Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

Alfa, przepraszam, wiem, jak bywa - sama ostatnio zaniedbałam wątek Kamyka. Czasami mam dość. Doceniam twoje poczucie bycia odpowiedzialną, ale daj sobie spokój, dziewczyno. Kamyk jest szczęśliwy u sylwiaso, Mania jest szczęśliwa u kasi. Z tej trawy zielonej chcesz ją przenieść na 4 piętro w centrum miasta? Przecież też mogłabym wziąć Kamyka do siebie. Odetchnęłabym finansowo - ale komu byłoby lepiej - mnie czy Kamykowi? Ani mnie, ani Kamikowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Alfa, przepraszam, wiem, jak bywa - sama ostatnio zaniedbałam wątek Kamyka. Czasami mam dość. Doceniam twoje poczucie bycia odpowiedzialną, ale daj sobie spokój, dziewczyno. Kamyk jest szczęśliwy u sylwiaso, Mania jest szczęśliwa u kasi. Z tej trawy zielonej chcesz ją przenieść na 4 piętro w centrum miasta? Przecież też mogłabym wziąć Kamyka do siebie. Odetchnęłabym finansowo - ale komu byłoby lepiej - mnie czy Kamykowi? Ani mnie, ani Kamikowi.[/QUOTE]
Agatko niby to wszystko wiem... Jednak deklaracje się wykruszają, jak zrobię ich uaktualnienie to będzie to widać. I nie mogę mieć żadnych pretensji do ludzi bo w końcu ile można płacić? Zresztą czasem też zwyczajnie sytuacja życiowa się zmienia... Nie sądzę, żebym dała radę uzupełniać je sama a z bazarkami też różnie bywa. Na razie zobaczymy co powie wet... Zobaczymy jak bedzie...

A jakby co to mamy z Kasią plan B ;). Jak będzie taka potrzeba to wcielimy go w życie i już :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Przypomniało mi się, że nasza Magda222 miała odiwedzić kiedyś Tinkę u Kasi. Mam nadzieję, ze jak była to wyściskała też Megunię... Chyba że jeszcze nie była to na wszelki wypadek prypominamy - Magda wyściskaj Meggi, koniecznie! I zrób foty oczywiście!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Przypomniało mi się, że nasza Magda222 miała odiwedzić kiedyś Tinkę u Kasi. Mam nadzieję, ze jak była to wyściskała też Megunię... Chyba że jeszcze nie była to na wszelki wypadek prypominamy - Magda wyściskaj Meggi, koniecznie! I zrób foty oczywiście!!!![/QUOTE]

Niestety nie byłam jeszcze u Kasi... Jakoś nie dogadałyśmy się co do terminu...
Jestem w stanie pojechać każdego (prawie ;) ) dnia, który pasuje Kasi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Niestety nie byłam jeszcze u Kasi... Jakoś nie dogadałyśmy się co do terminu...
Jestem w stanie pojechać każdego (prawie ;) ) dnia, który pasuje Kasi :)[/QUOTE]
To teraz pytamy Kasię - Kasiu może Magda przyjechać???????? Porobić foty??????? Odwiedzić nasze dziewczynki?????? Jakby co służę telefonem do Magdy ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']To teraz pytamy Kasię - Kasiu może Magda przyjechać???????? Porobić foty??????? Odwiedzić nasze dziewczynki?????? Jakby co służę telefonem do Magdy ;).[/QUOTE]

Oczywiście, że może :-) Kiedy tylko ma czas :-)
Ja generalnie jestem dyspozycyjna cały tydzień ( oprócz niedziel - te mam dla najbliższych).

Link to comment
Share on other sites

Konto naszej Meguni powięksyło się o wpłaty:
- od Diany 79 10 zł.,
- od Randy 60 zł.,
- od Nikusia 15 zł.,
- od Livki 10 zł.,
- od Magdy222 40 zł. / za dwa miesiące/,
Razem 135 zł. [B]Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty!!! [/B]Dziś sunia ma na koncie 795,17 zł.

[B]Kochani mam ogromną prośbę do wszystkich zaglądających do Meggi. Gdybyście gdzieś na jakimś wątku trafili na sytuację, ze jakiś psiak jedzie z południa Polski na północ to, proszę, dajcie znać. Z Bielska-Białej do Szczecina jest ponad 600 km w jedną stronę. Transport może kosztować majątek... Jeśli więc udałoby się połączyć ten transport z innym psiakiem na całej trasie albo choć na jakiejśc części to byłoby super. Sprawa jeszcze nie jest super pilna bo zakładamy, że Meggi będzie u Kasi przez lato. Jednak jeśli trafiłby się jakiś transport łączony wcześniej to sądzę, że dobrze byłoby z niego skorzystać.
Meggi ma na koncie 795 zł. To jest na dwa miesiące w hoteliku, na transport na razie nie mamy nic...[/B]

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Oczywiście, że może :-) Kiedy tylko ma czas :-)
Ja generalnie jestem dyspozycyjna cały tydzień ( oprócz niedziel - te mam dla najbliższych).[/QUOTE]

Kasiu, zadzwonię do Ciebie zaraz na początku przyszłego tygodnia i się umówimy :)
Bo w tym tygodniu tylko niedzielę mam wolną, ale w przyszłym wezmę dzień wolnego w tygodniu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Kasiu, zadzwonię do Ciebie zaraz na początku przyszłego tygodnia i się umówimy :)
Bo w tym tygodniu tylko niedzielę mam wolną, ale w przyszłym wezmę dzień wolnego w tygodniu :)[/QUOTE]

Ok:-)
Jakbym nie odbierała to jestem na porodówce - coś się małemu bardzo śpieszy :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprzystał']Ok:-)
Jakbym nie odbierała to jestem na porodówce - coś się małemu bardzo śpieszy :crazyeye:[/QUOTE]
Nasza dogomaniacka rodzina się powiększy :multi:. Trzymamy kciuki żeby wszystko poszło gładko :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254187-Śląsk-Zachodniopomorskie-oferuję-transport[/URL]![/QUOTE]

Napisałam na tym wątku z pytaniem czy mogliby zabrać Meggi. Teraz czekamy na odpowiedź... Ja z Ińska bym ją odebrała bez problemu tylko nie wiem czy w tak krótkim czasie / 13.07.2014/ uda mi się znaleźć kogoś kto ewent. dowiózł by Meggi do Raciborza... Kasia teraz nie da rady...

Nic to czekamy na odpowiedź a Tobie Jaszko bardzo, bardzo dziękuję za sygnał!!!

Link to comment
Share on other sites

To jaki jeszcze transport potrzebny?
Z Bielska-Białej do Raciborza?
Może Slay?
Andrzej mi wiele razy pomógł wożąc na przykład Dunię - do Grudziądza, do Krakowa.
Mam numer jakby co :)

Edited by Jasza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']To jaki jeszcze transport potrzebny?
Z Bielska-Białej do Raciborza?
Może Slay?
Andrzej mi wiele razy pomógł wożąc na przykład Dunię - do Grudziądza, do Krakowa.
Mam numer jakby co :)[/QUOTE]
Jaszko, na razie nic nie wiem. Osoba, która założyła ten wątek chyba na niego nie zaglądała bo nic nie napisała. Ze mną sie też w żaden sposób nie kontaktowała.
Zajrzałam dziś na bla bla car i pomyślałam, że może tam udałoby się znależć transport. Niektórzy mają zaznaczone, że przewożą
zwierzęta... Jednak najpierw muszę zadzwonić do Kasi i zapytać czy mogłaby gdzieś Meggi podwieść a jeśli tak to gdzie? I jak to będę wiedziała to bedę kombinowała dalej :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Będę w piątek w odwiedzinach u Megguni :)[/QUOTE]

Czekamy ;-)

My tym czasem byłyśmy z Meguliną wczoraj w lecznicy ponieważ sunia miała problemy z oddawaniem moczu. Wetka zrobiła Usg i badanie moczu. Na Usg nie widać żadnych zmian - pęcherz, nerki, jelita wszystko w porządku ;-) Okazało się, że Meggi ma zapalenie pęcherza - dostała antybiotyk i suplement diety na szybszą regeneracje. Poza zapaleniem wyniki moczu są bardzo dobre - "nie jeden 10-latek mógłby ich pozazdrościć" :-)
Zapłaciłam 99 zł.
Rozmawiałyśmy też o przeprowadzce Meggi i pani doktor nie widzi medycznych przeciwwskazań. Prosiła tylko żeby pamiętać, że psiaki starzeją się dużo szybciej niż ludzie i sprawdzać Meggi pod kontem kardiologicznym.
U nas trwa "sezon linienia", który nie ominął Meggi i ona jak już widzi mnie ze szczotką to po prostu ucieka :-) ale kilka zdjęć mam;-)

[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=842850_dsc01846.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=842863_dsc01851.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=842864_dsc01860.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=842865_dsc01861.jpg[/IMG]

[IMG]http://fotoo.pl//out.php?i=842872_dsc01873.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, dzięki za wiadomości. Przelew już robię bo w pracy mi się nie udało :shake:.

Bardzo się cieszę, że nie ma przeciwskazań do przeprowadzki Meguni. Ja już wszystkim opowiadam, że niedługo przyjedzie do mnie druga sunia to nawet moi sąsiedzi nie mogą się jej doczekać :lol:.

Kasiu ja nie wiedzę żadnego zdjęcia :-(. A inni, widzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...