Jump to content
Dogomania

Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!


enia

Recommended Posts

[quote name='Evelin']Rumcajs był mały i chudy..a tu jakiś takie podrośnięte i wcale nie chude kocisko...Jakaś podmianka tu była :)
Fajnie popatrzec na kota doprowadzonego do tzw uzytku publicznego ..[/QUOTE]



Podmianki nie było,choc dupka przytyła-taki cholerka był i jest i niech taki "czubek'zostanie jak najdłuzej:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za wieści,kciuki trzymam cały czas za niego.U mnie we wsi chyba wszystkie kotki w ciąży.Co idzie,to gruba. . . .Zawsze tak jest,ale potem tych kociaków nie widać.Pewnie umierają z chorób. . .Rumcajsikowi się udało,bo wylazł z chlewa i go zobaczyłam.Inaczej by nie przeżył.Bardzo się cieszę,że wszystko z nim dobrze,a jak rozrabia,to znaczy,że zdrów. . .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wrzuciłam na NK kilka fotek-jakas "ciocia'moze wstawi:lol:
Rumcajsik od 4 tygodni przyjmuje Interferon.We srode po niedzieli jedziemy na gruntowne badania, choc wet podpowiada ,żeby się z testem jeszcze z miesiac wstrzymac.Zrobimy go jednak, bo jestem b.ciekawa jak wyjdzie wynik.Trzymajcie kciuki,żeby białaczki nie było.Zamówiłam już szczepionkę w razie czego.Od srody Rumcajsik nie mieszka sam w pokoju.Ma do towarzystwa 3 naszych zdrowych rezydentów(pewnych)Tak sie cieszy ,ze nie da sie tego opisac.Troszke dostaje po głowie, bo atakuje dystyngowane , ułozone koty, ale uczy sie bardzo właściwych zachowań.Jako jeden kot w pokoju stał sie niemal agresywny..gryzł i polował na mnie jak jakis dzikus...teraz ma z kim wariować...Teraz właśnie ganiaja za mała maskotką pod łóżkiem...Jednym słowem -jest wesoło.Oczywiście Nochalek jest zdrowy i radosny...straszny żarłok i zbój.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Fotki Rumcajsa z naszej-klasy:

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7161/34702932.jpg[/IMG]

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1551/94680837.jpg[/IMG]

[IMG]http://img704.imageshack.us/img704/4195/16390966.jpg[/IMG]

P.S. Kawał chłopa się zrobił z Rumcajsika :)

Link to comment
Share on other sites

Ale "koń",aż się wierzyć nie chce.Ale chyba już nie jest taki puchaty?????Bardzo się cieszę,że mu sie udało.Bożenko dziękuję Ci bardzo,że mu pomogłaś i dbasz tak bardzo o niego.Bardzo Wam życzę,aby wyniki były dobre i już nic mu nie groziło i abyś mogła go zaszczepić.Bardzo trzymam kciuki za to.Pozdrawiam i buźkam.

Link to comment
Share on other sites

No wiec tak:JUTRO NA BADANIA NIE JEDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!!
Testy na Felv nie przyszły dzisiaj i wet dzwonił-maja byc albo w piatek wieczorem, albo w nastepny wtorek.Dlatego nie bedziemy robic jutro morfologii.Szkoda Rumcajsika 2 razy stresowac.Poczekacie i ja tez na wyniki jeszcze...ale to i dobrze, bo jutro znowu 7 dniówke Interferonu dostanie....Szanse na minusik sie zwieksza.Jestem zła, bo córka wolne jutro miała ,wiec sie wstrzelić chciałam...

Co do wygladu Rumcajsika to jest duzy, puchaty i siersc ma brazowa z nalotem czarnym..jest przeslicznie umaszczony...Podjada ochoczo...teraz własnie skończył wariowac i śpi.Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

To nic,że się przeciągnie.Ja co prawda niebar dzo się znam na tych wszystkich badaniach,ale Ty wiesz najlepiej co i jak trzeba zrobić,żeby było ok.Całkowicie mam do Ciebie zaufanie i zresztą nie mam nawet prawa czego kolwiek narzucać.Cieszę się,że jest u Ciebie i wiem,że ma dobrze i lepiej być nie może.Wierzę,że będzie dobrze,chyba by tak nie wyglądał gdyby był chory.Bożenko,może wiesz,kto chce małego kociaczka.

Link to comment
Share on other sites

Nochalek jak zawsze ma się dobrze...odbiło mu troszkę z tej radości,ze siedzi z 3 moimi kotami...Odbiło mu ,bo ciagac chce cyca od naszej Shadow.A ta go przytula i lize-podkreslam ,ze koty sa zdrowe i zaszczepione...Tak wiec mój "diabełek"uspokoił sie na tyle,ze nie atakuja mnie juz w nocy(ataki z przyczaja serwuje towarzyszom...)

Testy przyszły dzisiaj i we środę już jesteśmy umówieni z naszym doktorkiem...Mam nadzieje ,ze będzie minusik i szczepionka sie przyda...pozdrawiamy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']czyli dziś badanie?[/QUOTE]


yes...
juz łaże jak na szpilach...po 18-tej jedziemy jak tylko mąż wróci z pracy...Dzisiaj test i morfologia, jutro wyniki biochemi...no tak ustalilismy(mam nadzieje, ze aparat do biochemi nie zastrajkuje co nie tylko raz miało miejsce...)...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dzięki wielkie za kciuki,były szczere,i moooocno trzymane.
[B]Rumcajsik jest zdrowy i już zaszczepiony.[/B]Przed chwilą zadzwoniła do mnie Bożena i przekazała tę wspaniałą wiadomość.Właśnie jadą do domu z lecznicy.Bardzo,bardzo się cieszę.Dziękuję wszystkim,którzy pomogli chłopakowi i [B]Tobie Bożenko[/B] baaaardzo dziękuję.
[B]Enia,Evita,forum Miau,dla Was specjalne,super dziękuję.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści, bardzo się cieszę - to jak to teraz będzie? on może ze wszystkimi Twoimi kotami przebywać? bawić się?

i mały off :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/185461-Cztery-małe-jak-okruszki-cudne-trikolorki-szukają-domów[/URL]
może ktoś chce okruszka......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Dobre wieści, bardzo się cieszę - to jak to teraz będzie? on może ze wszystkimi Twoimi kotami przebywać? bawić się?

i mały off :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/185461-Cztery-ma%C5%82e-jak-okruszki-cudne-trikolorki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/185461-Cztery-małe-jak-okruszki-cudne-trikolorki-szukają-domów[/URL]
może ktoś chce okruszka......[/QUOTE]



Nie , nie może..teraz został zaszczepiony i za trzy tygodnie powtórnie zostanie zaszczepiony i znowu 2 tygodnie do 3 w izolacji...Potem może ganiać razem...Jedzenie jednak białaczkowe mokre dostaja oddzielnie(na wszlki wypadek0A,ze sie nie gryza miezy soba jest bezpieczny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']Nie , nie może..teraz został zaszczepiony i za trzy tygodnie powtórnie zostanie zaszczepiony i znowu 2 tygodnie do 3 w izolacji...Potem może ganiać razem...Jedzenie jednak białaczkowe mokre dostaja oddzielnie(na wszelki wypadek) A,ze sie nie gryza miedzy sobą jest bezpieczny...[/QUOTE].

Maz go lubi,rozwazałam oddanie go komus, albo innego kota.Niestety nie jestesmy w stanie wybrac i "wysłac'gdzies członka naszej rodzinki, wiec zostaja WSZYSTKIE co sa, a to juz THE END ...Mamy kilka chorych kotów wymagajacych kosztownych leków i karm specjalistycznych, więc z tymczasowania zupełnie rezygnuje...Nasz białaczkowy Milus stracił słuch do tego wszystkiego...
Rumcajsia wzielismy jako białaczkowego...mineło juz 2 miesiace...sporo przygód było, leczenie, chuchanie...nie sposób z tym DIABEŁKIEM sie pozegnac...
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zabrałam Rumcajsika do weta, bo od wczoraj jakos dziwnie zaczał mi wygladac..oczko załzawione , zaczął kichac...no i chciałam w końcu obejrzec dokładnie wyniki biochemii i morfologii.
Mały zdrowiutki jak rydz, nawet zadnych "odchyłów"od normy nie ma...temperaturka w normie..i po strachu...tak byc moze po szczepieniu...Apetyt ma, rozrabia znowu, wiec odetchnełam z ulgą...

Link to comment
Share on other sites

O jej,masz się z nimi wszystkimi. . . . .
jak czytałam pierwsze słowa w poście wyżej,przestraszyłam się,ale niepotrzebnie,bo okazało się,że to tylko objawy po szczepieniu.To kamień z serca.Bożenko,jeśli nie musisz to nie oddawaj,bo gdzie im będzie tak dobrze jak u Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...