Jump to content
Dogomania

Malutki Rumcajsik chore oczko, koci katar- znalazł DS!!!


enia

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zabieg umówiony dzisiaj po południu...Mały zjadł ostatni posiłek i do wieczora bedzie sie wydzierał z głodu:angryy:

Wioze tez takie go naszego wiejskiego Krawacika na zabieg kastracji(mam nadzieje go zaraz złapac0Testy bedziemy robili-dlatego ciotki kciuki za minusik wielkie trzeba, bo ten kot duzo przeszedł i nie chcemy go usypiac...Nie moge przeciez kolejnego kota do domu wsadzic(a to chyba kot "sasiadów'taki z chlewa...Puscic chorego nie mozna...

Link to comment
Share on other sites

Bożena :errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki:
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na meza własnie...a Krawatek TAKI grzeczny w klatce siedzi, a własciwie spi....Taka bieda,ze normalnie szkoda patrzec...Skóra i siersc jak papier scierny...byc moze ma nerki chore, bo strasznie wyrudziało to futerko...Dobrze,ze go złapałam...Z godzinke popłakał w klatce, a teraz jakby zadowolony jest...Jak bedzie plus9oby nie0 to go jednak zostawie u nas...i leczyc bedziemy...:roll:

Jak rzekłam ,ze Rumcajs dostanie szału tak własnie jest...przypuszcza ataki na kazdego kto do stołu siada...spi w kuchni:lol:i z predkoscia swiatła zalicza blaty, zlewy w poszukiwaniu chocby wyłowionej z zupy cebuli....taki głodny:angryy::lol:

Link to comment
Share on other sites

I poryczałam się...Małego Nochalka tam zostawiłam do jutra...Tak sie bał jak tam pojechaliśmy,ze warczał na weta:crazyeye:Nie moglismy go ode mnie oderwac:placz:No ale mus był...Teraz kciuki za narkoze,zeby pieknie wszystko poszło.Jutro w południe mam go odebrac...


Bezdomniaczek(kot niczyjo-czyjs...)nie nazywa sie Krawatek...Musiałam mu zrobic dokumentacje ,wiec nazwałam go Shaj...i....test pokazał,ze chłopak jest wolny od FeLV I FIV...uff..moze spokojnie wrócic na dwór...i teraz tylko zastanawiam sie, czy go nie zaszczepic....Druga sprawa..Szczepionka jest droga...kurcze..trzeba 2 dawki....150zł.Dzisiejsze testy i morfologie z biochemia trzeba zapłacic...a z nieba tylko słońce swieci..kasa nie pada:lol:Do jutra mam czas na liczenie...długów...

Link to comment
Share on other sites

Rumcajsik pieknie juz funkcjonuje.Gnia jak szalony,bawi sie, tuli....jest wszystko ok...

Niestety u Krawatka-bezdomniaczka nastapiły komplikacje.Ma ciagle problemy..mocno krwawi.Zaraz grzejemy do weta naszego po zastrzyk przeciwkrwotocny...
Wyniki morfologii ma dobre.Wczoraj według zaleceń przykłaałam mu lód....Jestem przestraszona...nigdy takiej sytuacji nie iałam, a kotów sporo ciachnelismy...

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiem jak i co napisac.Wszystkie wyniki Krawacik miał dobre(lekkie odchyły, ale kwalifikowały do zabiegu)Nawet zeby sprawdzilismy...wszystko oko.Co sie stało..nikt nie przewidział,ze kot moze cierpiec na "niekrzepliwosc "krwi,czyli po ludzku hemofilie...
Rano po zatamowaniu krwotoku Krawatek zaczał strasznie piszczec...Z pysia zaczeły mu wyłazic jakies kawałki ....nie skrzepy...Wygladało na to,ze watroba sie rozsypała...Nie wiem...sekcji nie robilismy....jaki sens by był....sobota,...Jestem załamana..to był mój ulubiony kot jakim sie zajmowałam, dokarmiałam...Siedze i rycze, bo ostatnie 15 minut jego zycia to jakis horror był....Nie mam nawet słów jak cierpiał..leki przeciwbólowe nie działały....Pierwszy przypadek w moim zyciu ...
Teraz jak mysle, to kiedys tez mu ucho bardzo krwawiło po walkach z kotami wiejskimi....Nie mogłam zatamowac krwi...nie pomyslałam o tym,ze moze miec niekrzepliwosc.


To mogło i Rumcajsia spotkac...wiem,ze to niczyja wina....ale bardzo to przezywam....:sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki Bożena za wieści.My się cieszymy,że ma się dobrze i jest szczęśliwy.Ciekawe o czym tak Ci opowiada?. . .pewnie o o tym,jak był malutki i co przeżył.Pewnie dziękuje Ci za ocalenie?Ja w każdym bądź razie baaaardzo dziękuję.Pozdrawiam gorąco.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

U nas dobrze, Rumcajsik rosnie pieknieje, w oczach...Ma sliczna dłuższa siersc i wspaniałe, lsniace futerko....Pipi niechcacy usunełam Twój komentarz na NK pod zdjeciem kalekiej Nocki jaka od wczoraj stała sie moją rezydentka i nie opuszcza Rumcajsika ani na krok....Jest w sypialni.Przyjechała z Masza na tymczas, ale od razu wiedziałam ,ze juz od nas ngdzie nie pojedzie...Rumcajsik to kolos według tej kruszynki....Jutro postaram sie obfocic kawalera,który własnie swoim slicznym zadkiem zasłania mi klawiature i rozkosznie mruczy...

Link to comment
Share on other sites

Nic nie szkodzi,napiszę jeszcze jeden komentarz.My tu na dogo juz nawet nie pytamy o Rumcajsika,bo wiemy,że jest ok i chłopak lepiej trafić nie mógł.Nie gniewaj się Bożenko,ale tyle sie dzieje,każdego prawie dnia jakies nowe biedy,że nie ma kiedy pisać.Tym bardziej,że wszystko dobrze.Dziękuję Ci za Nochalka i oby tak dalej.Pozdrawiam Was serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Pipi, a może tu pokaż te dwa kociki bezdomne po panu co zmarł? one na gwałt potrzebują dt.......[/QUOTE]
Jutro wkleję zdjęcia.Nie wiem co napisać,bo one juz sa chore,zwłaszcza jeden ma juz objawy kociego kataru.One gluptasy na mokrym cementowym schodku ciągle siedzą.Dziś padał deszcz i siedziały całe mokre.Zawsze jak tam jestem,to nakarmię i zaniosę do chlewa,tam jest stara wersalka i kołdra,ale po chwili wychodzą.Biedaki z prawdziwego zdarzenia.

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu podjeam decyzje o wyadoptowaniu Rumcajsika...ze wzgledu na to,z jest sliczny i kochany...Zgłosiłam to w Kotkowie...
Nestety bedac na wizycie u weta i nagłemu sikaniu Nochalka okazało sie,ze je st ciezko chory...Ma niewydolnosc nerek i ...dalej nie napisze(nie białacka, nie),czas jaki nam został jest chyba krótki.......co znaczy , że umieramy....Pipi nie odebrałas zadnego telefonu...wiec tu pisze....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...