Jump to content
Dogomania

Cudna Zorzunia długo czekała...ale wreszcie MA DOM!!!


majuska

Recommended Posts

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie byłam u swojego,u ktorego sama sie lecze,bo nie mam cierpliwosci do przychodni.Wiec nie wyglada to ciekawie.Jego bardziej zainteresował pokiereszowany kiedys staw skokowy niz wygięta kosć udowa.Obie nózki sa felerne.Jedna z wygieta kościa,druga ze zniszczonym stawem skokowym.Ocenił,ze gdyby miał to ktoś operowac t ylko mistrz ortopedi i...i tak bez gwarancji,ze bedzie dobrze.Radził to zostawicPanewki sa felerne,tak jakby nie zachodziły dobrze.Mogło to byc wczesniejsze złamanie,np.potracenie jej przez auto i potem samo pozrastało byle jak.Mogła to byc wada wrodzona.jak u dzieci,szybko rosnie,waga idzie w góre,a kosci bez witamin słabe.Mamy sie przygladnac jak chodzi...Wet zaproponował drogie 4 zastrzyki-raz w tygodniu Za jakis czas leki na wzmocnienie kosci takie jak przeciw osteoporozie,ale to wszystko zachowawczo.Powiedział,że może ja to bolec,ale tego nie wie sie na pewno..Poniewaz beczałam,leczenie bedzie z "przeceną"a moze jeszcze lepiej.Zadzwonie do Kiero wieczorem,na razie dzwoniłam do schroniska,czy wet jej da te zastrzyki,powiedziano mi,ze tak.Dwa podałabym juz jutro,bo beda ze schr.w RZ-wie.To musi lezec w lodówce.Nastepne zawioze sama.Wet tylko kazał sie upewnic,ze bedzie podane,bo za drogi lek by go zmarnowac.Potem jeszcze witaminy w proszku,moga byc sypane do karmy.Ale to juz bym musiała prosic Kiero,bo rano jest zawsze,zeby pilnował,bo pracowników nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] ...Wet zaproponował drogie 4 zastrzyki-raz w tygodniu Za jakis czas leki na wzmocnienie kosci takie jak przeciw osteoporozie,ale to wszystko zachowawczo.[/QUOTE] Halcia, a nie wiesz jak sie nazywaja te zastrzyki? Duzo kosztowaly? Dobrze, ze jest zapas z Twojego zlotego bazarku :fadein: to mozna pomóc sunieczce. Dzieki Ci za ekspresowa akcje :calus:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,jak obejrzałam zdjecia tych"biednych" kosci to buczałam jak bóbr,majuska ma jeszcze kase ze"złotego" bazarku,Kasia tez cos bedzie miała z bazarku.....a ja mam nadzieje,ze....:oops:;)byle jej ulzyło i choc troche pomogło.Dzis podjade do weta ,bo nawet nie wiem czy to dozylne czy domięsniowe,bo Kiero pytał.To bedzie juz przygotowane w strzykawkach i ma byc przechowywane w lodówce.Wiem tylko,ze tym lecza w klinice w Lublinie.

Link to comment
Share on other sites

A mendze i płacze jak trzeba,a doktor wiele razy pomagał za friko.Orzechowska sunie Mati,tez operował,leczył ,kontrolował i szczepił za darmo.Ja tez sie lecze u Niego,:eviltong:ostatnio Ewie mówiłam,ze do niej z włosami pewnie przyjde!/strzyze psy/:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

moja dianka maly szczyl miala taka operacje wyciecia kawałka kosci ...sytuacja podobna jak w opisie wyżej

operował wet Gierek na śląsku

nie dawał nam gwarancji 100 %
i powiem wam tak nei wiem czy jest dobrze łapa jaka była krzywa taka jest ...
sunia szybko doszła do siebie ..

ale
wydaje mi sie że łapka jest ciut grubsza niz była sunia lata skacze ona ma adhd
czasem ją oszczedza wiec ....

sunia jest w moim podpisie na ostatnich stronach (Dragon i spólka )

Link to comment
Share on other sites

Ona w jeszcze gorszym stanie ma staw skokowy/poprzemieszczany/tylnej lewej łapki.Nawet na zdjeciach widac,ze ta łapka dziwnie sie jej"układa"Brzydko to wygladało na zdjeciu,nawet dla laika.Ja to widziałam u weta na komputerze i pokazywał mi... kazde miejsce przemieszczone...:shake:stawy"nie zazębiaja sie "tak jak powinny

Link to comment
Share on other sites

Halcia pieniądze trzymam jak mówisz narazie , zaraz rozliczę drugi bazarek i podam ile ma Zorza w skarpecie, nie zdążyłam dzisiaj do schroniska, mam nadzieję że jutro dam radę, jak nie to sobota ... Doktorowi ogromne dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...