Jump to content
Dogomania

Młoda ASTo/bokserka miała umrzeć... bo DZIECKO MIAŁO CZKAWKĘ... >>ZNÓW STRACIŁA DOM:(


Greven

Recommended Posts

  • Replies 609
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wznowiłam allegro.
Telefonów nie było :-(
Były wieczorem i dziś rano dwa maile:

[I]"Witam! Pisze w sprawie dafne... czy suczka jest nadal do wziecia? czy jest ona duza?"[/I]

i

[I]"witam.pisze w spawie Dafne.Czy jest mozliwosc transportu pieska?nie mam niestety takiej mozliwosci.jestem z kedzierzyna-kozla(woj.[/I][I]opolskie).prosze o odpowiedz.iza"[/I]

Chciałabym aby znalazła najlepszy dom.. już tyle razy go zmieniała :-(
Transport może i by się ew. znalazł gdyby dom okazał się dobry.. tylko jak go sprawdzić na odległość, a Dafne podczas podróży samochodem jest okropna.. wyje i szczeka na całego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']ciotki czy jest jakieś zainteresowanie dafne na allegro?[/QUOTE]
Były te:
[quote name='A.R.S.']
Były wieczorem i dziś rano dwa maile:

[I]"Witam! Pisze w sprawie dafne... czy suczka jest nadal do wziecia? czy jest ona duza?"[/I]

i

[I]"witam.pisze w spawie Dafne.Czy jest mozliwosc transportu pieska?nie mam niestety takiej mozliwosci.jestem z kedzierzyna-kozla(woj.[/I][I]opolskie).prosze o odpowiedz.iza"[/I]
[/QUOTE]

ale po moich odpowiedziach kontakt się urwał.
Odezwała się także Pani z okolic Wałbrzycha (też daleko :-(), która chciałaby adoptować Dafne, mieszka sama (i z kotem) chciałby zobaczyć i poznać Dafne, więc jeszcze zobaczymy co dalej wyjdzie...

W zeszłym tygodniu musieliśmy zmienić dom tymczasowy, gdyż zgodnie z umową pani Agata zaczynała pracę..

Obecny tymczas to też 10zł/doba bez jedzonka..

Dostałam takiego maila od opiekunki
[SIZE=1][I]
DZIŚ TEŻ BYLIŚMY W LESIE(CODZIENNIE ZABIERAMY PSY DO LASU ŻEBY SIĘ
WYSZALAŁY) DAFI BARDZO DOBRZE SIĘ ZACHOWUJE,PRZYCHODZI JAK SIĘ
JĄ WOŁA ZOSTAŁA TEŻ SAMA W DOMU NA GODZINĘ NA POCZĄTKU SZCZEKAŁA A TERAZ
PO POWROCIE GRZECZNIE SPAŁA.UWIELBIA KIJE NA POCZĄTKU NIE CHCIAŁA ODDAĆ
ALE JUŻ NAUCZYŁA SIĘ KOMENDY ZOSTAW :).JAZDA AUTEM TEŻ BYŁA STRASZNA
SKAKAŁA Z SAMEGO TYŁU AŻ DO PRZODU I Z POWROTEM BAŁAM SIĘ Z NIĄ SAMA
JECHAĆ DZIŚ TEŻ GRZECZNIE SIEDZIAŁA Z TYŁU.DAFI CAŁY CZAS PRZEZ OSTATNIE DNI BYŁA
ZE MNĄ(NIE SAMA PONIEWAŻ JAK TYLKO NP.SZŁAM DO KUCHNI I ZAMYKAŁY SIĘ ZA
MNĄ DRZWI ONA ZACZYNAŁA SZCZEKAĆ I DRAPAĆ DRZWI.) TERAZ MUSZĘ
PRZYZWYCZAIĆ JĄ ŻEBY NIE PŁAKAŁA JAK SIĘ WYCHODZI Z DOMU, BO SĄSIADOM
PRZESZKADZA SZCZEKANIE...[/I][/SIZE]

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Dafne/SDC12489a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Dafne/SDC12480a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pani spod Wałbrzycha, chciałaby przyjechać do Szczecina zapoznać się z sunią, zobaczyć ją na żywo.
A może lepiej by było sprawdzić ten dom wizytą przed adopcyjną, zanim przyjedzie? Tylko jak ja znajdę kogoś do wizyty tak daleko :-(
co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...