Jump to content
Dogomania

Charlie w DS w Gdyni, Fircyk vel Bolek w DS w Gorzowie :) Dziękujemy!


LadyS

Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']Gameboy a jakie kupy robi mały ? :)

ale masz cudne to to wielkie ![/QUOTE]

o hej
z tego wszystkiego to Ci nawet nie podziekowałam ładnie jak nalezy za opieke nad maluchem i za to, ze Cie wladowałam na taką minę całodobowo - przepraszam raz jeszcze i bardzo dziekuję :Rose:

kupy super, szkoda tylko, ze na podloge a nie na podklady bo siusia juz ladnie na ceratki
spi super, piszczal, ze chce na lozko ale jak sie okazalo, ze nie pomaga odpuscil
wstal o 6, ale dlatego, ze kot zaczal buszowac, fajny psiaczek tylko strasznie wszystko gryzie :diabloti:

[URL=http://img143.imageshack.us/i/201004081701.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8566/201004081701.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

oj, tam... nie ma za co dziekowac. Bonus, czy jak on sie tam nazywa uswiadomil mnie tylko w przekonaniu, ze totalnie nie nadaje sie jako Dt dla szczeniakow ;) Moje dzieciaki sa tego samego zdania :D

Fajny i slodki jest... ale max na dobe, jak dla mnie ;)

A jak relacje z tym wielkim co to lezy obok niego? Jak duze na male reaguje (bo male to wiem, zaczepial non stop moja Nane ktora raz na otro go spacyfikowala) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']oj, tam... nie ma za co dziekowac. Bonus, czy jak on sie tam nazywa uswiadomil mnie tylko w przekonaniu, ze totalnie nie nadaje sie jako Dt dla szczeniakow ;) Moje dzieciaki sa tego samego zdania :D

Fajny i slodki jest... ale max na dobe, jak dla mnie ;)

A jak relacje z tym wielkim co to lezy obok niego? Jak duze na male reaguje (bo male to wiem, zaczepial non stop moja Nane ktora raz na otro go spacyfikowala) ?[/QUOTE]

Bronek nie boi sie nikogo i niczego, jest jak mały partyzant, jedynie nie podoba mu się jak Mumiśka na niego nadepnie i wtedy jest wrzask nieziemski. Na kota oczywiście też się rzuca. Większość rzeczy, próbuje wymusić wrzaskiem dzikim ale po krótkim "fe" dość szybko się przymyka ;) Łazi za mną krok w krok ;)

Link to comment
Share on other sites

Mumia to lepiej żeby go nie spacyfikowała na ostro bo mozliwe że po takiej pacyfikacji już nie wstanie nigdy hihihi
mam nadzieję, że mały zaczai zasady panujące u was w domu i się przystusuje:-)
a co do Charliego to szukam transportu wszędzie...ale od jutra dobra? bo mnie tak wymęczyła moja córcia i Charlie (swoja droga mieli niezłą komitywe- ona kradła żarcie z miski Filki a on z nią na spółe jadł - także oboje nażarli sie RC dla yorkow hihi) że padam zwyczajnie....

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się znaleźć płatny transport na trasie Łódź - Zamość Łódź :) Więc jak się nic innego się nie znajdzie, to jakieś wyjście jest :) A czy byłaby taka możliwość, żebyście pożyczyły Charliemu transporterek? Odesłałabym go we wtorek/środę. Jeżeli nie, to czy mogłybyście mu taki kupić, a ja bym przesłała na niego pieniążki?

Link to comment
Share on other sites

Iza!!! transporterek pożycze, całkiem niedawno dostałam pieniązki od jednej dogomaniaczki na bidulę wielką i właśnie kupiłam za nie transporterek w którym pojechała do wawy na leczenie(taki był warunek transportu ze sunia musi być w transporterku a wtedy nie było od kogo pożyczyć), transporterek mi odesłano żebym miała właśnie na takie cele więc nie ma problemu:-)
czyli ten transport byłby na jaki dzień?
zrobmy tak, dzisiaj wizyta przedadopcyjna, jak już będzie po i wszystko będzie oki to zaczniemy się umawiać już ze szczegółami telefonicznie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta'][B]GameBoy[/B], maluch zostaje u Ciebie na stałe? :cool3:[/QUOTE]

bedziemy próbować ;)
moja suka jest problematyczna, bardzo bym chciała żeby miała towarzystwo, w domu wszyscy na tak, może poza kotem ;) może sobie być jaki chce byleby nie powodował u niej większej agresji na zewnatrz poprzez swoje zachowanie - dosc zawile to brzmi ale tak właśnie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

no cóż sama wiem co znaczy problematyczny pies z dziwnymi agresywnymi zachowaniami (staruch Tim), więc doskonale rozumiem próbę:-)
jak się duet Muma Bronek sprawdzi to zostanie a jak nie to będziemy szukać domu dalej:-) ja trzymam kciuki żeby Muma się nie nakręcała zbytnio przez ta zadziore;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...