Jump to content
Dogomania

Warszawa!!!Szczenięta potrzebują naszej pomocy !!!!


marlenka

Recommended Posts

[quote name='pirania15_15']Urocze pytanie :D Nie, jestem studentem fizjoterapii :) Piszę z konta dziewczyny ( w moim wieku) stąd ten dziwny nick ;) Zadzwonię do Marlenki dzisiaj i po południu zamieścimy wszystkie ustalenia :)[/QUOTE


Czekam na telefon :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sleepingbyday']a kot cię tam zlustruje ;-)?[/QUOTE]

Jesteś chętna???:razz:


Rozmawiałam z Piranią i warunki ogólnie oki , przez telefon "wujek " wydaje się sympatyczny ( SBD jak Pirania znajdzie kolege moge jechać z Toba :evil_lol:)

A teraz powaznie Agnieszka24 ma zadzwonić do piranii i się umówić na spotkanie , i działamy wtedy z transportem .

Link to comment
Share on other sites

Nieszczęscia chodza parami , zerknijcie tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/184044-M%C5%82ode-szczeniaki-Brutal-i-Billa-porzucone-na-Dt-AnnyA-b%C5%82agaja-o-og%C5%82oszenia-!!!!!?p=14522716#post14522716[/url]


I dalej czekamy na wieści o wizycie u Pirani

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pirania15_15']Narazie czekam na telefon od Agnieszki24 na umówienie się na jakiś konkretny dzień :) Psiaki dopóki nie załatwi im się DT zostaną w swoim obecnym domku, tak? :-)[/QUOTE]

Ja myśle ze psiaki przyjada szybciej niż myślisz:) . Obroże , smycze , miseczki będą miały , karmę na poczatek tez .

Szukam transportu i czekam na info od Agnieszki

Link to comment
Share on other sites

Ja najprawdopodobniej w przyszły piątek będę jechała trasą Żory- Żagań, więc zahaczę o Wrocław , ale pozostaje trasa Warszawa- Śląsk i zastanawiam się jak sobie poradzić z dwoma łobuzami :) jeżeli nie znajdziecie nic lepszego to można się zastanowić na takim rozwiązaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Miło wiedzieć :D Piętnastka już dawno za mną ;) Podnoszę wątek z transportem :)
Próbowałyście kiedyś transportu poprzez kolej (oddajesz konduktorowi pod opiekę w klatce, a ja odbieram na miejscu? -> znajoma tak przewoziła psiaka. Dotarł caly :) Klatkę się odeśle do właściciela pocztą polską :) ) bądź też poszukać na stronie autostop ludzi, którzy jezdzą regularnie między Wrocławiem a Wawą. Np. [url]http://www.nastopa.pl/index.php?page=oferta&id=115395[/url] .
Nie wiem czy próbowałyście kiedyś takich rzeczy z Waszymi podopiecznymi ;) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...