Jump to content
Dogomania

Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!


enia

Recommended Posts

[quote name='bozenazwisniewa']Ani Rumcajsik, ani zaden nasz rezydent nigdzie sie nie wybiera...zostaja u nas na dobre i złe...
a ja siedze, bo Nochal sie rozkichał ...nieźle...ale goraczki nie ma...[B]ide juz spać...bo juz sie zbójnik usadowił na poduszce naszej(tzn.mojej...0i sie lampi na mnie...:crazyeye:[/B][/QUOTE]

no bo ile można czekać na pańcie w łóżku???? musisz się wcześniej kłaść bo koty niewyspane będą:p
u mnie też poduszki pozajmowane, ledwo się człowiek wciśnie na jakimś marnym jaśku:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety Nochalek się rozchorował...dzisiaj dostał antybiotyk w zastrzyku...cały zagilony, oczka zaropiałe...Dostał tez kropelki do oczu.Nio i czekamy....
Apetyt jeszcze ma, więc dobrej mysli jestem...Jesli do jutra sie nie poprawi troszke jedziemy do weta...Antybiotyk dostanie co 2 dni(o przedłużonym działaniu)

Link to comment
Share on other sites

Z tym kocim katarem tak jest,że co jakiś czas na wraca.Mam starego kota,który wystarczy,że zmarznie i już ma katar.Podaję mu wtedy antybiotyk i po 5 - 7 dniach jest zdrowy.
Żal,że Rumcajsik chory jest. . . .ale będzie dobrze,zobaczysz. . . . .koszty tylko. . .

Link to comment
Share on other sites

Bylismy wczoraj u weta..mały miał brzydkie oczka-od kilku dni nie zakraplałam,bo dziwnie reagował na leki...No i tak:nie jest źle,ale powiekszone wezły szyjne i straszne oczy...Okazało sie ,że jest uczulony na gentomecyne i wszelkie leki z jej składem podrazniaja Nochalka.Krople do oczu zostały podane inne i juz widac wielka poprawe.Wczoraj dostał tez 3 dawke antybiotyku o przedłuzonym działaniu...
Apetycik mu dopisuje i chec do zabawy wieczorem tez...acha...Według ksiazeczki i wpisu Pani doktor z Białegostoku Nochalek dzisiaj kończy 5 miesiecy i juz zaczyna byc kocurkiem pełno jajecznym...Po 2 szczepieniu terzeba bedzie go ciachnac....

Link to comment
Share on other sites

Biedulek,chciałoby się powiedzieć,malutki. . . . .ale czas biegnie do przodu i Nochalek robi się mężczyzną,oczywiście kocim.Ciachaj,ciachaj,szatana,bo jak się rozochoci,to jeszcze zacznie znaczyć teren. . . . .
Nochalku,wszystkiego najlepszego na miesięcznicę ci życzę. . . . . .trzymajcie się cieplutko i sucho.

Link to comment
Share on other sites

ten Rumcajs to dopiero buduje napięcie........:)
zapraszamy małe i duże ogrodniczki:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/187104-***NIEZAWODNE-BYLINY-DO-OGRODU-UKWIEĆ-SWOJE-OTOCZENIE-NA-PSY-PIPI-do-11.06[/URL]***

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']ten Rumcajs to dopiero buduje napięcie........:)
zapraszamy małe i duże ogrodniczki:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/187104-***NIEZAWODNE-BYLINY-DO-OGRODU-UKWIE%C4%86-SWOJE-OTOCZENIE-NA-PSY-PIPI-do-11.06"]http://www.dogomania.pl/threads/187104-***NIEZAWODNE-BYLINY-DO-OGRODU-UKWIEĆ-SWOJE-OTOCZENIE-NA-PSY-PIPI-do-11.06[/URL]***[/QUOTE]


Ty Ciocia nie" napieciuj "tak...tylko fotke wstaw Nochala jaka ma pielegniareczko-mamusie ten Rumcajsik...
Bazarek piekny,ale pusto w kieszeni mam...podziwiałam..i marzyłam...i juz nawet wiem gdzie te kwiaty posadzic u mnie....ech...
Nochalek lepiej-katarku juz nie ma ,apetycik jest i ozka juz pieknieja...:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5274/nowaf.jpg[/IMG]

[quote name='bozenazwisniewa']widac i teraz zagadka, który to Rumcajs,a która jego mamka(2 letnia kocica...
[/QUOTE]
Obstawiam, że ten po lewej to Rumcajs, ale 100 % pewności nie mam ;)

I jeszcze jedna fotka z naszej-klasy :)

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6798/nowa1g.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To ja już zgłupiałam zupełnie. . . . czyli Rumcajsik,to ten z białym brzuszkiem i torsem,tak? Zresztą i jeden i drugi śliczne są.Nochal taki biedny był,kto by pomyślał,że będzie z niego taki facet piękny i przystojny.Dobrze,że wyciągnęłam go z piekła. . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']To ja już zgłupiałam zupełnie. . . . czyli Rumcajsik,to ten z białym brzuszkiem i torsem,tak? Zresztą i jeden i drugi śliczne są.Nochal taki biedny był,kto by pomyślał,że będzie z niego taki facet piękny i przystojny.Dobrze,że wyciągnęłam go z piekła. . . .[/QUOTE]



Nie zgłupiałas...Rumcajs ma białe włochy na klacie i nizej, a jego MAMKA tylko nizej...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bozenazwisniewa']W sobote mamy domowa wizyte i mały ma byc doszczepiony.Rano obudził sie z zaropiałymi oczami.Mam nadzieje,ze to tylko jakis 'wypadek',a nie na nowo katar, bo inaczej nie zaszczepimy malucha:roll:[/QUOTE]
Wszystko wyszło dobrze, mały został zbadany i zaszczepiony...Jak na razie czuje sie dobrze, nie ma goraczki.Za 2 tygodnie bedziemy mogli otworzyc drzwi, aby kotek mógł sobie swobodnie po domu ganiac...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

O,proszę,jak czas leci. . . . .już facet z niego się zrobił. . . . .ciachaj ciocia,ciachaj,to i potem szybciej te amory zapomni.U mnie jedna z kotek jest taka,że i po starylce znaczy teren,jak tylko wpadnie do chałupy.Od małego taka była.Na szczęście nie chce być w mieszkaniu.Ale kotom posłanka zasikuje nagminnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...