Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba tak jest, że posty mają określoną ilość znaków. To może ja przekopiuję zdjęcia do mojego postu, jeśli jest taki na pierwszej stronie, a cały pierwszy post (Twój) będzie na rozliczenia. Może tak być?:)

Pokićkało mi się. To Agnezia wstawiała fotki. To pewnie trzeba będzie do moda pisać i prosić o ratunek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']A czy pierwszy post ma jakąś określoną hmmmm..."pojemność" ? Nie mogę zatwierdzić zmiany po naniesieniu aktualizacji wpłat..Pokazuje mi się komunikat ,że coś tam przekroczyłam...Kurczę blade![/QUOTE]

Jest też limit na emoitkinki - może to przekroczyłaś ?

Link to comment
Share on other sites

Pierwsza strona już uaktualniona-dziękuję wszystkim za cierpliwość i cenne rady! :)

[B]Kinga[/B]-czy mogłabyś zrobić przelew na żarełko dla Fifka? Żeby uniknąć kosztów za przesyłkę ,ustaliłyśmy z Elmirą,że trzeba zamówić porcję na dwa miesiące,czyli 2X69 zł.Razem więc[B] przelej Elmirce 138 zł.[/B] Możesz?Dziękuję!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Pierwsza strona już uaktualniona-dziękuję wszystkim za cierpliwość i cenne rady! :)

[B]Kinga[/B]-czy mogłabyś zrobić przelew na żarełko dla Fifka? Żeby uniknąć kosztów za przesyłkę ,ustaliłyśmy z Elmirą,że trzeba zamówić porcję na dwa miesiące,czyli 2X69 zł.Razem więc[B] przelej Elmirce 138 zł.[/B] Możesz?Dziękuję!:)[/QUOTE]
zaraz przeleję:)

Link to comment
Share on other sites

Trochę mi się nazbierało kłopotów. Ale już ok.

Fifcio zdrowy, wesoły i roszczeniowy;):)

A ja jutro jadę na grzyby!!! Kierunek Biały Stock, aaaaaaaaaaaaa. Nie mogę się doczekać!!!

[video=youtube;wT_ObQMSs3U]http://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U&feature=related[/video]

Oprócz zwierząt, grzybobrania lubię Budkę Suflera:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']ja mogłabym mieszkać i z dwoma:)[/QUOTE]

Na razie masz małego tygryska Jeżynkę;):)

[quote name='izzie1983']Podziwiam Cię za odwagę ;) ja to po tych ostatnich zatruciach w Polsce nawet nie zdecydowałam się na zamówienie potrawy z grzybów jak miałam okazję. Ale głupek ze mnie :)[/QUOTE]

Ja zbieram tylko grzyby, które znam i które nie mają blaszek. Jeżdżę na grzyby z moim dziadziusiem, który jest prawdziwym specem, jeśli chodzi o znajomość grzybów. Dzisiaj powstawiam zdjęcia grzybów. Mówię Wam, jak ślicznie jest w lesie.

[quote name='haniabor']Elmirko, jeszcze bardziej Cię lubię. Też kocham grzybobrania, a Budkę uwielbiam!!! Całusy dla Fifka.[/QUOTE]
To może kiedyś się uda zorganizować jakiś wspólny wypad?:);) Fifek zasłużył dzisiaj na klapa, ale specjalnie dedykowany buziak będzie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...