Jump to content
Dogomania

Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...


AlfaLS

Recommended Posts

[quote name='Nikus']no to wujek..też się dokłada -jeszcze nie wiem skąd to wezmę...ale..15 miesięcznie:) tyszaków wątek jest tego wart:)[/QUOTE]
Nikuś bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!:multi:

[quote name='zuziaM']No i moze byc pieknie.

Nawet od jutra sunie moga przyjechac.

Moj hotelowy Skubis dzisiaj po 7 miesiacach pojechal do swojego domu !!!!!!!!!![/QUOTE]
To się czyta z przyjemnością!!!!!!!!

Mamy kolejną deklarację[B] Randa [/B] zgodziła się przenieść swoją deklarację po Rumku na nasze Weteranki a to całe 30 zł.:multi::multi::multi:. Bardzo dziękujemy Randa i bardzo prosimy o zaglądanie do naszych suczek.

Czyli mamy już tak:
[B][COLOR="blue"]Deklaracje stałe NA HOTELIK DLA OBU SUCZEK:
Leyla 100 zł.
magda222 20 zł.
diana79 10 zł.
kameralna 10 zł.
polubek 10 zł.
Plicha 10 zł.
agata51 20 zł.
Tymotea 25 zł.
Livka 10 zł.
Nikuś 15 zł.
Randa 30 zł.
Razem 260 zł. [/COLOR][/B]
Brak jeszcze 380 zł....

[COLOR="red"]Mdłe wieczory, zimne ranki...:shake:
Kto wspomoże Weteranki,:roll:
By żegnały się ze schronem
I merdały już ogonem???
[/COLOR]
UBOCZE dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']to moze ja 100 zł stałej,tylko jakby cos sie zdarzyło to prosze o wyrozumiałosc zanim mnie na kwatki umiescicie,pisze tylko ogolnie,bo w zyciu ruznie bywa,ale bede uważał.[/QUOTE]

Majku bardzo, bardzo dziękujemy!!!!!!!!:multi::multi::multi:
Mamy nadzieję, ze nic złego sienie wydarzy bo tak dobrym i wrażliwym ludziom jak Ty nic złego nigdy nie powinno się zdarzyć......ale gdyby jednak to na pewno nie będziemy się spieszyli z tymi kwiatkami:lol:. Tu działa "tyska grupa" a wiec ludzie nastawieni pozytywnie do świata i ludzi, pomagający sobie i zwierzakom a nie wpisujący na kwiatki ......

Jeszcze raz ogromne dzięki :buzi: i najnowsze podsumowanie:
[B][COLOR="blue"] Deklaracje stałe NA HOTELIK DLA OBU SUCZEK:
Leyla 100 zł.
magda222 20 zł.
diana79 10 zł.
kameralna 10 zł.
polubek 10 zł.
Plicha 10 zł.
agata51 20 zł.
Tymotea 25 zł.
Livka 10 zł.
Nikuś 15 zł.
Randa 30 zł.
majku33kraków 100 zł.
Razem 360 zł. [/COLOR][/B] :multi::multi::multi:
[B][COLOR="red"]Brak jeszcze 280 zł....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Dopiszcie mnie na razie na 40 zł/mies a wieczorem pogadam jeszcze ze znajomym to może i on się dorzuci (choc ostatnio nie wiem czemu ;)ale juz nie chce o psach rozmawiać:diabloti:)[/QUOTE]
Taks bardzo, bardzo dziękujemy :multi::multi::multi:

Kochani brak nam już tylko 240 zł. Damy radę prawda?????????;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Czekac az do 23 pazdziernika nie trzeba juz, bo napisalam, ze kojec wolny, bo Skubis wczoraj pojechal do domku !
I rzeczywiscie, dziewczyny ..... Wy chyba macie magnesy w serduchach dzialajace na inne serducha !!!!![/QUOTE]
Zuziu kochana, nie będziemy czekać do 23-go bo fajnie by było żeby suczki choć troszkę mogły się trawą nacieszyć tej jesieni ;). Jak nazbieramy deklaracji to pojadą 9-tego a jak będzie troszkę gorzej szło to 16-tego ;). Już wstępnie ustalone z Nikusiem;). Choć tu mamy jeszcze troszkę spraw rozbieżnych ale się dogadamy :cool3:. Grażynka też wie o tych planach wiec jest przygotowana duchowo do wyciągnięcia suczek....
A serca, magnesy .......... no kto wie, kto wie..........:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Skubiś w domku, Lulka w domku, to dorzucę jeszcze 2 dyszki. Czyli po 20zł ma łepek.

Alfa, mam nadzieję, że to ty będziesz zbierać deklaracje. Zaoszczędzę na przelewach.[/QUOTE]
Agatko Ty to masz ogromne serce dla tyszaków :multi:
Chyba ja będę zbierać , jeszcze księgowego lub księgowej nie wybieraliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Dopiszcie mnie na razie na 40 zł/mies a wieczorem pogadam jeszcze ze znajomym to może i on się dorzuci (choc ostatnio nie wiem czemu ;)ale juz nie chce o psach rozmawiać:diabloti:)[/QUOTE]
No to jestem juz po poważnych rozmowach- przedstawiłam sprawę :help1: :mad:i... suczki dostaną jeszcze po 30 zł na łebka
Czyli proszę poprawić z wcześniej deklarowanych 40zł/mies. na 100 zł/mies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']No to jestem juz po poważnych rozmowach- przedstawiłam sprawę :help1: :mad:i... suczki dostaną jeszcze po 30 zł na łebka
Czyli proszę poprawić z wcześniej deklarowanych 40zł/mies. na 100 zł/mies.[/QUOTE]

:crazyeye: :mdleje:

Taks bardzo dziękujemy Tobie i Twojemu tajemniczemu znajomemu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Taks bardzo dziękujemy za Twój dar, za "tłumaczenie" znajomemu i za to że masz takich mądrych znajomych co to wiedzą kogo mają słuchać. Deklaracja już poprawiona :lol:

W tej chwili mamy:

[B][COLOR="blue"]Deklaracje stałe NA HOTELIK DLA OBU SUCZEK:
Leyla 100 zł.
magda222 20 zł.
diana79 10 zł.
kameralna 10 zł.
polubek 10 zł.
Plicha 10 zł.
agata51 40 zł.
Tymotea 25 zł.
Livka 10 zł.
Nikuś 15 zł.
Randa 30 zł.
majku33kraków 100 zł.
taks 100 zł.
Razem 480 zł. [/COLOR][/B]
[B][COLOR="red"]Brak jeszcze 160 zł...[/COLOR][/B].

Kochani musimy wybrać księgowego dla suczek bo jak mają jechać 9-tego to niedługo trzeba będzie zacząć zbierać kasę;). Ja mam już na swoim koncie pieniądze od [B]Leyli [/B]- 60 zł. i od [B]diany79[/B] 25 zł. oraz wpływy z bazarku.......
Kto chce być księgowym Abry i Magnatki???????? Ogłaszamy casting, prosimy się zgłaszać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Taks bardzo dziękujemy za Twój dar, za "tłumaczenie" znajomemu i za to że masz takich mądrych znajomych co to wiedzą kogo mają słuchać. Deklaracja już poprawiona :lol:

W tej chwili mamy:

[B][COLOR="blue"]Deklaracje stałe NA HOTELIK DLA OBU SUCZEK:
Leyla 100 zł.
magda222 20 zł.
diana79 10 zł.
kameralna 10 zł.
polubek 10 zł.
Plicha 10 zł.
agata51 40 zł.
Tymotea 25 zł.
Livka 10 zł.
Nikuś 15 zł.
Randa 30 zł.
majku33kraków 100 zł.
taks 100 zł.
Razem 480 zł. [/COLOR][/B]
[B][COLOR="red"]Brak jeszcze 160 zł...[/COLOR][/B].

Kochani [B]musimy wybrać księgowego dla suczek[/B] bo jak mają jechać 9-tego to niedługo trzeba będzie zacząć zbierać kasę;). Ja mam już na swoim koncie pieniądze od [B]Leyli [/B]- 60 zł. i od [B]diany79[/B] 25 zł. oraz wpływy z bazarku.......
Kto chce być księgowym Abry i Magnatki???????? [B]Ogłaszamy casting, prosimy się zgłaszać[/B] :lol:[/QUOTE]

To ja zgłaszam ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...