Jump to content
Dogomania

Trotter po operacji usunięcia śledziony-potrzebujemy 29 osób, które wpłacą po 1zł!


wishina

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trotterek został już w klinice w klatce. Miał pobraną po raz ostatni krew do badania. Ankara uprzedziła personel, że może próbować ucieczki więc mają na psinę uważać. Operacja jest przewidziana na 14. Ania szeptała mu do ucha, że wróci po niego. Prosiła, aby grzecznie na Nią czekał.....

Link to comment
Share on other sites

Biedny Troterrek nie rozumie co się dzieje... ale to dla twojego dobra nochalku, żebyś był zdrowy.

Szybko podsumowałam:
Irenaka - 150 zł
znajoma Irenaka - 150 zł
agamewa - 10 zł
K-wiki - 50 zł
Jolanta08 - 50 zł

+ cosik z bazarków (ostatnio była suma około 250 zł)

Potrzeba co najmniej 1200 zł! Trotterek już tyle w życiu przeszedł - nie można go zawieść, a jego opiekunki zostawić bez pomocy finansowej. Każdy grosik się liczy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Trotterek został już w klinice w klatce. Miał pobraną po raz ostatni krew do badania. Ankara uprzedziła personel, że może próbować ucieczki więc mają na psinę uważać. Operacja jest przewidziana na 14. Ania szeptała mu do ucha, że wróci po niego. Prosiła, aby grzecznie na Nią czekał.....[/QUOTE]

To juz za niespełna godzine....Trotterku, badz dzielny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Biedny Troterrek nie rozumie co się dzieje... ale to dla twojego dobra nochalku, żebyś był zdrowy.

Szybko podsumowałam:
Irenaka - 150 zł
znajoma Irenaka - 150 zł
agamewa - 10 zł
K-wiki - 50 zł
Jolanta08 - 50 zł

+ cosik z bazarków (ostatnio była suma około 250 zł)

Potrzeba co najmniej 1200 zł! Trotterek już tyle w życiu przeszedł - nie można go zawieść, a jego opiekunki zostawić bez pomocy finansowej. Każdy grosik się liczy![/QUOTE]

Teraz (jeżeli dobrze policzyłam) oferty na bazarkach osiągnęły ponad 360 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam telefonicznie z Ankarą. Z kliniki nikt nie dzwonił, więc pocieszamy się, że wszystko odbywa się bez niespodzianek.... Ania umówiła się, że gdyby nie było wcześniej telefonu to ma odebrać Trottka o 19 (po całkowitym wybudzeniu z narkozy). Gdyby się coś działo niespodziewanego, Ania ma mnie zawiadomić. Oby nie. Czekamy zatem cierpliwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Przed chwilą dostałam smsa od Ankary, ze Trotter już po operacji i jest wszystko ok. Krwi nie miał przetaczanej. Za około 2 godziny Anka moze po niego przyjechać :multi:[/QUOTE]

O matulu !!!!!!!!!!!!!!! Dziekujemy za dobre wiadomosci :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...