Jump to content
Dogomania

Młoda ASTo/bokserka miała umrzeć... bo DZIECKO MIAŁO CZKAWKĘ... >>ZNÓW STRACIŁA DOM:(


Greven

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']Umówiłam termin sterylizacji Dafne na wtorek, godz.8 rano.[/QUOTE]

Dziękuję. :)
Już rano powiadomiłam Panią Monikę z DT, która ją zawiezie..

[quote name='Greven']Dziś rano dzwoniła do mnie kolejne zainteresowana Dafne. Przekierowałam do A.R.S.[/QUOTE]
Najpierw Pani nie przyszła na umówione spotkanie, a potem na drugi dzień nalegała aby od razu wydać jej psa, bo syn zobaczył zdjęcia i już ją chce.. a ona nie będzie jeździć kilka razy..

Pani Monika chciałaby także aby Dafne została u niej na stałe... nie chce aby przeżywała znowu rozstanie i kolejną zmianę domu. Widziała jaka zdezorientowana i bojąca się aby czasem nawet na chwilę nie zostawić jej samej była na początku.. i zresztą jej TZ ją pokochał ;)

I zdjęcia z DT

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Rozne/SDC12554a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Rozne/SDC12658a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Rozne/SDC12573a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='A.R.S.']

Pani Monika chciałaby także aby Dafne została u niej na stałe... nie chce aby przeżywała znowu rozstanie i kolejną zmianę domu. Widziała jaka zdezorientowana i bojąca się aby czasem nawet na chwilę nie zostawić jej samej była na początku.. i zresztą jej TZ ją pokochał ;)

[/QUOTE]

Haloooooooooooo;) Co z sunią? Została? Bo dalej jasno nie napisane...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ta z ogloszenie to wg mnie na sto procent Dafne, no i imie sie zgadza...

fota z ogl
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TME01GsfmbI/AAAAAAAADRc/JW7bWj38jAQ/s576/dafi.JPG[/IMG]
fota Dafne

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Dafne/PICT7404.jpg[/IMG]

aga sadzisz ze ten nowy klon azany to Dafne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']To ta sunia na 100%! Ja wysłałam wczoraj o 1 w nocy smsa, ale nikt mi nie odpowiedział. Mam nadzieję, że ją odebrano ;)

Dziwi mnie tylko to, że nie ma chipa - Greven oddałaby do adopcji nie zachipowanego psa?[/QUOTE]
No wlasnie cos mi tutaj tez nie pasuje. Bardziej dla mnie proawdopodobne, ze czipa schron nie znalazl, niz ze Greven jej nie czipnela...

PS Aga wyslalas smsa do wlascicieli czy Sandry?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']To ta sunia na 100%! Ja wysłałam wczoraj o 1 w nocy smsa, ale nikt mi nie odpowiedział. Mam nadzieję, że ją odebrano ;)

Dziwi mnie tylko to, że nie ma chipa - Greven oddałaby do adopcji nie zachipowanego psa?[/QUOTE]

Aga nawet nie na 100 tylko na 200% to jest Dafne ...
... a ja mam nadzieję że ją odbiorą

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą i chyba mnie szlag zaraz trafi :angryy:
Odebrał pan i na moje pytanie, czy odebrali suczkę ze schroniska stwierdził, że on jest w pracy i żona miała go odebrać. A ja mu mówię, że się cieszę, bo ona bardzo tęskni, cierpi i płacze w boksie.
A pan mówi: "Jak się ucieka, to się cierpi" :crazyeye:

Poza tym, chyba została oddana do adopcji, z tego co zrozumiałam, niewysterylizowana, bo pan powiedział, że mają dwa psy i gdy Dafne miała cieczkę, to psy wariowały :shake:

Potem stwierdził, że ma ją z TOZu, a ja na to, że chyba z Fundacji ProEquo, co pan natychmiast potwierdził i powiedział, że do tej pory nie ma na nią żadnych papierów!!!!
Jest niezachipowana :angryy:

BRAK SŁÓW!!!

Edit: Uciekła o 5 rano, była bez smyczy, ale państwo nie mogli jej szukać, bo szli do pracy. Obiecali, że ją dzisiaj odbiorą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']Dzwoniłam przed chwilą i chyba mnie szlag zaraz trafi :angryy:
Odebrał pan i na moje pytanie, czy odebrali suczkę ze schroniska stwierdził, że on jest w pracy i żona miała go odebrać. A ja mu mówię, że się cieszę, bo ona bardzo tęskni, cierpi i płacze w boksie.
A pan mówi: "Jak się ucieka, to się cierpi" :crazyeye:

Poza tym, chyba została oddana do adopcji, z tego co zrozumiałam, niewysterylizowana, bo pan powiedział, że mają dwa psy i gdy Dafne miała cieczkę, to psy wariowały :shake:

Potem stwierdził, że ma ją z TOZu, a ja na to, że chyba z Fundacji ProEquo, co pan natychmiast potwierdził i powiedział, że do tej pory nie ma na nią żadnych papierów!!!!
Jest niezachipowana :angryy:

BRAK SŁÓW!!!

Edit: Uciekła o 5 rano, była bez smyczy, ale państwo nie mogli jej szukać, bo szli do pracy. Obiecali, że ją dzisiaj odbiorą.[/QUOTE]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...