Jump to content
Dogomania

Szaleństwa ozdrowiałego Oskarka :)


andzia69

Recommended Posts

Ja chyba psy powinnam zamienić.

Paskudny Oskar przemienił mi 6 m firanki na makaron :angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad: bo jakiegos wrobla zobaczyl. Ja chyba go zastrzele albo sama nie wiem co jeszcze zrobie.

Jestem tak wkurzona ze ......
Sama je szyłam, w dodatku sa do kompletu w salonie. Wrrrrrr:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='2411magdalenka']przykro mi z powodu spagetii (ale kurde czytając to, nie można się nie uśmiechnąć:evil_lol:)
..żal mi ślicznych zapewne firanek.. oby tylko innych elementów dekoracyjnych w domu nie chciał zmieniać..

franca zołza jedna, diabeł wcielony :loveu:[/QUOTE]
[B]
Madzia[/B] a moze chcesz Oskarka zeby troche Ci domek i ogrod wystylizował :cool3:
Taki tradycyjny, to taki nijaki...a on wreszcie uwolni u Ciebie dusze prawdziwego artysty :eviltong:
[B]Baster i lusi[/B] - moje bestie 5.30 i nie ma upros nie ma ubłagaj. a po tej godzinie to juz szkoda sie klasc :evil_lol:
[INDENT]




[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Beatko ja sobie go w oknie powiesze, za te uszyska, zamiast firanek :angryy:

dzien w dzien ucieka - chyba dzis przeskoczył brame - do psa u sasiadów. Wchodzi tam pod ogrodzeniem (brzusisko juz rozdarł) i panoszy sie im na podwórku.
Do domu wrocic nie chce, dopiero jak mnie wkurzona widzi na horyzoncie ze smycza, to kładzie sie i czeka. SAm nie przyjdzie :angryy:

Ja oszaleje przez tego psa. Ucieka, fundamenty odkopuje, firanki targa i mase, mase innych rzeczy niszczy.

Gabryska nosa poza ogrodzenie sama nie wychyli a on tylko czeka kiedy sie odwroce i patrzec nie bede, i pryska. A potem szukaj wiatru w polu

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi ze Twoja Sarinka tak źle się czuje :(

Jak przyjechał Oskarek do mnie, to nie wiedziałam czy będzie mógł biegac. A teraz przeskakuje 180 m płot, kopie jak opętany, a biega jak sarenka.
Nie ma nic gorszego niż chore dzieci (te na 2 i 4 łapach)

Link to comment
Share on other sites

Święte słowa Madziu.... Firanki, meble rzecz nabyta..... olać i już :):):).


[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204517-Rudzik-pies-na-1m-%C5%82a%C5%84cuchu-bez-jedzenia-za-kar%C4%99-%21%21%21-Brakuje-80-z%C5%82-%C5%BCeby-pojecha%C5%82-dt?p=16552684#post16552684"]http://www.dogomania.pl/threads/2045...4#post16552684[/URL] Pomóżcie temu psiakowi, proszę :smile: [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sporo czasu mnie tu nie było, ale najpierw Gabrynia była u nas, a potem przybył mi nowy lokator - kot Iruś, któremu zmarł właściciel i Oskarek dba o jego socjalizacje czyli usilnie próbuje z kota zrobić psa :smile:

U nas na razie nie wielkie zmiany, oprócz tego ze walczymy z Oskarem zeby nie zjadał ogrodzenia!!!
Dziś zostało zrobione 5 - te ogrodzenie, z grubych, metalowych pretów, moze tego nie zje ;-) Jezeli to nie pomoze to chyba jedynie mur na 2 m.

Do tego strasznie nam ucieka. Jak juz zwieje to nie da sie go odwołać :-( Cała okolica juz wie ze nasz pieseczek wabi sie Oskar - tak sie wydzieramy za nim ;)

Za to jest cudny do dzieci i jezdze czasami z nim do przedszkola, zeby dzieci z grupy syna miały kontakt ze zwierzęciem. Robi wtedy przeróżne sztuczki i w nagrodę dostaje wszystkie kubeczki po jogurciku do wylizania :smile: Korzyść obustronna, on łakomczuch szczęśliwy a dzieci w 3 min same zjadają jogurty :smile:

Link to comment
Share on other sites

kurcze, oby się to nieszczęśliwie jakoś nie skończyło. być może zostanę zlinczowana ale może w tym przypadku trzeba by zastosować bardziej radykalny sposób, jakim jest obroża elektryczna. jestem wielką przeciwniczką tych sposobów ale w takiej sytuacji, gdy pies ciągle zwiewa, (może zaginąć, wpaść pod auto lub zostać zastrzelony przez kłusownika) a wy nie macie jak go zatrzymać, chyba bym rozważyła taką opcję.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nina_q']Dajmy mu szanse, moze z tymi pretami sobie nie poradzi ;) Juz sa naprawde grubasne :)

Na szczescie mieszkam w szczerym polu, Oskarka okoliczni juz znaja a on wcześniej czy poźniej wraca.[/QUOTE]
to trzymam kciuki za solidne ogrodzenie.
szczerze mówiąc to pewnie sama nigdy bym się nie zdecydowała na obrożę el. dla własnego psa...tak tylko sobie gdybam, bo martwię się o tego waszego małego uciekiniera, że nic nie skutkuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Maziak&Negra']Ninko, nie myślałaś o jakimś szkoleniu?
Bo ty z tym jego szkodnictwem walczysz już hoho.[/QUOTE]

oj myslałam, myslałam. Ale najpierw on był chory i nie mógł w szkoleniu uczestniczyć, a teraz z kolei kiepsko z kasa u mnie :( i tak sie bujamy, wkurzamy i walczymy z sobą :)

Za to wreszcie ogrodzenie z prętów zadziałało. Nie jest w stanie go przegryzc, podkopac ani przeskoczyc. Za to biedactwo wyżywa sie na domku dla dzieci i zjada go powoli :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

to może poszukaj w księgarni jakiejś fajnej książki o szkoleniu psów i sama zacznij? Poszukaj czegoś, o klikerze :)
Całkiem przyjemna jest książka "szkolenie psów dla żółtodziobów". I jest sporo innych fajnych pozycji, ja ostatnio zastanawiałam się ile warta jest książka Caesara Millana ;) tego niby zaklinacza

Link to comment
Share on other sites

Książka Cezara, moim skromnym zdaniem, nic nie jest warta, bo stosuje metody awersyjne :(.

Madziu, w wolnej chwili wejdź na wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208180-TRAGEDIA!!!-Młody-husky-z-zaawansowaną-Nużycą-BŁAGAMY-O-POMOC[/URL]!!!!! Twoja walka z chorobą Oskarka może tu wiele pomóc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...