" sterylkę?[/QUOTE]
Odkąd nie współpracuję, z różnych przyczyn z SSPZ tak jak wcześniej, są pewne problemy w komunikacji.
Blankiety złożyłam w Święta Bożego Narodzenia. U księgowej byłam (po półtora roku od początku akcji) popodpisywac faktury, prawie miesiąc temu, specjalnie brałam wolne i jechałam do Sandomierza. Przelewy miały być puszczone już dawno. Miało być w tym tygodniu - na pewno. Zadzwonię w poniedziałek jeśli nie dojdą pieniądze.
Przykro mi, że tak jest... nie chcę się póki co rozpisywać i nie chciałam tego poruszać.
Chciałam żeby zbiórki były legalne, a są same problemy z tego powodu. Przepraszam Was bardzo. Głupio mi.

PS
Kasumi - skrzynka zapchana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'](...)

PS
Kasumi - skrzynka zapchana.[/QUOTE]


tak, wiem - możesz już śmiało pisać :)
jutro odbieram fakturę, zobaczymy jaka wyszła kwota końcowa, bo wiem, że coś może się zmienić (niewielka różnica) i postaram się jeszcze tego samego dnia odesłać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Odkąd nie współpracuję, z różnych przyczyn z SSPZ tak jak wcześniej, są pewne problemy w komunikacji.
Chciałam żeby zbiórki były legalne, a są same problemy z tego powodu. Przepraszam Was bardzo. Głupio mi.
[/QUOTE]

Soema, moze rozwiazaniem byloby gdybys Ty zarejestrowala jakas organizacje pozytku publicznego majaca w dzialanich statutowych sterylizacje suk. Trzeba by bylo wydac wtedy troche pieniedzy na ksiegowa, ale mialabys nad wszystkim kontrole. Wiem, ze masz duzo na glowie, ale moze tak byloby prosciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']Soema, moze rozwiazaniem byloby gdybys Ty zarejestrowala jakas organizacje pozytku publicznego majaca w dzialanich statutowych sterylizacje suk. Trzeba by bylo wydac wtedy troche pieniedzy na ksiegowa, ale mialabys nad wszystkim kontrole. Wiem, ze masz duzo na glowie, ale moze tak byloby prosciej.[/QUOTE]
Kasia ja już o tym myślałam, jak SOS się wycofało... ale trzeba było na szybko znaleźć pomoc i tu zaufałam, że dadzą zaplecze księgowe/finansowe..
Zobaczcie ile ostatnio powstaje Fundacji, każdy może ją założyć. Nawet 'fundacje' bez KRS robią zbiórki na FB... jak pytam o KRS i legalne zbiórki to moje posty są usuwane.
Jeśli ktoś ma doświadczenie w pisaniu statutów i mi by mi pomógł, odpłatnie to ja chętnie.. bo wtedy ja bym zawsze za wszystko odpowiadała.

Link to comment
Share on other sites

[U]a ja bym chciała się wpisać na listę stałych deklaracji na kwotę 5 zł miesięcznie[/U] (ale jak będę mogła, to wpłacę kilka zł więcej)
już jutro chciałabym zrobić przelew

na jakie konto wpłacać?
to z pierwszego postu?
[B]Sandomierskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt[/B]
[B] ul. Rynek 3[/B]
[B] 27 - 600 Sandomierz[/B]

[B][FONT=&quot]NIP:[/FONT][/B][FONT=&quot] 864-17-77-063[/FONT]

Bank Spółdzielczy
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]98 9429 0004 2001 0014 6001 0002[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=DarkGreen] [SIZE=2]tytuł:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=DarkGreen] [B]"'Nick' - akcja sterylizacja"[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Kasia ja już o tym myślałam, jak SOS się wycofało... ale trzeba było na szybko znaleźć pomoc i tu zaufałam, że dadzą zaplecze księgowe/finansowe..
Zobaczcie ile ostatnio powstaje Fundacji, każdy może ją założyć. Nawet 'fundacje' bez KRS robią zbiórki na FB... jak pytam o KRS i legalne zbiórki to moje posty są usuwane.
Jeśli ktoś ma doświadczenie w pisaniu statutów i mi by mi pomógł, odpłatnie to ja chętnie.. bo wtedy ja bym zawsze za wszystko odpowiadała.[/QUOTE]

można też się wzorować na statutach innych fundacji :)
będzie jakaś baza do pisania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema'] Zadzwonię w poniedziałek jeśli nie dojdą pieniądze.
Przykro mi, że tak jest... nie chcę się póki co rozpisywać i nie chciałam tego poruszać.
Chciałam żeby zbiórki były legalne, a są same problemy z tego powodu. Przepraszam Was bardzo. Głupio mi.

[/QUOTE]

To czekamy na info w poniedziałek co z przelewami. W piątek o 16 ich nie było.

Link to comment
Share on other sites

46,80 - te kwote wplacilam 9 stycznia jako pozostalosc po bazarku, (pisalam juz o tym tu na watku i podawalam link do bazarku) - nie widze jej we wplatach; wiem, ze macie duzo roboty, ale niestety to jest rowniez wazne bo nie ma potwierdzenia na watku bazarkowym od soemy i jakos wszystko zwislo, a chcialabym juz o sprawie zapomniec...

to post 3332
soema, wplacilam dzis kwote 46,80; to pozostalosc z akcji zbierania na słomę dla schroniska w jozefowie kolo legionowa; sloma okazala sie niepotrzebna, wiec kupilismy duza bude i zostala nam wlasnie ta kwota;
tu link do bazarku:
[URL="http://www.dogomania.217167-kostki-s%C5%82omy-dla-j%C3%B3zefowa...KONIEC-do-30-11"]http://www.dogomania.pl/threads/2171...ONIEC-do-30-11[/URL]

portwierdz na nim prosze w wolnej chwili wplyw na konto - dzieki i pozdrawiam [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jeśli ktoś ma doświadczenie w pisaniu statutów i mi by mi pomógł, odpłatnie to ja chętnie.. bo wtedy ja bym zawsze za wszystko odpowiadała.[/QUOTE]

Chyba nieodplatnie, rozejrze sie i spytam w zaprzyjaznionej fundacji, postaram sie jak najszybciej. Czy narazie zawieszamy wplaty?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam maila, że dostanę wyciąg i faktury zostaną przelane, jak się skontaktują z księgową........... czyli nie wiem kiedy. Wystarczy telefon, bo ja byłam specjalnie na początku miesiąca u niej i siedziałyśmy i wszystko wertowałyśmy. Nie będę wklejała maila, jakiego dostałam, bo zaraz znów zostanę o coś posądzona.
Trzeba znaleźć nowy podmiot, który wystawi podkładkę na przelanie pieniędzy z tamtego subkonta. Ja nic nie komentuję. Jest mi głupio i przykro. Jestem bezradna i naprawdę nigdy więcej z żadną organizacją nie chcę mieć nic wspólnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dostałam maila, że dostanę wyciąg i faktury zostaną przelane, jak się skontaktują z księgową........... czyli nie wiem kiedy. Wystarczy telefon, bo ja byłam specjalnie na początku miesiąca u niej i siedziałyśmy i wszystko wertowałyśmy. Nie będę wklejała maila, jakiego dostałam, bo zaraz znów zostanę o coś posądzona.
Trzeba znaleźć nowy podmiot, który wystawi podkładkę na przelanie pieniędzy z tamtego subkonta. Ja nic nie komentuję. Jest mi głupio i przykro. Jestem bezradna i naprawdę nigdy więcej z żadną organizacją nie chcę mieć nic wspólnego.[/QUOTE]

ale świństwo... czyli nie wpłacamy tam już ani grosza?! jeśli tak to trzeba powiadomić wszystkich

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Czyli rozumiem, ze jak zadzwonisz do księgowej to przelewy pójdą? Czy coś źle zrozumiałam? Ja bym po prostu chciała wiedzieć co mam mówić wetce, której nie miałam z czego założyć bo robię się niewiarygodna.[/QUOTE]
Nie, bo ja już dzwoniłam do księgowej, dzwoniłam do skarbnika sspz i mówiłam, że załatwione. Przykro mi, ale teraz zależna jestem od czasu wolnego i chęci zarządu stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...