Jump to content
Dogomania

Tosia za TM, śpij maleńka :(


snuszak

Recommended Posts

Antybiotyk pomógł o tyle, że nie ma już ropnia, ale pozostał duży guz na sutku.
Niestety, ale jest to nowotwór.Musimy obserwować.
Boję sie powtórki z Maskotki.:-( Tyle tylko, że Tosia na razie ma płuca czyste.
Ale gdyby działo się coś złego , to nie pozwolimy na to, aby Tosia cierpiała.Bo na operację chyba się nie zdecydujemy, nawet wetka nie jest temu przychylna.No ale czas pokaże, co dalej robić, więc nie chcę o niczym przesądzać z góry.
Na razie ta niby cieczka jeszcze trwa, Bazylek( jedyny niekastrowany) jest bardzo zainteresowany Tosią ale nie nachalnie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Tosia miała tyle miłości przez ten czas, co była z Wami margo, ile pewnie w całym swoim życiu nie zaznała.
Daliście jej siebie i to najważniejsze, była szczęśliwa i czuła się kochana :)

Teraz szczęśliwa biega za TM [']

A Ty margo - trzymaj się dzielnie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][B][IMG]http://i44.tinypic.com/2cyn1ae.jpg[/IMG][/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][B]Kolęda dla nieobecnych[/B][/FONT][/COLOR][/I][COLOR=windowtext][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#666666][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][B]Daj nam wiarę, że to ma sens.
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,
Bo są z nami choć w innej postaci.[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma]
[B]I przekonaj, że tak ma być,
Że po głosach tych wciąż drży powietrze.
Że odeszli po to by żyć,
I tym razem będą żyć wiecznie[/B][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma][B]A nadzieja znów wstąpi w nas.
Nieobecnych pojawią się cienie.
Uwierzymy kolejny raz,
W jeszcze jedno Boże Narodzenie. [/B][/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=windowtext][FONT=Tahoma]( Sz. Mucha)[/FONT][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Dziś mija pół roku odkąd pożegnaliśmy naszą kochaną Tosię. Ale jest zawsze w naszej pamięci, we wspomnieniach, na zdjęciach.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Była taka inna , żyła w swoim świecie, ktoś bardzo ją skrzywdził i ta krzywda w niej pozostała. Ale taką ją pokochałam i chciałam wynagrodzić jej wszystko zło, którego doznała. Udało się tylko przez półtora roku.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Ciągle mam ją przed oczami, była taka maleńka, głucha staruszeczka z jednym ząbkiem, która czasami wracała do naszego świata i wtedy nieśmiało się uśmiechała....[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=#000000]Często chodzę do nich- do Tosi, Maskotki i Szymka , są pochowani blisko siebie, podlewam kwiatki, które im posadziłam, mówię do nich, choć wiem, że mnie nie słyszą i tak mi żal, że byli tak krótko...
:-([/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana][IMG]http://i47.tinypic.com/14sea28.jpg[/IMG]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...