Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alanowak']przeciez od 15 miesiaca moga juz w posredniej startowac...[/quote]

Jasne. Tym bardziej, że ja osobiście młodzieżowy championat mam zamiar ukończyć wcześniej. Ale fajnie byłoby wygrać młodzież na wystawie specjalistycznej :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='$andwich']We Wrocławiu także powinnam być;). I chyba będę musiała zjawić się i w sobotę, i niedzielę.[/quote]
A dlaczego bedziesz MUSIAŁA sie zjawic i w sobote i w niedziele ja mysle ze bede w 2 dni jeden z sealyham terrierami(terierem bo nieweim czy wezme szczeniaka ale raczej tak) a w niedziele pewnie z jakims pudlem,pudlami :)

Link to comment
Share on other sites

Również sie wybieram ;)
Niedziela--> Szwajcarskie psy pasterskie -->Berneński pies pasterski-->suki-->klasa szczeniąt
;)

Jak widać dopiero zaczynamy wystawy, jedna juz za nami, przed wrockiem też jedna, wiec chciałam sie dowiedziec cos na temat Marioli Semik.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cześć, jestem nowa na tym forum,
poszukuje kogoś kto przebiegnie sie po ringu z moją spanielką (cocker spaniel angielski, sunia biało czarna) na wystawie w Legnicy 6 sierpnai br
no i we Wrocławiu.
ja mam małego dzidziusia i nie mam z kim dziecka zostawić, a sunia już zgłoszona na wystawy:lol:

Link to comment
Share on other sites

spanielica ja z chęcią mogę wystawić w Legnicy- akurat nie mam niczego do wystawiania, a będę jako widz. :-) jeśli byłabyś zainteresowana to napisz pw, z miłą chęcią wystawię Twoją spanielkę. :-) a mogę wiedzieć skąd jesteś? bo może udałoby mi się podjechać i poćwiczyć z sunią przed wystawą, jeśli nie jest to kawał drogi (ja jestem ze Świdnicy :-))

nad Wrocławiem też mogę pomyśleć, tylko że wystawiam akurat tam swoją sunię, zazwyczaj kiedy jestem na wystawach nie odchodze od ringu i pilnuje "kolejki". :lol: ale jeśli miałabym wolne to czemu nie? :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...