Jump to content
Dogomania

Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak. Wczoraj rozmawiałam z Panią. Nutka do tego domu nie pojedzie.Pani nie szuka pupila tylko małego pieska który będzie biegał po podwórku . A ja szukam dla Nutki domu, w którym ona będzie traktowana jak członek rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Ta pani nadal szuka małej suczki (koniecznie suczka, nie piesek). Na pewno miałaby wstęp do domu, ale nie wiem do jakiego stopnia. Pani pisze, że tylko pod nieobecność rodziny zostawałaby w ogrodzie i po to budka, ale poprzednia suczka bardzo lubiła ogród i często nocowała w budce.
Pani chodzi głównie o towarzystwo do zabawy dla dzieci.
Napisała mi, że przypadkowo rozmawiała z jakąś panią z Zamościa i dowiedziała się, że ma do nas przyjechać Melisa. Prosiła o informację jak już będzie u nas jak reaguje na dzieci i czy mogłaby przebywać czasem w budce.
Czy ktoś z Was rozmawiał z tą panią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Ta pani nadal szuka małej suczki (koniecznie suczka, nie piesek). Na pewno miałaby wstęp do domu, ale nie wiem do jakiego stopnia. Pani pisze, że tylko pod nieobecność rodziny zostawałaby w ogrodzie i po to budka, ale poprzednia suczka bardzo lubiła ogród i często nocowała w budce.
Pani chodzi głównie o towarzystwo do zabawy dla dzieci.
Napisała mi, że przypadkowo rozmawiała z jakąś panią z Zamościa i dowiedziała się, że ma do nas przyjechać Melisa. Prosiła o informację jak już będzie u nas jak reaguje na dzieci i czy mogłaby przebywać czasem w budce.
Czy ktoś z Was rozmawiał z tą panią?[/QUOTE]
To ja rozmawialam z ta Panią; o Melisce mowilam, ale jeszczeprzed tym, jak Pani powiedziala, ze jest od Nutki...
Pani zadzwonila bo przeczytala ogloszeneni Sepi, ktora juz dawno we wlasnym domciu.

Link to comment
Share on other sites

Nutka lękliwa?
Hehe... to taka cicha woda, grzeczniutka, cichutka, ale jakby jej pozwolić to by na głowę wlazła :evil_lol:
Dwa dni temu próbowała ustawić kota :razz: z kiepskim skutkiem :eviltong:
Przy miskach budzi się w niej lew i warczy nawet na dziadka Brucia, który ledwo widzi ;)
A jaki z niej stróż na ogrodzie, hoho, nie widać a słychać :p nic nie umknie jej uwadze.

Jak przyjechali Państwo po Fridę, to Nutka pierwsza podeszła do nich i polizała p.Kasię po ręce. Frida była przerażona. A Nutka się tylko dopominała o głaski :lol:

Bardzo fajna z niej suczynka, jest super grzeczna, nawet jak coś zrobi nie tak, to jest bardzo karna, szybko się uczy i wystarczy lekko podniesiony głos, a Nutka hyc do swojego koszyczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...