Jump to content
Dogomania

Sznaucerki z Sosnowca - Romuś już ma dom i GRINGO TEŻ w domku!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko']Pokazałam oba psy dwóm chętnym domkom na mojego ex tymczasa... obu spodobał się Romanos... jutro wizyta w Chorzowie. Druga Pani chce przyjechać obejrzeć psa, nie w tym tygodniu, bo chora. Jeszcze do niej zadzwonię po południu......[/QUOTE]

ale obejrzeć też Romka? czy Gringa? Ja pokazałam Gringulca panu który zadzwonił o Dropsa - tylko dziecko jest w domu, ale może przyjadą go zobaczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale obejrzeć też Romka? czy Gringa? Ja pokazałam Gringulca panu który zadzwonił o Dropsa - tylko dziecko jest w domu, ale może przyjadą go zobaczyć[/QUOTE]

Romka. Wiesz, to ta Żor :p Jeszcze jej nie widziałam, skreślać nie będą, ale nijak mi się to nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

Ochrypł, ale nie daje za wygraną.
Najfajniejszy jest na spacerach. Na smyczy chodzi super. Bardzo lubi spacery.
W stosunku do dzieci jest obojętny, nie chce z dziećmi nawiazywać kontaktu, ale tez nie obszczekuje, czy nie atakuje. Do kotów już sie rozzuchwalił i rwie się z warczeniem na smyczy, ale nasze koty już przywykły do psów, wiec to nie problem. Tyle nowych wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

Co za bestia mała.....

Romano też urosło ego..... nie tylko samce wymagają przetasowania, najlepiej takie 3 razy większe, ale i obcym sukom trzeba na kark wleźć... a i podemonstrować siłę przed szczylem. Agresywny nie jest, ale ostro prowokuje. Rękę wyrwie mi z korzeniami... 2 h spaceru to jest rozgrzewka.... głuchy jak pień.... a trzeba wszystkich i wszystko powąchać i oblać... wiedziałam, ze mnie pokarze za ta podmiankę.
[I]
Puść mnie do konika, już go prawie miałem [/I]:diabloti:

[IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Spacerro177.jpg[/IMG]

Są 2 chętne domki na niego... zobaczymy jak wypadną wizyty, chciałabym przekonać domek z Chorzowa na Gringo. W piątek najprawdopodobniej kastracja.

Link to comment
Share on other sites

Mam problem ze szczeniakami, musze je sama karmić, do tego jutro ma termin porodu moja kotka, a mąż wyjeżdża z sunią do Wrocławia. Jeśli mogłabys wziąć go do siebie, wykąpać i ostrzyc, to byłoby super, bo ja nie dam rady czasowo tym sie zająć. Biegam między dziećmi a maluszkami i na nic wiecej nie mam czasu.
W gruncie rzeczy wolna bedę dopiero w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

łee do siebie to ja nie mam jak go wziąć bo Dropsa chyba musiałabym w samochodzie trzymać... :( bo ja niemam drzwi jeszcze w domu :lol: no i jakbym miała jeździć z nim tam i z powrotem z mojej wsi to już taniej wyjdzie dać go do fryzjera chyba, to lepiej poczekamy do poniedziałku już

aaa no i jak jego wokalizy??? dalej ćwiczy? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dalej, ale nie bez przerwy. Juz się wycisza.
Powiedz mi tylko, jak go ostrzyc, bo on akurat ma najmniej włosów tam, gdzie sie je zostawia. Nie ma grzywki, brody, na nogach, za to najdłuższe i najbujniejsze ma na grzbiecie, czyli te do obcięcia.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4523/dsc0091n.jpg[/IMG]

tutaj widać taką grzywunię :lol: więc ją zostawić, resztę bym obcięła, ale nie na zero tylko z nasadką, albo z włosem ostrzem jakimś 6mm czy coś koło tego - wtedy nabierze fajnego kształtu, tylko na ogonie taką samą długość jak na grzbiecie - bez frędzla, to na łapkach będzie fajnie wyglądało jak reszta będzie krótsza - taka moja wizja :grins: a co się uda to będzie, a broda odrośnie bo widać, że ma ją wyłamaną - może nie będzie miał takiej jak prawdziwe sznupy, ale będzie miał taką jak sznupy... pierwotne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...