Jump to content
Dogomania

Łódź, 6-7.05.2006 XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


Malvina

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cardi']ktos pytal o Pana TIBORA HAVELKA??

Sedziowal Corgi i Collie na klubowej 2001
Z tego co pamietam lubi psy chyba w lzejszym typie :wink:
Sedzia jest bardzo sympatyczny :D[/quote]

Jeśli ten sedzia oceniał w 2001 to moge powiedzieć, ze bardzo zwracał uwagę na ruch psa i kondycję! Sorry ale więcej grzechów nie pamietam...;)

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio miałam przyjemność byc oceniana przez pana Havelke w Brnie.Pan lubi psy w dobrej kondycji , ogląda dokładnie zęby,oczy i kątowanie kończyn. Uwaga jak trafi się w stawce Słowak lub Czech można przegrać u niego nawet z najlepszym psem po prostu czesko-słowacki nacjonalizm. Mi przytrafiło sie to dwa razy u tego sędziego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franco']Hej :D w rozpisce brakuje jesli nic nie przeoczylem staffordshire bull terrierow, beda one oceniane z reszta bullowatych czy znowu bedziemy przydzieleni do sedziego np od yorkow... :D[/quote]

Franco to Ty nie wiesz? pewnie się ucieszysz bo właśnie sędzia od yorków ocenia także staffiki :lol: To co...przyjedziesz :grins: ;) 8) :lol: ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"dana1"']
Grupa III F.C.I.
[b]Jelena Kholewina [/b]– American Staffordshire Terrier suki, Airedale Terrier, Kerry Blue Terrier, Bedlington Terrier, Bullterrier, Bullterrier miniaturowy

Skad ta pani i czy mial z nia ktos juz przyjemnosc spotkac sie na wystawie? I czy ta rozpiska oznacza rowniez kolejnosc pojawiania sie ras w ringu? Bullterriery wchodzilyby na ring pewnie dopiero 13-14 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam
mialam jechac z Vanta w molodziezy tylko ale poniewaz sedziuje p. Muller VIII grupe wiec chyba i Rivke wezme do otwartej, tylko musze miec transport na dwie suczki.
Milo bedzie sie spotkac ze znajomymi z Dogo i list dyskusyjnych, tylko czy w tym amoku damy rade pogadac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milem']witam,
chciałam Was spytać, czy można przyjść na wystawę ze szczeniakiem żeby go oswoić z atmosferą wystawy. Wyszło tak, że moja mastifka skończy 6 m-cy dopiero 24 czerwca.[/quote]
Ja jestem za takim oswajaniem. Oczywiscie bierzesz zaswiadczenie od weta na wystawe i bardzo uwazasz na malucha!
Ja specjalnie pojechalam z Vanta do Poznania, zeby sie opatrzyla z hala, nawet zrobilysmy jej przebiezke po ringu!
Efekt taki, ze w Gdansku mala zero stresu, wystawila sie jak stara i dostala najlepszego szczeniaka w rasie i nominacje na Besta, z ktorej niestety nie skorzystalysmy z powodow transportowych, buu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...