Jump to content
Dogomania

Gabryś... i cud się stał:)w swoim domku:):):)Dziękuję zerduszko i wszystkim:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1034609.jpg[/IMG]

Śliczny kudłaczek Gabryś ze sparaliżowaną łapką błaga o pomoc ... nie przeżyje na boksach na które trafi po kwarantannie, mamy mało czasu :(

Link to comment
Share on other sites

Już kopiuję co napisał weterynarz
"Pies z kolei jest młody, przyjacielski, zkudlony, chłopczyk, ma przykurcze łapy przedniej lewej, brak wyczuwalnej krepitacji (objaw złamania) ani jakichś niestabilności kończyny w bezwładnym odcinku, z kolei ma niedorozwój mięśni całej kończyny i nie obarcza jej w ogóle nosząc podwinięta od nadgarstka w górę. prawdopodobnie jest po starym złamaniu albo innym urazie który uszkodził tkanki miękkie co dało powyższy efekt. Trudno stwierdzić coś więcej. "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Kurczę niby długo jestem na dogo, ale informatyczka ze mnie jak z koziej du..py trąbka, jakbym poszperała po chałupie za jakimiś fantami, to ktoś czai jak się bazarek wystawia ?

Ewa[/QUOTE]

Ktoś czai :) Jak już wyszperasz te fanty i zrobisz zdjęcia to mogą wystawić bazarek albo pomóc w wystawieniu. To już jak Ewa woli :cool3:

Gabryś cudny. Trzeba mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

zerduszko to jest tak teoretycznie usypia się psy chore.
Gabryś jest psiakiem bez szans na adopcje w mieście gdzie ładne, młode, zdrowe psy siedzą miesiącami w boksie?
Nikt Gabrysiowi nie da szansy wiedząc jakie są realia.

Może oficjalnie się nie dowiemy, że został uśpiony, ale jest wiele takich psich istnień, których się nie możemy doliczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Jak to uśpiony???? W takim razie kiedy kończy mu się kwarantanna? Dziś i jutro nie mogę się ruszyć ale później a najlepiej w dniu skończenia kwarantanny trzeba go wyrwać. chyba ze schron wyda wcześniej?[/QUOTE]
Alinko nie wyda.
Możemy powiedzieć, że mamy kogoś kto go adoptuje, wtedy będą normalne procedury czyli szczepienie, dwa tyg. i kastracja. I wtedy adopcja.

Link to comment
Share on other sites

Ocelotku podaj moje dane - że chcę adoptować psiaka. Wyślę ci na PW dane. Będziemy miały czas na myślenie o domku. A może i zostanie wykastrowany to wtedy koszty będą mniejsze później tylko dobrze byłoby go zabrac w dniu kastracji żeby jeszcze jakaś infekcja się nie przyplątała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Ocelotku podaj moje dane - że chcę adoptować psiaka. Wyślę ci na PW dane. Będziemy miały czas na myślenie o domku. A może i zostanie wykastrowany to wtedy koszty będą mniejsze później tylko dobrze byłoby go zabrac w dniu kastracji żeby jeszcze jakaś infekcja się nie przyplątała[/QUOTE]
Dobrze to ja dam znać i kierownikowi i weterynarzowi że Gabryś ma dom.
I... myślmy kochani co dalej?
zbierajmy pieniążki.
My mamy coś tam z ogólnych tomaszowskich psiaków, ale to by było na wykup i transort.
Nadal pozostaje kwestia utrzymania Gabrysia u Aliny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...