Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja jednak czuję przez skórę że przedłużą, ponieważ jest jeszcze prawie 2 miesiące do wystawy!!

a Sopot np. skończył przyjmować zgłoszenia na 3 tygodnie przed wystawą !!, a Kraków ile razy przedłużał termin !!!

Może i lepiej teraz wysłać ale nie trzeba chyba byś w stresie :)

Link to comment
Share on other sites

moja Roxy jest już dawno zgloszona tylko teraz cwiczyć, a dzien wcześniej kupić ringówke. Oczywiscie jak mnie wpuszczą z Roxy to będziemy też w sobote jako widzowie z aparatem :D(wręcz turysci:P)
Teraz tylko ćwiczyć, cwiczyć i jeszcze raz cwiczyc bieganie po ringu i pokazywanie zębów... kto pomoże :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka18']
Tylko niech mi ktoś napisze jaki jest sędzia Pier Luigi Buratti (Włochy) :roll: [/QUOTE]
To przewodniczacy klubu szpica we Wloszech. Ocenial nas w Lodzi - Laredo wygral w stawce 11 psow i dostal Zw. Ml. Ogolnie wybieral psy mocne i efektowne - jak to Wloch ;), dobrze katowane oraz przygotowane, z obfitym futrem. Bardzo dokladnie sprawdzal uzebienie, zagladajac prawie do gardla ;) Wyrzucil z ringu dwa psy - jeden zawarczal, drugi delikatnie dla zabawy zlapal go za reke. Na drugiej lokacie (w duzej stawce) ustawil psa z ewidentna wada ruchu. Moj pies to szczypior, pomimo tego wygral, choc mial sporo mocno zbudowanych konkurentow - sedzia uzasadnil wybor twierdzac, ze choc malo efektowny, to jest bardzo poprawnie zbudowanym psem i ma wszystko to, co wzorcowy husky miec powinien. Jedak ciezko bylo wywnioskowac po wynikach, jaki byl "klucz" tego sedziowania. Teraz jedziemy do Wroclawia i pomimo tamtej wygranej, bedzie to dla mnie wielka niewiadoma.

Link to comment
Share on other sites

No a ja jednak nie jadę :placz: . Ostatnio trochę zabalowalismy z kasą (wakacje x2, laptop, wyjazd na wystawe do legnicy) i teraz musimy przystopować :oops:. Gdyby zgłoszenia przedłużyły się o tydzień to bym miała może jakąś kase :niewiem: .

Do tego Jura dopiero teraz zaczeła się na dobre sypać a siersć jej odrasta powoli i nie wiem czy by zdążyła odrosnąć taka jak być powinna, no i nie wiem jakby było u niej z cieczka bo w zeszłym roku tak na wrzesień miała. No trudno jeszcze wiele miedzynarodówek przed nami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']To przewodniczacy klubu szpica we Wloszech. Ocenial nas w Lodzi - Laredo wygral w stawce 11 psow i dostal Zw. Ml. Ogolnie wybieral psy mocne i efektowne - jak to Wloch ;), dobrze katowane oraz przygotowane, z obfitym futrem. Bardzo dokladnie sprawdzal uzebienie, zagladajac prawie do gardla ;) Wyrzucil z ringu dwa psy - jeden zawarczal, drugi delikatnie dla zabawy zlapal go za reke. Na drugiej lokacie (w duzej stawce) ustawil psa z ewidentna wada ruchu. Moj pies to szczypior, pomimo tego wygral, choc mial sporo mocno zbudowanych konkurentow - sedzia uzasadnil wybor twierdzac, ze choc malo efektowny, to jest bardzo poprawnie zbudowanym psem i ma wszystko to, co wzorcowy husky miec powinien. Jedak ciezko bylo wywnioskowac po wynikach, jaki byl "klucz" tego sedziowania. Teraz jedziemy do Wroclawia i pomimo tamtej wygranej, bedzie to dla mnie wielka niewiadoma.[/quote]
A ja myślę, że tym "kluczem" jest czarno-białe umaszczenie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']A ja myślę, że tym "kluczem" jest czarno-białe umaszczenie:shake:[/QUOTE]
No co Wy dziewczyny :)
otwarta psy - szary Kazio, championy suki - bezowa Alpina, championy psy - szary Trade Mark, suki mlodziez - szara Siberia, suki posrednia - bezowa Pure Poison

cos Wam sie kolory mienia w oczach :eviltong: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']No co Wy dziewczyny :)
otwarta psy - szary Kazio, championy suki - bezowa Alpina, championy psy - szary Trade Mark, suki mlodziez - szara Siberia, suki posrednia - bezowa Pure Poison

cos Wam sie kolory mienia w oczach :eviltong: ;)[/quote]
może faktycznie zbyt szybkie było to stwierdzenie:razz: Masz racje ReiMar. Myśle jednak że podobnie jak sędzia z Legnicy pan. Buratti preferuje [U]głównie [/U]psy czarno-białe i srebrne. Ale dobre jest i to że nie wyklucza innego umaszczenia (myśle o wszelkich brązach) byle tylko pies był ładnym psem i efektownym (z tą efektownoscia to niekoniecznie, bo anatomia też się dla niego liczyła). Ogólnie jego wybory nie były bardzo zaskakujące. Ja swoją opinie pisze na podstawie wyników oraz relacji osób które były, bo ja sama nie byłam na wystawie w Łodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...