Jump to content
Dogomania

ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1


Recommended Posts

Brzuszek Rei nie tylko się zagoił, ale także zaokrąglił:). Pomyśleć, że tak niewiele dzieliło ją od śmierci.

Jeśli chodzi o apel do mieszkańców Kielc, mogę próbować rozpowszechnić tylko czy ktoś da radę go napisać. Ciągle mi brakuje czasu, a pisanie idzie mi jak po grudzie:oops:.

Potrzebny transport dla kota do Warszawy.

I jeszcze jedno, zajrzyjcie proszę do Filipka i podnieście choć od czasu do czasu. Na wątku pustki, a domek chłopakowi potrzebny na cito:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195465-Filip-ze-schronu-w-Dyminach-wygra%C5%82-%C5%BCycie-czy-wygra-doim?p=15667423#post15667423[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Ewelinko, potencjalny dom dla Lori jest w miejscowosci za Końskimi. Erka ma telefon i dane. Ja sobie zapisałam, ale tak nabazgrałam, że teraz nie potrafie odczytać.[/QUOTE]

Kobix jest z Konskich mozna ja poprosic o sprawdzenie domku.

[SIZE=3][COLOR=red]Na os. KSM zgineła suka owczarka niemieckiego- kontakt 692-143-321[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Kobix jest z Konskich mozna ja poprosic o sprawdzenie domku.

[SIZE=3][COLOR=red]Na os. KSM zgineła suka owczarka niemieckiego- kontakt 692-143-321[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[quote name='Linssi']Jakiemus biedakowi nie udalo sie dzis przebiec przez ulice... Na IX wiekow zostal trafiony. Duzy, wilkowaty...
Ja sie chyba wysle na kuracje do Morawicy wkrotce bo to juz ponad moje sily psychiczne :( :( :(

Z dobrych wiesci... Roza dzisiaj jedzie do nowego domu.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że to nie to samo zwierze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Dzisiaj rano dzwoni facet, że we wsi Dąbrowa , gm. Pawłów, pow.starachowicki, błąka się od ponad 2 mies. suka bernardyn.

Tak mi szkoda tej suni, która tam błąka sie po polach już ponad 2 mies. bez jedzenia i picia:placz:, bo jak facet powiedział nikt jej nic nie daje w obawie ,żeby sie u niego nie zatrzymała:mad:.

Co tu robic???[/QUOTE]

jest o wiele gorzej, bo oprócz suki jest ... 10 !!! szczeniaków:placz::placz::placz:
błagamy o jakąkolwiek pomoc , my same z Ania102 nie damy sobie rady z tym problemem:shake:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/195826-Sunia-w-typie-bernardynki-ze-szczeniakami-na-gołej-ziemi.-Okolice-Starachowic!POMOCY[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka'][B]Błagam pomóżcie szukać pomocy dla tej beni ze szczeniakami! Staram sie rozsyłac wątek, ale dogo mi nie chodzi i zaraz[/B] :comp26::wallbash:.

[B]Potrzebne na cito dt dla szczeniorków!!![/B][/QUOTE]


Erka...ja się chyba poddaję...to jest nie do wytrzymania, nie do przerobienia...to jest do niczego:( szczeniorki dzikie, 2 dorosłe sunie, które jak sie nie wysterylizuje to za chwilę będzie nie 10 a 20 maluchów...i tak w kółko:( Koszta hotelu...masakryczne:(:(

Link to comment
Share on other sites

Kolezenka z pracy, ktora mieszka pod Sandomierzem chciala do mnie w niedziele dzwonic, "zebym przyjechala na jej wies po bernardyna"... na moje pytanie, co mialabym z nim zrobic, bo przeciez o ile mi wiadomo nadal mieszkam na 5 pietrze w bloku, odpowiedziala "nooooo....nie wiem". :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
skad tyle tych benkow???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='qeram']5 piętro to nie tragedia, ja na 6 pietrze mam benka, kaukaza, miksa podchalana... o trzech trochę mniejszych i kocie nie wspomnę :lol:[/QUOTE]

Witaj Geram:p to moze do towarzystwa dobierzesz jeszcze parę:diabloti:...zartowałam:p i dajesz radę z takim zwierzyncem? nie gryzą się?:-o nie wiedziałam, ze masz tyle psiaków:oops:

Link to comment
Share on other sites

Linssi, niech ta twoja znajoma wyśle zdjęcia benia dziewczynom z Sandomierza. Betel robiła tam ostanio dla ich stronkę.

Miałam chętną z Kielc na benia, ale nie wiem, czy tego miejsca nie wykorzysta ewab dla benia z Cisowa, którego dzisiaj mieli oglądać.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziło się ,że Basia , to córka Berty. Opiekun, który ja wydał , dzwonił tam, mętnie sie tłumaczyli,że sunia uciekła:diabloti:.

Dalej nie ma żadnych telefonów w sprawie Glorii, pozostałych psiaków również. Trzeba będzie znowu powtórzyć ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Linssi, niech ta twoja znajoma wyśle zdjęcia benia dziewczynom z Sandomierza. Betel robiła tam ostanio dla ich stronkę.

Miałam chętną z Kielc na benia, ale nie wiem, czy tego miejsca nie wykorzysta ewab dla benia z Cisowa, którego dzisiaj mieli oglądać.[/QUOTE]
Nie dojechaliśmy dziś do Cisowa. TZ jeździł za szczeniorem, którego SM odwiozła do Dymin. Właśnie teraz wchodzi do domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Witaj Geram:p to moze do towarzystwa dobierzesz jeszcze parę:diabloti:...zartowałam:p i dajesz radę z takim zwierzyncem? nie gryzą się?:-o nie wiedziałam, ze masz tyle psiaków:oops:[/QUOTE]
Co mam nie dawać rady. Moje zwierzaki są przyzwyczajone do przewijających się tymczasowiczów, a w utrzymaniu tego wszystkiego w ryzach pomaga mi 15 letnia babcia kaukazka Elza, typowa alfa w sforze. O gryzieniu sie nie ma mowy, od początku kiedy pies przyjdzie na tymczas jest ustawiany na swoim miejscu i z tym nie ma większych problemów. Śmiesznie to czasami wygląda jak coś Elzie się nie spodoba to podniesie swój wielki łeb i tylko mruknie a towarzystwo momentalnie się uspokaja.

Link to comment
Share on other sites

Pilnie potrzebuję domu dla tej mniejszej szczeniorki od Polly. Czy ktoś może je obie szybciutko na Erke ogłosić :modla:?
Kolejne zdjęcia nie przynoszą efektu. Nie wiem, o co z nimi chodzi :niewiem:. Takie śliczne maluszki i zero normalnych chętnych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaaga']Pilnie potrzebuję domu dla tej mniejszej szczeniorki od Polly. Czy ktoś może je obie szybciutko na Erke ogłosić :modla:?
Kolejne zdjęcia nie przynoszą efektu. Nie wiem, o co z nimi chodzi :niewiem:. Takie śliczne maluszki i zero normalnych chętnych.[/QUOTE]
Jaaga ja je dziś ogłoszę ponownie jak wrócę z zajęć ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...