Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no potwierdzilam zgloszenie,wreszcie sie udalo dodzwonic:lol: pani w zwiazku powiedziala ze sie udalo bo m iali jakis problemy z faxem,
mamy konkurencje wreszcie jakas mala bo mala- w sumie 1 pies 2 suki, ale to i tak duzo ( np na krajowkach jestem sama...:roll:)
to teraz aby cieczka nie przeszkodzila tylko
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przez noc muszę przemysleć w jakiej klasie wystawić swoje suki. Trochę niefajnie byłoby, gdyby konkurowały ze sobą w jednej klasie.:shake:
Tylko, którą dać do otwartej a którą do championów? - oto jest pytanie...:razz:
A może zgłosić tylko jedną? Tylko którą?:razz:

Czy ktoś miał taki problem? Poradźcie - co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EluniaFoksik']Ja też sie wybieram do Wrocławia :evil_lol: To będzie nasza pierwsza wystawa :eviltong: Ma ktoś jakieś doświadczenia z sędzią Marekiem Trębalą ? Ocenia teriery :) Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków :D[/quote]

Nas sedziowal dostalismy Zw.Mł :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alqua']Można zgłaszać psy do końca tego tygodnia.

Pozdrawiam[/quote]

dziś jeszcze przyjmą? :roll: pchać zgłoszenie tak na ostatnią chwilę?
Jeśli ktoś dziś wysyła to jak? fax, mail, list?..:roll:

Jeśli w dzień wystawy suka kończy 18m-cy to jeszcze do młodzieży się łapie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Jeśli w dzień wystawy suka kończy 18m-cy to jeszcze do młodzieży się łapie, prawda?[/QUOTE]
tak :) widze ze mamy suki w podobnym wieku bo moja zaraz po wystawie też wylatuje z młodziezy a Wrocław to nasza ostatnia szansa na mł. ch :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']dziś jeszcze przyjmą? :roll: pchać zgłoszenie tak na ostatnią chwilę?
Jeśli ktoś dziś wysyła to jak? fax, mail, list?..:roll:

Jeśli w dzień wystawy suka kończy 18m-cy to jeszcze do młodzieży się łapie, prawda?[/quote]
Wyślij faksem/mailem. A w poniedziałek (lub w pierwszy dzień ich pracy) zdzwon i potwierdź.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']tak :) widze ze mamy suki w podobnym wieku bo moja zaraz po wystawie też wylatuje z młodziezy a Wrocław to nasza ostatnia szansa na mł. ch :mad::evil_lol:[/quote]

To w takim razie nie może wyjść z tej klasy inaczej niż z sukcesem :lol:
My na wiele nie liczymy, nie występowała prawie w ogóle bo nie było co pokazywać (długo rosła)..Przed chwilą zachęciła mnie opinia o sędzinie oceniającej naszą grupę....ale tak wcześnie zamykać zgłoszenia na wystawę? :shake:

[quote]Wyślij faksem/mailem. A w poniedziałek (lub w pierwszy dzień ich pracy) zdzwon i potwierdź.[/quote]


wysyłam..("raz kozie ...")

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...