Jump to content
Dogomania

Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!


LadyS

Recommended Posts

[quote name='Iza!!!']Jejku... jak ja na zawał tu padnę to będę automatycznie zdyskwalifikowana ;p[/QUOTE]

Dobra ciotka, nie umieraj, transportu szukaj :evil_lol: Adres na PW daj, wyślę Ci umowę o DS podpisaną, to jeden egzemplarz mi odeślesz ;)

Mały dziś będzie kąpany, a w transporcie pójdzie z karmą, co by nie było nagłej zmiany, i witaminkami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']super, ze drugi malec ma dom
super pojetny jest ten psiak
w jeden dzien nauczyl sie zalatwiac na podklady higieniczne :)[/QUOTE]

No to liczymy, że brat ma podobnie :evil_lol: Rozumiem, że TŻ zachwycony wyborem? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

sprawy organizacyjne hihi
maluch dostanie ze soba swój kubeł witaminek (szczypte raz dziennie do karmy) i karmę którą teraz u mnie je czyli profilum junior, jak będziesz chciała go na inną przestawić to nie ma sprawy tylko stopniowo mieszając profilum z odrobiną nowej i tak systematycznie zwiększając dawke nowej a zmniejszając profilum
był odrobaczany, odpchlony i zabezpieczony od kleszczy...po przyjezdzie do ciebie powtórz mu odrobaczenie (pytanie do dziewczyn czym był odrobalany?) i pozniej juz zgodnie z zaleceniami weta którego wybierzesz będziesz go szczepić od chorób wirusowych
zabezpieczenie od pcheł i kleszczy trzeba będzie powtórzyć za jakieś 3 tyg
nie wiem co jeszcze, ale juz sie stresuje jakbym własne dziecko wysyłała w nieznane:-)

Link to comment
Share on other sites

ladySwllow wyczyść, proszę troszkę skrzynkę, żebym mogła ci PW wysłać:)
Z transportu skorzystam tego płatnego, bo już mało czasu a niczego innego na horyzoncie nie widać. Zaraz dogadam szczegóły transportu i dam znać:)
A czy TŻ może nie być zadowolony z wybory swojej żony?[:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']ja jutro ide z moja bańką do weta, odrobaczyć i osłuchać bo pokasłuje trochę
czy ten drugi też tak się rzuca na jedzenie? bolek zjada w 3 sek a później żuje miskę muszę mu zabierać po zjedzeniu kulek ;/[/QUOTE]

U mnie było to samo - dawałam mu w jednym posiłku małe porcje, żeby jadł wolniej i mniej...

Z umową wyślę Izie!!! rozpiskę co do jedzenia, witaminek i coś tam o kastracji, bo wiem, że jest nie bardzo w temacie :)

Link to comment
Share on other sites

Charlie różnie...w zależności od tego co dostaje i jak bardzo mu smakuje...suchą karme dla yorków je w takim tempie że nie wiem jak nadąża z łykaniem ...ale może to dlatego, że kradziona więc im szybciej je tym więcej zje zanim zauważe że opyla miche mojej suki:-) jak dostanie kurczaka gotowanego to je nieco wolniej, a kaszke je najwolniej hihihi bo mu w nos włazi jak sie rzuca szybko:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']Iza!!! transporterek pożycze, całkiem niedawno dostałam pieniązki od jednej dogomaniaczki na bidulę wielką i właśnie kupiłam za nie transporterek w którym pojechała do wawy na leczenie(taki był warunek transportu ze sunia musi być w transporterku a wtedy nie było od kogo pożyczyć), transporterek mi odesłano żebym miała właśnie na takie cele więc nie ma problemu:-)
czyli ten transport byłby na jaki dzień?[/QUOTE]

O, w całym zamieszaniu zagubiłam to info o transporterku :) Bardzo fajnie, że jest, to proszę o pożyczenie go Charliemu (takiego wymogu nie ma, ale chyba tak będzie bezpieczniejszy). Odeślę go we wtorek, lub w środę - dobrze? Bo transport na poniedziałek umawiam.

Link to comment
Share on other sites

Iza jak już ogarniesz temat transportu z zamoscia do lodzi to daj mi namiary na tego kogos z zamoscia lub jemu do mnie, musze wiedziec kiedy i o ktorej chciałby wyjechać...mam małe półtoraroczne dziecko i jestem sama z całym stadem więc musze wiedziec wczesniej żeby wszystko sobie poukładać tak żeby być w danej chwili dyspozycyjną:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza!!!']Litterko w porządku będzie jak już dotrze do domku :) Stresuję się tym transportem łączonym, żeby wszystko zgrać.
Dziękuję Ci bardzo za miłą wizytę PRZED i zapraszam ciotki na wizytę PO:)[/QUOTE]
Fakt, też się denerwuję tym transportem. To w końcu pierwsza adopcja, w której biorę czynny udział po stronie nadzorującej. :) A co do wizyty po - MUSZĘ zobaczyć Charliego na żywo :) Ale to tak jak mówiłam - nie od razu, niech się oswaja.

Jakby ktoś jeszcze potrzebował kogoś na wizytę do Gdyni, to ja się chętnie piszę! Takie wizyty adopcyjne są bardzo ciekawe. Chociaż zdaję sobie sprawę, że może być zupełnie inaczej...

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że już się dziewczyny, co do wizyty zadeklarowały.
Ja dopiero odczytałam wiadomości, w każdym razie wizyty robię od dawna, ale nie ukrywam jestem bardzo ograniczona czasowo, dom, uczelnia, praca w schronie i różne sprawy związane z adopcjami w tzw. czasie wolnym sprawiają, że doba jest dla mnie za krótka.

Ja na wizyty jeżdżę głównie w sprawie TTB, więc, jak będzie jakiś trudny pies do adopcji i potrzeba wizyty to walić, jak w dym, resztę z reguły odsyłam do znajomych, którzy mają ciut więcej czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Takie wizyty adopcyjne są bardzo ciekawe. [B]Chociaż zdaję sobie sprawę, że może być zupełnie inaczej[/B]...[/QUOTE]

No wiesz... poczytaj wątek wcześniej :evil_lol:


Tak się cieszę, że Charlie ma DS! :multi: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

Ja też się najbardziej tym transportem martwię - już mało czasu zostało, a ten płatny transport mi nie odpisuje na maila, nr telefonu też nie mam :( A może któraś z was ma numer telefonu to tej osoby:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179317-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-paliwa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Iza to jest możliwe, uwierz ;)

Do nas do Trójmiasta (dokładnie do Kany) nie tak dawno przyjechała babka pociągiem z Katowic adoptować amstaffa - sama i sama wracała z obcym, dorosłym niemałym psem ;) My akurat na transporty łączone się nie zgadzamy.

Także w ostateczności jest to zapewne do wykonania ;)
Zawsze możesz pojechać połowę drogi, być może wtedy łatwiej transport będzie zgrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...