Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No...właśnie wróciłam z zk i pisze Wam czego się dowiedziałam.

Nowe ulotki będą pod koniec stycznia ponieważ planowana obsada sędziowska uległa zmianie!!!

Wiem, ze chyba w I grupie nic się nie zmieniło a w pozostałych to Wam powiem dopiero pod koniec stycznia ;)

Maya&Alex wystawa jest dopiero w maju ale przygotowania zaczynają się dużo wcześniej. Wiem coś o tym bo już 3 raz z rzędu będę w komitecie organizacyjnym tej wystawy ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie no słonka nie zamartwiajcie się :lol:

Nie cała obsada zostanie zmieniona przecież. Wiem tylko, ze w I grupie na pewno nic się nie zmienia....na razie przynajmniej a w pozostałych to nie wiem dokąłdnie więc nie będe Was w błąd wprowadzać.

Jak tylko się czegoś dowiem to zaraz napisze, jak nie ja to Maya też na pewno pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Pat bardzo się cieszę, że wystawa Ci się podobała :lol:

Mam nadzieję, że w tym roku tez zawitasz do Łodzi ;)

Ja też bardzo miło wspomina zeszłoroczna miedzynarodowke w Łodzi

a z ta obsada sedziowska to wiedzialam ze to zbyt piekne aby bylo prawdziwe:(no ale poczekam, moze na takie zla sie nie zmieni

chociaż po tegorocznym wrocławiu chyba zadna "niespodzianka" mnie nie zaskoczy;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Diana14

No właśnie czekam na informację kto będzie sędziował Posokowce Bawarskie, bo obsada sędziowska jest identyczna jak w Katowicach. W katowicach sędziuje pan Stefan Stefik (SK) , to może u Was w Łodzi uda się, żeby sędziował pan Karl P. Reisinger (A) a wtedy napewno byśmy przyjechali.

Link to comment
Share on other sites

Diana14

No właśnie czekam na informację kto będzie sędziował Posokowce Bawarskie, bo obsada sędziowska jest identyczna jak w Katowicach. W katowicach sędziuje pan Stefan Stefik (SK) , to może u Was w Łodzi uda się, żeby sędziował pan Karl P. Reisinger (A) a wtedy napewno byśmy przyjechali.

U mnie podobnie tylko p. Stefik sedziowal mnie w tamtym roku w Łodzi, w Katowicach nie, ale bardzo bym chciala trafic na pana Karl P. Reisingera, bo czy pojechac 2 raz do Stefika musialabym pomyslec :roll:

Link to comment
Share on other sites

Agasia

W naszym przypadku brakuje nam 1 wnisku CWC z międzynarodowej do Championatu i jeżeli w Katowicach sędziuje pan Stafik to bez sensu jechać na miedzynarodową do Łodzi bo mniej więcej wiadomo jak oceni go ponownie ten sam sędzia, dlatego bardziej zależałoby nam na sędziowaniu przez pana Reisinger'a

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja również zeszłoroczną wystawę wspominam bardzo miło..
spotkałam wielu sympatycznych ludzi i pogoda dopisała :D
Byłam również w 2003 roku ale jako widz,nie wystawca...
W tym roku równiez będę...nie odpuszczę takiej sympatycznej wystawy!!
Tym bardziej że wypada w fajny weekend który spędzam potem z rodzinką mieszkającą pod Łodzią...(zeszłoroczny spacerek ul.Piotrkowską o północy z moją sunią był cudowny)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...