Jump to content
Dogomania

AKCJA STERYLIZACJA -WZNAWIAMY ! Tymczasowe konto


3 x

Recommended Posts

AniaWena, sterylizujemy tylko suki.

Taks, właśnie o to chodzi... Chyba nawet SPK tak działa i mają duże problemy, bo można wpłacać darowiznę tylko i wyłącznie, jak się jest członkiem... nie można nic przekazać itd.. wszystko trzeba obchodzić. A to jest w tym przypadku uciążliwe chociażby ze względu na bazarki, "spadki" bo jakichś psiakach itd.

Może ktoś z Was jest członkiem jakiejś fundacji/stowarzyszenia i się chce tym zając? Bo wszelkie formalności związane np. z KRS to okres czekania 2-3miesięcy.
Tylko to musi być zaufana organizacja, żeby nie było zagrożenia defraudacji etc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']a ja uważam, że należy jak najszybciej pomóc Soemie w zakładaniu organizacji. To, które jest teraz, to już przecież drugie konto akcji. Wcześniej były boksery, skończyło się awanturą. I tu też tak będzie, nie łudźmy się. Jedyne wyjście to coś, co Soema będzie mogła całkowicie sama nadzorować...

No to kto chętny ?[/QUOTE]

Dziewczyny, to nie jest takie trudne!
U nas na stronie jest info krok po kroku. [URL]http://www.przyjacieleczterechlap.pl/Za%C5%82%C3%B3%C5%BC-fundacj%C4%99.php[/URL]
Jakby coś było niejasne, można mnie wypytywać.
Uważam, że to najlepsze wyjście - nie ma to jak mieć własną organizację i w pełni brać za nią odpowiedzialność.
Fundacja jest łatwiejsza do ogarnięcia niż stowarzyszenie.

Możemy też pomyśleć nad przerzuceniem w jakiś sposób Akcji sterylizacja na Akcję kastracja... nie wiem jeszcze, jak...ale wrzucam Wam temat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Gemebolla

There is a wide array of sizes, colors, materials and shapes of this popular feminine accessory. Hobo bags have become popular in Hollywood for they are being used movie stars as Mary-Kate and Ashley Olsen, Sienna Miller and Jose Stone. These celebrities favored its bohemian and hobo chic style.The authentic designer handbags always come with tight and neat stitches. No sloppy stitches. While fake ones may have inferior stitching on their handles and trims. [url=http://www.big-balloons.com/replica-chanel-bags.html]replica chanel bags[/url] Nowadays, as people love to keep pace with recent fashion trends, therefore prefer purchasing such accessories which are elegant, attractive and satiate their requirements. Talking about handbags, women love to change their handbags frequently, so in such cases Replica Christian Dior Bags are the best suited for them as they are fashionable, obtainable in numerous vibrant colors, designs and sizes and are available at inexpensive prices. Most authentic designer handbags come with the tag or logo imprinted on the lining of them. Pockets lining and zippers should be durable and sturdy as well. [url=http://www.big-balloons.com/replica-handbags.html]replica hermes handbags[/url]

Link to comment
Share on other sites

Soemo, wczoraj wysłałam poleconym fakturę :) spodziewaj się w najbliższym czasie :) w środku dołączyłam kartkę z moim nickiem i imieniem zgłaszanej suki, mam nadzieję, że tylko to miałam napisać :)

aha, w związku z całą tą sytuacją będzie możliwy dosyć szybki zwrot za sterylkę? (tzn. w takich normalnych granicach czasowych)

Link to comment
Share on other sites

Soema,

to może w trakcie poszukiwań konta przygotujecie i złożycie wniosek o własną fundację? Użyczone konto będziecie używać dopóki nie dostaniecie własnego KRS?
Wydaje mi się, że łatwiej Wam będzie znaleźć organizację do użyczenia konta z perspektywą tymczasowosći

A kiedy już będziecie mieć swoją Fundację:
- zrobicie sobie porządną stronę internetową
- będziecie mogli występować o dofinansowanie, np. do FIO
- postaracie się o 1%

I wsystkie zasługi (ale i wpadki) będą tylko i wyłącznie Wasze!


Ja myślę, że warto to przemyśleć. Konto użyczone tak, ale jako rozwiązanie tymczasowe, do momentu otrzymania KRS.

Z KRSem nic się pewnie nie zmieni i niegdy nie nadejdzie czas, że będą go nadawać od ręki. Także nie ma na co czekać - tak myślę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Mam pytanie o płatność za fakturę na 350 zł Kasi Mierzejewskiej. To faktura z grudnia za Belę, wetka nie dostała za nią pieniędzy i pyta się kiedy może się spodziewać. przelewu[/QUOTE]
Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie. Dla wetki i Malawaszki.
Proszę o wstrzymanie się z zabiegami, bo musimy zmienić konto...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będzie. Dla wetki i Malawaszki.
[B]Proszę o wstrzymanie się z zabiegami, bo musimy zmienić konto...[/B][/QUOTE]

tpo to chyba musisz napisac wielkimi czerwonymi literkami na początku
bo zaglądajac an wątek odniosłam wrażenie, że niektórzy nie czekają na odpowiedz czy można tylko od razu pytają kiedy zwrot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Tak, tak właśnie o tym myślę. Złożę wniosek w przyszłym tygodniu jak dobrze pójdzie, ale do 15 marca na pewno nie otrzymam KRS ;)

to już dawno powinnam była zrobić, tylko naiwność wzięła górę.
Dziękuję za rady i wsparcie :)[/QUOTE]
to zadna naiwnosc; na tamten czas i skale akcji takie rozwiazanie wydawalo sie najwlasciwsze i rozsadne; sprawa jednak jest rozwojowa (i dobrze) skala jest wieksza wiec moze faktycznie moglabys zalozyc fundacje; prowadzisz to od poczatku, ba, bylas pomyslodawca, wiec naturana rzeczy koleja bylaby kontynuacja tego przez ciebie; ja tam jestem z ciebie dumna, ze tak to wszystko ogarnialas i oczywiscie ciesze sie, ze biore w tym udzial (skromny troche, ale jednak ;))
prosze - nie odpuszczaj - zobacz ile dobrego zrobilas; dzieki twojej inicjatywie moglismy wysterylizowac tyle suczek! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']to zadna naiwnosc; na tamten czas i skale akcji takie rozwiazanie wydawalo sie najwlasciwsze i rozsadne; sprawa jednak jest rozwojowa (i dobrze) skala jest wieksza wiec moze faktycznie moglabys zalozyc fundacje; prowadzisz to od poczatku, ba, bylas pomyslodawca, wiec naturana rzeczy koleja bylaby kontynuacja tego przez ciebie; ja tam jestem z ciebie dumna, ze tak to wszystko ogarnialas i oczywiscie ciesze sie, ze biore w tym udzial (skromny troche, ale jednak ;))
prosze - nie odpuszczaj - zobacz ile dobrego zrobilas; dzieki twojej inicjatywie moglismy wysterylizowac tyle suczek! :)[/QUOTE]
Dziękuję!
Basia1968 z Happy Garden posprawdza mi statut i pomoże to dopiąć. Parę osób też zaoferowało pomoc, za co bardzo bardzo dziękuję!
Dziś brat dowiezie mi do Krk te faktury, które między czasie doszły, wypełnię blankiety i mam nadzieję, że ktoś z SSPZ je podpisze i zrobią przelewy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...