Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Dziewczyny! Dosyc żartów! Ja pytam poważnie, bo Agasia będzie walczyla w MP! a Wy tu śmichy-chichy sobie urządzacie.
a poza tym za stare juz jestescie na MP, ha! No, chyba że jakiś lifting ...
Pzdr.[/quote]
Asiaczku a ja myślałam, że rozdajesz Baski!!! :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Aaaa! Pewnie, że możesz pomóc. Ale lepiej skup się na Buszce, OK? Ona bardziej wymaga Twoich umiejętności. A my z Agasią jakoś sobie poradzimy.
Pzdr.[/quote]
z Buszką jest oki:loveu: Ja jeszcze oprócz niej jakiegoś chłopa wezme ;) bo Felka odpada raczej bo może byc porównanie o nswr..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']z Buszką jest oki:loveu: Ja jeszcze oprócz niej jakiegoś chłopa wezme ;) bo Felka odpada raczej bo może byc porównanie o nswr..[/QUOTE]
Na razie nie ma co planować, bo nie wiemy, jaka będzie konkurencja. Ale gdyby co, to powtórzę: do Wrocka zgłosiłam Gusia, Wazirka, Dżezika (chłopcy), a z suczek: Felka i Żelka.
Aha. I maluchy są już w kl. młodzieży (od 3.9.2006 r.).:lol: (jak ten czas leci...).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie nie ma co planować, bo nie wiemy, jaka będzie konkurencja. Ale gdyby co, to powtórzę: do Wrocka zgłosiłam Gusia, Wazirka, Dżezika (chłopcy), a z suczek: Felka i Żelka.
Aha. I maluchy są już w kl. młodzieży (od 3.9.2006 r.).:lol: (jak ten czas leci...).
Pzdr.[/quote]
Racja, we'll see.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='spanielica']w otwartej[/QUOTE]
z jakiego jesteście miasta, my będziemy we wrocławiu ze szpicem wilczym, zawsze wystawiamy na końcu więc moja córka może też twojego wystawić, wystawia swojego psa od niedawna choc z sukcesami ,więc nie gwarantuje wyniku ze wzgledu na to iz, nie na psa a moze będziecie wcześniej w częstochowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie nie ma co planować, bo nie wiemy, jaka będzie konkurencja. Ale gdyby co, to powtórzę: do Wrocka zgłosiłam Gusia, Wazirka, Dżezika (chłopcy), a z suczek: Felka i Żelka.
Aha. I maluchy są już w kl. młodzieży (od 3.9.2006 r.).:lol: (jak ten czas leci...).
Pzdr.[/QUOTE]
A może pierwszy raz sprobóję z Felką... :)? No no silna Asiaczkowa obsada :cool1: W parach/grupach startujecie ;)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...