Jump to content
Dogomania

Staruszek Fifi biega już po Tęczowych Łąkach....Do widzenia,piesku!


jostel5

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro pozałatwiam;) wszystkie zaległości. I w zdjęciach, i w odwiedzinach u naszych psiaków. Muszę pozbyć się balastu nauki, prawdziwego jarzma;), które przygniata moje barki do ziemi.

Nie, jeszcze nie zwariowałam, ale niewiele mi brakuje. Pozdrawiam serdecznie. Dobrej nocy życzymy.Ja jutro idę do szkoły na 8:stupid::grab::help1::cry:

Oczywiście z Fifkiem ok. Nic mu nie zagraża, pomimo moich aberracji umysłowych:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elmira']Jutro pozałatwiam;) wszystkie zaległości. I w zdjęciach, i w odwiedzinach u naszych psiaków. Muszę pozbyć się balastu nauki, prawdziwego jarzma;), które przygniata moje barki do ziemi.

Nie, jeszcze nie zwariowałam, ale niewiele mi brakuje. Pozdrawiam serdecznie. Dobrej nocy życzymy.Ja jutro idę do szkoły na 8:stupid::grab::help1::cry:

Oczywiście z Fifkiem ok. Nic mu nie zagraża, pomimo moich aberracji umysłowych:)[/QUOTE]

a kto mi powie oco chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:) Wszystko poszło bdb:) Jeszcze tylko ostatni wysiłek i zrzucę jarzmo:) Oczywiście żartuję, bo bardzo lubię moją szkołę, interesuje mnie to, czego się tam uczę. Tylko czasami mam lenia przed jakimiś egzaminami.

Mam kilka filmików, z Fifciem i innymi psami. Niestety nie są to żadne fajerwerki i nie wiadomo co, ale takie zwykłe obrazki z codziennego życia. Dzisiaj powrzucam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nika16']Witam wszystkich :) Mieszkam w Międzyrzecu,a Fifi jest ,między innymi :), pod moją wirtualną opieką! Dla niego zarejestrowałam się na Dogomanii :)! Dzisiaj byłyśmy z jostel 5 w schronisku.Mamy zdjęcia!:)[/QUOTE]

To my czekamy na zdjęcia z Białej, a ja, jak uporam się z obowiązkami (chlip, chlip;))domowymi, to się wezmę za filmiki.

I oczywiście witamy z Fifciem Nikę16.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za miłe powitanie.:D
Pozdrowienia dla wszystkich dogomaniaków i oczywiście dla Fifka.:)
Dzisiaj byłam w schronisku 2 raz w formie wolontariatu(wcześniej też byłam parę razy, mam nawet stamtąd psiaka:)) i zamierzam tam jeźedzić regularnie. Tak miło patrzeć na radość tych biednych psiaków...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...