Jump to content
Dogomania

Dosia odeszła za TM [*]


piechcia15

Recommended Posts

teraz to ja odebrałam to jako zarzut, że zdjęcia które robiłam są przekłamane, nie jestem specem fotografii i nie bawię się w fotoshopy ani nic w tym stylu, zdjęcia przedstawiają taki widok jaki ja zastałam. Jak ktoś potrafi to niech sobie sprawdzi czy były poddawane jakieś edycji. Ja więcej zdjęć robić nie będę.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio radziej jestem na dogo, zobaczyłam, że coś dzieje się z Dosią?
Co jej zdiagnozowano?
Poznałam Dosię jak bywałam w Nosku, gdy był tam mój Szarik.
Dosia jest wspaniałą suczką i od początku wyglądała na psa, który szybko powinien znaleźć dom.
Nie mam pojęcia dlaczego nie znalazła.
Jest nieduża, delikatna, grzeczna.
Czas nie działa na korzyść psa, kurcze, Szarik już rok w ds a Dosieńka nadal bez domu i do tego się rozchorowała.
Rozumiem, że schudła, a oprócz tego co się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']teraz to ja odebrałam to jako zarzut, że zdjęcia które robiłam są przekłamane, nie jestem specem fotografii i nie bawię się w fotoshopy ani nic w tym stylu, zdjęcia przedstawiają taki widok jaki ja zastałam. Jak ktoś potrafi to niech sobie sprawdzi czy były poddawane jakieś edycji. Ja więcej zdjęć robić nie będę.[/QUOTE]

Nie rozumiem, dlaczego odebrałaś to jako zarzut. Przepraszam najmocniej. Bardzo mi przykro. Nie miałam nic złego na mysli. O nic Cię nie posądzałam. Dla mnie to normalne, że często psy na zdjęciach wyglądają na mniejsze/większe/grubsze/chudsze itp. niż są w rzeczywiśtości. Jeszcze raz Czorciku bardzo Cię przepraszam. Upsss. Znikam. Nie chciałabym, zeby na wątku Dosi doszło do jakiś nieporozumień, spięć. Będę w kontakcie z Piechcą. Ona jest opiekunką Dosi. Pozdrawiam wszystkich najcieplej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lida']Nie rozumiem, dlaczego odebrałaś to jako zarzut. Przepraszam najmocniej. Bardzo mi przykro. Nie miałam nic złego na mysli. O nic Cię nie posądzałam. Dla mnie to normalne, że często psy na zdjęciach wyglądają na mniejsze/większe/grubsze/chudsze itp. niż są w rzeczywiśtości. Jeszcze raz Czorciku bardzo Cię przepraszam. Upsss. Znikam. Nie chciałabym, zeby na wątku Dosi doszło do jakiś nieporozumień, spięć. Będę w kontakcie z Piechcą. Ona jest opiekunką Dosi. Pozdrawiam wszystkich najcieplej.[/QUOTE]

było tak, jak była potwornie chuda zrobiłam zdjecia i Wam pokazałam, jak pojechałam kolejny raz było naprawdę dużo dużo lepiej, zdjęcia zamieściłam takie jak zrobiłam i jaki był faktyczny stan Dośki, nie były przekłamane, przynajmniej moim zdaniem, nie wiem jak jest teraz bo od tamtej pory nie było mnie w Nosku, nie mam jak teraz jeździć

Link to comment
Share on other sites

Oj, widzę jakiś splot nieporozumień, na szczęście chyba wszystko się wyjaśniło.
Zdjęcia Dosieńki jak zwykle na wagę złota, wielka szkoda, że anka_szklanka nie robi fotek. Piechciu, może poproś Ją i uda się kilka aktualnych fotek zdobyć.
Fotki to jedno, a leczenie serducha to inna sprawa ... dlaczego hotelik nie alarmował, że lekarstwa się kończą??

Kciuki mocno zaciskam za zdrówko hrabianki, na domek już, szczerze mówiąc, straciłam nadzieję ........ ale podobno cuda się zdarzają.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Dosiaczka... :kciuki:

A przy okazji poprawny link do wątku, gdzie jest Kofi Lidy:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245872-Psy-do-adopcji-przebywaj%C4%85ce-w-domowym-hotelu-w-%C5%81odzi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245872-Psy-do-adopcji-przebywaj%C4%85ce-w-domowym-hotelu-w-%C5%81odzi[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...