Jump to content
Dogomania

Ni to jamnik ni ratlerek... NUTKA JUŻ WE WSPANIAŁYM DOMKU :-)


Murka

Recommended Posts

[quote name='agada']ja wykupiłam zestawy ogłoszeń na bazarku, więc moze Ty napisz piękny tekst, ja dodam zdjęcia i gotowe lub zrobimy to oddzielnie, ale w innych terminach:cool3:?[/QUOTE]
Ja talentu do tekstów nie mam;);):eviltong: Ja mogę zrobić ogłoszenia dziś wieczorem,albo najpóźniej jutro wieczorem.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak się Wam podoba Nucia to macie jeszcze dwie foteczki :)

[IMG]http://i40.tinypic.com/23m23hi.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/5fn31e.jpg[/IMG]

Nutka była szczepiona w poniedziałek, więc sterylka za ok. 2,5 tygodnia.
Suni troszke oczka łzawią, ale była jeszcze w Zamościu badana i nic tam nie wykryto. Może po prostu taki urok tych oczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Rzeczywiscie zadnego psa nie ma na stronie, jedynie ta suczynka bez lapki. Zadnej galerii psow do adopcji, adoptowanych, NIC. Tylko info i to z dosc duzym rozrzutem czasowym nt. akcji zrywania lancuchow, odwiedzin szkol. Jak dla mnie to nie jest strona schroniska. Po co wolontariuszka z Azy tam jezdzi, moze w ogole robic zdjecia?[/QUOTE]
Nie wiem jaki jest zakres jej obowiązków; wiem ze nasze wolontariuszki musiały sprzątac boksy i myc garnki - do psów mialy sporadyczny dostęp.
Co do wolontariuszki to od niej wiem, ze są takie suczki w schronie, które zupełnie nie wychodzą z bud:placz:
Prosilam o zdjącia, ale na razie cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Nie wiem jaki jest zakres jej obowiązków; wiem ze nasze wolontariuszki musiały sprzątac boksy i myc garnki - do psów mialy sporadyczny dostęp.
Co do wolontariuszki to od niej wiem, ze są takie suczki w schronie, które zupełnie nie wychodzą z bud:placz:
Prosilam o zdjącia, ale na razie cisza.[/QUOTE]

Niepisanym warunkiem woluntariatu jest pełna akceptacja panujących tam warunków,niestety.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...