Jump to content
Dogomania

Wielka Środa - "śmiecie" do rowu.Jeżyk umarł:( Reszta rodzinki już w nowych domach :)


urwisek

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tz-ka zmienic na Zona....
"[I][COLOR=brown][SIZE=6][I][SIZE=2]jest się w domu tymczasowym ...
czeka tam na swoje nowe życie , na swój dom"
Zmienic na [B]jestem

Reszta chyba ok.
wyslalam jeszcze zdjecia mailem, Viki ma ksiazeczke zdrowia , jest pod stala opieka weta, jest 3 krotnie odrobaczona,zabezpieczona przeciwko pchlom i kleszczom oraz zaszczepiona bedzie tez miala wszczepiony czip .
[/B][/SIZE][/I][/SIZE][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']poprawione :)[/QUOTE]
Dziekuje :)

a teraz przyklad ogloszenia adopcyjnego, zdjecia juz nie bede wklejac...

listed in the Atlanta Journal.

SINGLE BLACK FEMALE seeks male companionship, ethnicity unimportant. I'm a very good girl who LOVES to play. I love long walks in the woods, riding in your pickup truck, hunting, camping and fishing trips, cozy winter nights lying by the fire. Candlelight dinners will have me eating out of your hand. I'll be at the front door when you get home from work, wearing only what nature gave me... Call (404) 875-6420 and ask for Annie, I'll be waiting.....

/tu zdjecie szczeniaczka, czarnej suni/

[B][FONT=&quot]
Over 150 men found themselves talking to the Atlanta Humane Society.[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

to teraz trochę więcej info.
Nie jest to pałac z marmurami, Nurka nie będzie miała złotych misek i brylantowej obróżki, ale na pewno będzie miała to co najważniejsze - mnóstwo miłości i 4 pary rąk do głaskania ;)
Pani wychowuje 3 córy - jedna kończy podstawówkę, druga zaczyna gimnazjum a trzecia jest w liceum. Wszystkie dziewczyny włącznie z Mamą nie mogą doczekać się Nurki (najlepiej to jakbym im ją już od razu przywiozła ;) ). Jest jeszcze królica ;) więc będzie totalny babiniec.
Mieszkanko skromne, ale czuję, że Nurka będzie miała tam jak w raju.
Pani zawsze wychowywała się ze zwierzętami, a teraz czekała aż córki będą na tyle duże, żeby mogły aktywnie opiekować się szczeniakiem.
Sterylizacja nie stanowi problemu. Weterynarze nie daleko, również (w zasadzie pod oknami) fajny teren do chodzenia z psem.
Obie sąsiadki z piętra też mają zwierzaki - jedna kota, druga psiaka, nie będzie więc problemu aby ktoś zajął się Nurką, gdy rodzinka będzie musiała wyjechać na trochę i nie będzie mogła zabrać psa. Choć Pani bardzo zaprotestowała "że przecież Nurkę zabiorą ze sobą :)" i stwierdziła, że nie przewiduje takich wyjazdów i jak do tej pory taki się nie zdarzył.
Kurcze... co tu jeszcze?
Wszyscy strasznie czekają na Nurkę i najważniejsze było, czy już może do nich przyjechać ;) no najpóźniej w przyszłym tygodniu ;) więc trzeba szybko transportu szukać.
Wizyta poadopcyjna też nie stanowi problemu - już się na nią wprosiłam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Tęskniliście? ;)
to powiem tak - proszę szykować transport dla Nurki bo domek się nie może doczekać :D[/QUOTE]
:loveu:O matulu !

To jeszcze tylko zrobimy 2 szczepienia bo to lada dzien i w tym czasie szukamy transportu.:multi::multi::multi:

Zaraz poprosze Opuncje, zeby sprawdzila dokladnie ktorego dnia beda drugi raz szczepione:)

Sama sprawdzilam i jutro moga byc juz po raz drugi szczepione, teraz jest u urwiska weterynarz to wszystko omowia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']...Koń zadbany?[/QUOTE]
Taaak - mogę 10 stron tekstu nawalić a Twoje oko nieomylnie znajdzie najważniejszą kwestię :diabloti:
Żeber nie widać, nie kuleje - nie podchodź bliżej to zadbany. Ot - wiejski


[quote name='Ellig']O Viki chyba jeszcze nikt nie pytal, moze trzeba bedzie zrobic Jej odzielnne allegro, zapytam [B]lilke[/B] czy sie zgodzi pomoc mi jeszcze raz , bo robi piekne allegra a ja tylko marne grosze wplacam....[/QUOTE]

O Viki ani jednego złamanego nawet maila czy telefonu - nie powiem "a nie mówiłem" bo to wyjątkowo wpieniający tekst - ale o ile się nie mylę to czarnowidztwo w tej kwestii kapało ze mnie od początku :(

"...a ja tylko marne grosze wpłacam..."
Ta-no-tak-oczywiście - może jeszcze "przepraszam"?!!!!
Każdy na tym wątku wyraźnie widzi ile wniosłaś swoją pracą.
I kontaktami i możliwościami, kasą, czasem, staraniem... można tak długo.

[quote name='lilk_a']jak to marne grosze ? płacisz za wszystko :) ja nic nie dopłacam :):) to może następne allegro zrobimy osobne ? ...[/QUOTE]

Moment moment - Można wtrącić?

na Viki i szczylki jest zebrane sporo kasy - będą jeszcze wydatki ale wydaje mnie się, że chyba można sobie pozwolić zapłacić allegro z już zebranej puli.
Obydwie Cioteczki już wpłacały kasę więc nie wydaje mi się uczciwe żeby teraz nadal finansowały. Pewnie, że jak zabraknie to zacznę płakać na nowo ale wygląda na to, że jednak nie zabraknie.
[u]Proponuję żebym na następne allegro przelał z tego co już uzbierane - co Wy na to?
[b]Tak chyba będzie najuczciwiej.[/u][/b]


[quote name='Ra_dunia']..........................................................
Wizyta poadopcyjna też nie stanowi problemu - już się na nią wprosiłam :D[/QUOTE]

No kurcze - to mi Cioteczka [b]Ra_dunia[/b] pakiet walnęła :)))
Expresem przybyła na wątek, moment i wizyta zrobiona - na dokładkę pozytywna czyli pewnie również stosowne zaklęcia :)
A teraz jeszcze oferta "po".
Jak to pięknie ujęłaś "mamy psi obowiązek" no ale to wszyscy - ja teraz mam jeszcze jeden - JAKOŚ TO U CIEBIE ODROBIĆ !!!
Może jakiś prezent? chcesz Uszatkę? Puszczę po znajomości tylko Ciiiiiii bo wszyscy będą chcieli. :):):)
A tak poważnie - jak będę mógł się przydać - jestem - nie zapomnę.

Do szczegółów szczepieniowo/odrobaczeniowych byłych i dalszej strategii - ustąpię należne miejsce [b]Opuncji[/b] zanim znów coś namotam i potem usłyszę, że skoro nawet nie karmię (przegina :)) to lepiej jak mieszać nie będę :(

Dziś dostałem maila o Uszatkę:
Pani z okolic Lublina "...zwłaszcza suczką - Uszatką. Piesek mieszkałby w domu z ogrodem..."
Jest imię psa, mail podpisany imieniem i nazwiskiem.....(?)
Pani nie miała gdzie doczytać skąd psiaki (miasto/województwo).
Odpisałem, wskazałem "Naszestworki" po wszystkie szczegóły i "wymagania", pocieszyłem, że dla "ekipy" z Dogo odległość jest problemem stojącym zdecydowanie niżej w hierarchii niż Dobry Dom.
A jako "gratis-a" dołożyłem dzisiejsze zdjęcie Uszatki jako "jeszcze ciepłe".
Pażywiom-uwidim :)

Dość na dziś
Opuncja śpisz? :):):) Może spróbuję rano - bezpieczniej :)

[i]Edit[/i]
Dociągnęło mi się Allegro - śliczne!!!
[b]lilk_a[/b] to chyba u Ciebie standard - nie umiesz robić brzydkich :diabloti:
Dzięki Piękne :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]lilk_a[/B] to chyba u Ciebie standard - nie umiesz robić brzydkich [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
Dzięki Piękne [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]nie ma za co :lol:

dodałam Link do Twojego skrótu :) faktycznie w swoich allegrach nie podałam nigdzie gdzie są psiaki , miałam dzisiaj dwa maile gdzie to jest ale wszystko przekazuję Tobie
obserwatorów "rodzinnego" allegro jest szt 11 ," vikowego " na dzisiejszy pierwszy dzień 3 szt
wiem że to nie znaczy wiele , ale może choć jedna osoba będzie tą która się odezwie i wytrwa w swoim postanowieniu :)

Link to comment
Share on other sites

W kwestii transportu do Poznania, koleżanka jedzie 21 maja z Warszawy, wyjeżdza po pracy więc do Poznania dotrze poźno ale może zabrać Nurkę, byle ktoś odebrał malutką na przedmieściach i nie musiała błądzić po mieście po nocy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Super wieści:)
Ten domek z Lublina też jakiś przynajmniej początkowo rokujący.
Super, że zrobiliście te stronki psiakom, bo jak jakiś mail do mnie dociera to tam przekierowuję.[/QUOTE]
[B]mmd[/B], dziekuje bardzo , zrobilas tyle ogloszen , placisz za nie, odnawiasz, odpowiadasz na maile....:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']W kwestii transportu do Poznania, koleżanka jedzie 21 maja z Warszawy, wyjeżdza po pracy więc do Poznania dotrze poźno ale może zabrać Nurkę, byle ktoś odebrał malutką na przedmieściach i nie musiała błądzić po mieście po nocy.[/QUOTE]

To teraz trzeba skontakotowac Pania z Poznania z Twoja Kolezanka albo dac ogloszenie na watku transportowym....Mozesz przekazac namiary [B]Ra-duni[/B], [B]urwiskowi[/B] na swoja Kolezanke?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dobrze:)

Zastanawiam sie czy nie poprosic o pomoc [B]sleepingbyday[/B] w wizytach przedadopcyjnych w Warszawie?[/QUOTE]
A, to sprawna ciotka jest. Jak mi ostatnio robiła wizytę, to teraz psa na stałe nadzoruje:) A pies ma dom, że ho ho
A poza tym gumtree wyróżnione jest do jutra na W-wę i to będzie ostatni dzień, później przenoszę szczyle na Kraków albo Poznań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A, to sprawna ciotka jest. Jak mi ostatnio robiła wizytę, to teraz psa na stałe nadzoruje:) A pies ma dom, że ho ho
A poza tym gumtree wyróżnione jest do jutra na W-wę i to będzie ostatni dzień, później przenoszę szczyle na Kraków albo Poznań.[/QUOTE]
mmd, prosze pomoz....Zapros Cioteczke na watek....plisssss

Moze Krakow?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...