Jump to content
Dogomania

Bazyle i Panbazyle Herbu Bazyl i ogar


panbazyl

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']my gdzieś mamy ponton, ale nie wiem czy nie dziurawy.... Ostatecznie na jakiejś [B]balii[/B] można płynąć :)[/QUOTE]
[quote name='marysia55']w ostateczności jeszcze można by było wykorzystać [B]tratwę[/B] :)[/QUOTE]

Mnie akurat innym transportem na wątek Panbazylkowy wreszcie przywiało... [B]Marysiu[/B], [B]Panbazylku[/B], poznajecie ? [URL="http://smajliki.ru/smilie-526677159.html"][IMG]http://s6.rimg.info/cc66334bb18bcb2d9649cd3f2016cc6e.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Mnie akurat innym transportem na wątek Panbazylkowy wreszcie przywiało... [B]Marysiu[/B], [B]Panbazylku[/B], poznajecie ? [URL="http://smajliki.ru/smilie-526677159.html"][IMG]http://s6.rimg.info/cc66334bb18bcb2d9649cd3f2016cc6e.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
oj witaj nam - sprzatasz czy przylatujesz?

oczywiście, ze kocham ten rodzaj transportu - jest bardzo ekologiczny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana'][B]Panbazyl[/B], ja już chyba ostatnio mam taki etap, że latam sprzątając i sprzątam, przelatując :evil_lol:.[/QUOTE]
to tak jak ja.
A do tego jutro cd kontroli.... w srodę odpocznę ciut. Ale nei bardzo bo jest targ cotygodniowy i psom zapasy kości/miecha kupic trzeba.
na razie musze spadac z neta, bo robota czeka....

Link to comment
Share on other sites

dobra, wróciliśmy z badania nasienia. I co? ano nico, bo się Panbazyli tak zestresował, że nawet całe konsylium i wielkie chęci i umiejętności lekarzy nie dały rady.... Stres jest stres i już.
W przyszlym tygodniu powtórka.
ale - wiem ile teraz waży mój dwulatek. Po prostu padłam jak zobaczylam ile 42 kg!!!!!! Bylam i jestem w lekkim szoku, bo myślałam, ze moze max 35 kg, nie więcej.... Po nim nie widac tych kilogramow!!!! jak on to robi?
I rzecz kolejna - usg wyszlo ślicznie, tzn jest tam ok :)
A na badania krwi poczekamy.


Dziekujemy za zyczenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Biedny chłopak. No, jak całe konsylium, to trudno mu się dziwić :)
Panbazyl, Ty na Stefczyka prowadzisz psy?[/QUOTE]
Nie akurat to badnie na Glębokiej było. Na Stefczyka robie tylko RTG zawsze, bo tam bez usypiania lekarz potrafi robić, no i robilam tam jakieś badania na psie wenery - ale to i tak wysylali do Niemiec chyba krew, no i jak jestem przy okazji RTG to robie tez krew. Nie mam stałej kliniki. Mam za to stałego znajomego weta i jesli zachodzi jakas potrzeba to u niego konsultuje jakies sprawy. Zastrzyki robie sama :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']ja w tych nowych tez nie byłam.... Ale i w starych pogubić się można :)[/QUOTE]

Tam jest też taka fajna kawiarenka (chyba po dawnej Esterce ale co do nazwy to nie jestem pewna) tylko dla kobiet. Chłop jesli chce wejśc musi włożyć ohydną perukę. Za komuny tu był interesujący pasaż handlowy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Nie akurat to badnie na Glębokiej było. Na Stefczyka robie tylko RTG zawsze, bo tam bez usypiania lekarz potrafi robić, no i robilam tam jakieś badania na psie wenery - ale to i tak wysylali do Niemiec chyba krew, no i jak jestem przy okazji RTG to robie tez krew. Nie mam stałej kliniki. Mam za to stałego znajomego weta i jesli zachodzi jakas potrzeba to u niego konsultuje jakies sprawy. Zastrzyki robie sama :)[/QUOTE]
Też miałam okazję zastrzyki robić :), czasem zwierz wcale nie protestuje jakby wiedział, że mu to pomoże.

Link to comment
Share on other sites

A ja się boję robić zastrzyki. Kiedyś jechaliśmy z końcówką antybiotyku na wczasy, wet mi wytłumaczył, jak ten zastrzyk zrobić, ale stchórzyłam i poszłam do miejscowego weta, żeby go zrobił.
Instruktaż zastrzyku domięśniowego też przechodziłam u weta - na wypadek, gdyby psa w górach ukąsiła żmija mam ze sobą leki przeciwwstrząsowe. Ale jakby doszło co do czego (tfu, tfu), to pewnie mąż by ten zastrzyk robił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...