Jump to content
Dogomania

Maksiu i jego przyjaciółka Axa ze Szczurolandii :)


Paula

Recommended Posts

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi:


od razu lepiej się poczułam jak zobaczyłam Axe i Maxa razem :loveu:

[url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2008/img008-1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak Maksiu dziwnie się tutaj ustawił :)

no i te rewelacyjne portrecikowe foty :loveu::loveu:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Paula

    2320

  • e.v.a

    1068

  • Alicja

    1007

  • dreamer

    426

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, mam wielką prośbę :oops: - rozreklamujcie ten wątek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9458341#post9458341"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...41#post9458341[/URL]

Organizujemy pikietę przeciwko pseudoschroniskom i znęcaniu się nad zwierzętami, w dniu apelacyjnej rozprawy sądowej przeciwko zwyrodnialcowi, który w schronisku w Białce mordowal psy i wytapiał z nich smalec.:angryy:

Paulosia sorki że na wątku, ale wiem że wybaczysz!:loveu:
A jak chcesz jechać to grzeję dla ciebie miejsce w samochodzie.:cool3:;) (wiem, wiem, pracujesz na pewno :oops::glaszcze: )

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewuszki :loveu: Melduję, że żyję :lol: ale co to za życie ;) Pracy wciąż dużo, Axa ma cieczkę, Maksiu delikatnie świruje, zdjęć nie mam, pogoda do doopy, czasu na dogo brak, ogólnie nuuudy :cool1:

[quote name='evaxon']mamuska nie pracuj tyle:shake::shake::shake::shake:[/quote]
Muszę :placz: Jeszcze do końca miesiąca zapieprz, potem też sporo pracy, ale może będę częściej :roll:



Haha :grin: Aśka, świetna historyjka do fot :klacz:

[quote name='AśkaK']A jak chcesz jechać to grzeję dla ciebie miejsce w samochodzie.:cool3:;) (wiem, wiem, pracujesz na pewno :oops::glaszcze: )[/quote]
Mam wolne :p Jadę :multi:

[quote name='AśkaK']Paulo nasza zapracowana, mam nadzieję że zobaczymy się u debe w sob.:cool3:[/quote]
A na którą planujecie być?

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Paula :loveu::loveu::loveu:ić i ucałuj w sobotę moją sis dziewicę bliźniaczkę moją jedyną :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Ucałuję :loveu:

[quote name='asher']Widzę, że Maksio to też taka pierdoła, jak Bugajski - jak baba łup zabierze, to pozostaje tylko jęczeć i pyskować? :lol:[/quote]
:shiny: ale ja twierdzę, że Maksiu to dżentelmen, nie zabiera patyczka suczkom, szczególnie rudym, szeroko uśmiechniętym :evil_lol:




Dobranoc :hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Walentynkowe ucałowania :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR]

[B][FONT=Georgia][COLOR=olive][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3453/taddy1zf0.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Ja też kcem taaakiego!!!:placz:
Mężatki to mają przesrane - sama siedzę w walentynki i nawet na podryw nie mogę wyskoczyć.:diabloti::placz::evil_lol:

Paula do Db raczej tak pod koniec zajrzymy, na chwilkę tylko, ok 17 - przyjeżdżają teściowie i mamy z nimi iść wcześniej na obiad.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Paula do Db raczej tak pod koniec zajrzymy, na chwilkę tylko, ok 17 - przyjeżdżają teściowie i mamy z nimi iść wcześniej na obiad.:roll:[/quote]
Ja pewnie też się wcześniej nie wyrobię, w sobotę chcę teściówkę odwiedzić, psa wybiegać. Zgarniecie mnie gdzieś po drodze do Debe? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Zgarniemy! I od razu do Radomia cię porwę!:lol:;)
To będziemy się zdzwaniać w sobotę, rano mam egz., potem teściowe, mam nadzieję że się wyrobię.
Buziol walentynkowy dla Maxia!:loveu:[/quote]
Super, dzięki :loveu: Haha :D Porwiesz mnie do robienia transparentów :evil_lol: i pójdziesz za mnie do pracy :razz: akurat najgorszy tydzień przede mną :mdleje:
Jak się nie wyrobimy, to przedłużą dla nas otwarcie :eviltong: ;)
Maksiu odsyła buziola Luśce, a ja Rudaskowi :loveu:

Teraz do już bez kitu dobranoc, bo padam na ryjek :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...