Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mysle ze tez będe, wszak to wielu osobom po drodze mnie zabrac, więc licze na jakąś dobrą duszyczkę... :)

[QUOTE] a wie ktos jak ocenia ZYGMUNT JAKUBOWSKI?[/QUOTE]

Bardzo symapatyczny Pan, darze go wielkim szacunkiem, ale w sumie to nie wiem jak sędziuje, nieraz czepia się drobaizgow nie zauwazajac prawdziwych wad psa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ja mysle ze tez będe, wszak to wielu osobom po drodze mnie zabrac, więc licze na jakąś dobrą duszyczkę... :)



Bardzo symapatyczny Pan, darze go wielkim szacunkiem, ale w sumie to nie wiem jak sędziuje, nieraz czepia się drobaizgow nie zauwazajac prawdziwych wad psa ;)[/quote] Tez jestem podobnego zdania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ja mysle ze tez będe, wszak to wielu osobom po drodze mnie zabrac, więc licze na jakąś dobrą duszyczkę... :)



Bardzo symapatyczny Pan, darze go wielkim szacunkiem, ale w sumie to nie wiem jak sędziuje, nieraz czepia się drobaizgow nie zauwazajac prawdziwych wad psa ;)[/quote]
[B]Agasia[/B] - myślę, że sprawa jest do obgadania.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Agasia[/B] - sprawa już obgadana z kierowcą Tomkiem. Jak dla Niego - nie ma sprawy, jedziesz!
Jakoś będziemy musieli się pomieścić.
pzdr.[/QUOTE]
Ucaluj odemnie Tomka jak tylko go spotkasz ;) Ja (mam nadzieje) duzo miejsca nie zajmuje wiec gdzies sie pomieescimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy ktoś miałby miejsce w swoim samochodzie dla jednej osoby z niewielkim ;) psiakiem (sheltie)? Sobota, w obie strony, dorzucam się do paliwa. Jestem z Żor, ale jak trzeba to dojadę, gdzie trzeba (Rybnik, Gliwice, Zabrze, czy Katowice i okolice).
Niestety mąż mnie nie chce puścić samą samochodem ("maluch") do Wrocławia "bo to tak daleeekooo" :lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniaDark']Czy ktoś miałby miejsce w swoim samochodzie dla jednej osoby z niewielkim ;) psiakiem (sheltie)? Sobota, w obie strony, dorzucam się do paliwa. Jestem z Żor, ale jak trzeba to dojadę, gdzie trzeba (Rybnik, Gliwice, Zabrze, czy Katowice i okolice).
Niestety mąż mnie nie chce puścić samą samochodem ("maluch") do Wrocławia "bo to tak daleeekooo" :lol: :roll:[/quote]
ja będę najprawdopodobniej jechać. Sobota 2 jamniczki, więc na pewno się zmieścisz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...