Jump to content
Dogomania

Książe Feliks już na salonach - ma kochający domek


Basia1968

Recommended Posts

Historia ta jest dla mnie BARDZO BARDZO BOLESNA

[COLOR=Red]NA POCZĄTEK PRZEPRASZAM WSZYSTKICH!:-(
[/COLOR]
Czuje się podle:-(:-(

Od początku:
W związku z tym, że miałam pod opieką / w hoteliku w Brzyściu/ jamniczka Amorka zrobiłam mu ogłoszenia. Było duuuużo chętnych, wybrany został super domek. Przy okazji zgłosiła się Pani z Wrocławia. Kobieta wydzwaniała do mnie, prosiła że jak tylko Amorek nie będzie mógł mieszkać u obecnych ludzi, to ona go weźmie, bo kocha jamniczki i w ogóle..........
Po 2 kwietnia pojawił się Feliks jamniczek w schronisku w Łodzi - cudowny identyczny psiak jak Amorek.
Zadzwoniłam do Pani, przekazałam informacje, podałam link do strony schroniska. Ona zadzowniła do schroniska. Po dwóch dniach zadzwoniła z płaczem, że schronisko wyda go po 14 dniowej kwarantannie, a póxniej ma być kastrowany i jeszcze musi oczekiwać na niego. Błagałamnie żebym jej pomogła. Poprosiłam Fundację Medor o dane kontaktowe / może znają kogoś/ zadzowniłam do schronu. .
Skontaktowałam się meilowo z Panią Hanią, wyjaśniłam w czym rzecz, że ludzie bardz bardzo zakochani, że przyjadą z Wrocławia do Łodzi po Feliksa. Tylko, że moga w niedzielę, bo pracują na tygodniu.
Schronisko wykonało kastrację, a przyszła właścicielka chciała oszczędzić psiakowi stresu, żeby po zabiegu nie siedział w schronie tylko już w domeczku.
Zadzwoniłam do niej w sobotę po otrzymaniu potwierdzenia ze schroniska, że można psiaczka zabrać/ były jeszcze telefony od tej kobiety i sms-y, żebym pamiętała, że ona spać nie może itd. itp./.
Po telefonie dziewczyny potwierdxającym, że Feliks jest gotowy do adopcji zadzwoniłam do kobiety. Dziękowała mi, płakała do słuchawki, mówiła, że jeszcze w sobote jedzie do Ikei po dodatkowy koszyk i po jakieś tam rzeczy dla jamnisia.

[COLOR=Red][B]DZISIAJ DOSTAJĘ INFORMACJE, ŻE FELIKS W SCHRONIE WE WROCŁAWIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[/B]DZWONIŁAM DO BABY 12 RAZY - ZA 13 RAZEM W KOŃCU ODEBRAŁA.TŁUMACZENIE MNIEJ WIĘCEJ TAKIE - NIE PRZYTOCZĘ DOSŁOWNIE, BO NERWY MI PUŚCIŁY I DŁUGO MUSIAŁAM SIĘ USPAKAJAĆ:
twierdzi że:
[/COLOR]
[LIST]
[*][COLOR=Red]pies cała drogę z Łodzi do Wrccławia szczekał[/COLOR]
[*][COLOR=Red]z pyska leciała mu piana,[/COLOR]
[*][COLOR=Red]obgryzał nogi od krzeseł[/COLOR]
[*][COLOR=Red]szczekał w domu[/COLOR]
[*][COLOR=Red]mąż zrobił jej awanturę[/COLOR]
[*][COLOR=Red]wyszła o 5 nad ranem z psem na pole i chodziła do 9 rano[/COLOR]
[*][COLOR=Red]szuka mieszkania do wynajęcia, bo z mężem nie będzie mieszkać[/COLOR]
[*][COLOR=Red]Feliksa oddała na dwa trzy dni, bo go zabierze o wynajętego mieszkania[/COLOR]
[*][COLOR=Red]GDY JEJ POWIEDZIAŁAM, ŻE NIE POZWOLĘ NA TO BY GO DOSTAŁAZ POWROTEM I JAKIEGOKOLWIEK PSA - NIE PROTESTOWAŁA - TYLKO UJADAŁA JAK.....:angryy:
[/COLOR]
[/LIST]
[B]Jednak ja stwierdzam, że kobieta jest psychicznie chora!!!!:angryy::angryy:

wszelkie dane telefoniczne oraz nazwisko podam zainteresownaym na PW


[SIZE=4][COLOR=Red]BŁAGAM POMÓŻCIE MI:-(:-(:placz::placz:[/COLOR][/SIZE][/B][B]

CO MAM TERAZ ZROBIĆ?????


[IMG]http://www.widzew.net/%7Ebynio/jajnik/3.jpg[/IMG]


OTO LINK DO STRONY SCHRONISKA -POTWIERDZIŁAM TĄ INFORMACJĘ FELIKS NA 1000% W SCHRONIE

[/B][URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/URL]

[IMG]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/ad_p/20100419_675_10_160.jpg[/IMG]
WPIS ZE SCHRONISKA:

[B]675-10[/B]
Feliks
5 lat, jamnik, samiec, [B]wykastrowany[/B].
[B]Wychowany w mieszkaniu, sympatyczny, miły, chętnie zawiera przyjaźnie z nowopoznanymi osobami.
Otwarty i uczuciowy[/B].
[B]Obecnie bardzo przerażony[/B].
[COLOR=Red]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Elżbieta481

Basiu-a co masz robić?Przede wszystkim nie wolno dopuścić do sibie myśli,że to co się stało to Twoja wina-a takie mam wrażenie,że się obwiniasz.To nie jest prawda.Jesteś jednym z najlepszych ludzi jakich miałam szczęście poznać na portalu internetowym dgomania.Nie masz jednak rentgena w oczach-nie prześwietlisz co tam w człowieku tkwi.Musisz się pozbierać-choć trudno-ja to wiem.
Zacznij może od zamieszczenia danych tej osoby na Czarnych kwiatkach tu na dogomanii.
Może-bo tego nie wiem -znasz może kogoś z Wrocławia co działa w schronisku?Może by zwrócił uwagę na jamnika..I wogóle jakie jest to schronisko?
No i szukamy domku dla parówki.
Trzymaj się Basiu
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

dzwoiłam do schronu do Wrocka tylko, że po 16 - zaraz jak wrciłampracy, ale Pan barzo sympatyczny powiedział, żebym zadzwoniła o 8 rano, bo wtedy będa Panie to mi coś więcej powiedzą. Przyznał, że faktycznie psiaka wczoraj oddała kobieta i jest w schronie.

Link to comment
Share on other sites

:( to sie moze zdarzyc kazdemu... ja tez w tym roku mialam nieudana akcje... w Dt zatajono, ze pies uciekl... okazalo sie, ze wpadl pod samochod... ale wszystko dobrze sie skonczylo i mam nadzieje, ze tak bedzie i w tym przypadku!

[B]wrzuc prosze opis historii, link do tego watku, jej inicjaly i telefon - nie kompletny - do watku czarne kwiatki - [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/117540-Czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-i-na-kogo-warto-uwaA-aAE[/URL]

to wazne!

i nie zadreczaj sie :) pomagasz - masz wielkie serce - to jest najwazniejsze! wsrod tych wiwelu adopcji zdarzaja sie takie przykre chwile... najwazniejsze, ze piesek jest caly!

Link to comment
Share on other sites

Biedny maluszek :( Ludzie sa rozni, czasami pierwsze wrazenie jest mylące. Dlatego tak wazną jednak rzecza, sa rozmowy przedadopcyjne... Basiu, nie ma sie co zamartwiac- tak jak napisala carolinascotties, to moze zdarzyc sie kazdemu. Mam nadzieje, ze szybko trafi do nowego, DOBREGO domku, bo na taki zasluguje.

Link to comment
Share on other sites

I co tu napisać ... no psi dramat okropny, szkoda Feliksa jak nie wiem, oby się to na jego charakterze nie odbiło negatywnie. Histeryczka która go adoptowała na czarne kwiatki. Poker jest z Wrocławia. Erka, pisałaś do niej ?
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Biedny maluszek, babę bym chyba rozniosła. Trzeba powiadomić wszystkie dziewczyny z okolic, żeby pod żadnym pozorem nie dawać tej kobiecie psa. Psiakowi mogę porobić ogłoszenia oczywiście.

[SIZE=1]Dziewczyny z Dzierżoniowa poinformuję.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nikuś dziekuję Ci kochanie Ty moje. Wiecie toi tak jest - jak wszystko idzie źle to tak kolumnami jak w wojsku - po dwoje po dwoje - tak cieszyłam się z tego domku, że takie biedactwo już sie nie tuła. Wiecie ja nigdy nie miałam takiej sytuacji - po prostu nie miałam.

Link to comment
Share on other sites

Basiu, przestan sie zamartwiac ze to twoja wina, jak wczesniej powiedziano, nie mozna kazdego przeswietlic!! Zreszta malo to razy juz czytalam tu na Dogo ze pies znalazl dom a potem upss znowu jest w schronie... Chcialas dobrze i dobrze postapilas. Nie mialas zadnej wiedzy do konca jaka ta kobieta jest w rzeczywistosci!! Wiec jedynie co mozesz to poprostu szukac nowego domu dla malucha i tyle :) trzymaj sie i wierze w to ze znajdzie sie superasny domek dla niego:)

Link to comment
Share on other sites

napisałem do Xmartix jest z Wrocka i zna to schronisko...może będzie nam mogła jakoś pomóc w kwestiach informacyjnych...No i fotki i ogłoszenia trzeba robić..psiak superowy tylko pokażmy go światu...Napisze ktoś tekst? to ja porobię ogłoszonka:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...