Jump to content
Dogomania

Miśka wyrwana z rąk kata szuka pilnie domu!Prosimy o pomoc! ma dom


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję, że uda się coś zrobić. Byłam tam dziś ,ale " Pana" nie było. Nawet nie było zle, w budzie jest sucho, tam jest taki spadek, że woda stoi ,ale daleko od budy, stała nawet miska, więc chyba coś jadła.Przy mnie sunia była wesoła, ta górka nad budą tworzy swego rodzaju "balkon" z którego sunieczka ogląda świat.Może się pocieszam, ale dzisiaj świeci słońce, więc wszystko wygląda trochę lepiej. Gdybym tylko miała pewność, że jest karmiona codziennie i że nie jest bita, byłoby całkiem całkiem.
Jeśli propozycja karmy jest aktualna to będę wdzięczna , od niedawna jestem bez pracy ,wstyd się przyznać -więc i bez pieniędzy. Dobre chęci to nie wszystko, ale staram się i wiem, że dzięki Wam napewno będzie jej lżej.
Postaram się jeszcze dzisiaj pokazać wam jak wygląda ta buda.
Pozdrawiam i po stokroć dzięki za wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Jesteście niesamowite nie zdążyłam pomyśleć, a karma już jest w moim domu- enia dzięki jeszcze raz. Jutro znów się wybiorę do suni, bo dziś już ją karmiłam, no i jutro może zastane tego gamonia. Wciąż obmyślam taktykę jak rozmawiać, a najchętniej to bym go tak.....że by trzy dni leciał. Zdecydowanie wolę chodzić tam w dzięń, bo kiedy jest ciemno to jest to trochę przerażające .


Ps. Czy Wy czasami jeszcze się zastanawiacie ,jaką siłą są ludzie tu na dogo, ile wszystkich jest i jak wiele mimo wszystko da się zrobić, ile stworków jest uratowanych, jakie miały szczęście, że przeszły obok nas...żeby jeszcze inni ludzie tak czuli i myśleli zwierzęta byłyby bezpieczne. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a moze by ktos zrobil bude-taką z prawdziwego zdarzenia dla niej?Moze jest ktos taki na dogo kto by umial?Ja sama bym moze sprobowala gdybym miala materialy,no i potem zeby ją jakos przewiezc.Juz naprawde nie wiem jak mozna pomoc tej suni ale ta jej smutna mordka sni mi sie po nocach:shake:

Link to comment
Share on other sites

No nie mogę jak ona tam przeżyła i jeszcze małe miała.....
ja też obserwuje wiejskie psy przeważnie jak jade na działkę dawne podlasie i niektóre to nawet takiego schronu nie mają....łańcuch do drzewa i koniec.....:angryy::angryy::angryy:
ja nie wiem czy to sie kiedys zmieni na tych naszych wsiach, przecież kury są lepiej traktowane niż psy i koty....
trzeba by dzieciaki w szkołach edukować w tym kierunku albo juz nawet przedszkolaki:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Najlepszy jest patent " na trolejbus " , łancuch jak do krowy na gorze połączony z drutem rozpiętym od np. stodoły do domu. I ten biedny pies biegnie i szczeka a w tym czasie słychać wielki hałas spowodowany tarciem łańcucha o drut. To dla psa musi byc bajeczne uczucie.

ps. Z autopsji wiem, że edukacja chama jest niemożliwa. A dobre zachowanie w stosunku do czworonożnych przyjaciół traktowane jest jako dziwactwo i odchylenie od normy .

Link to comment
Share on other sites

Qrcze no... co robić :placz: nienawidzę bezsilności :angryy: cholera a może jednak zgarnąć sunię i zaproponować temu piiiiiii..... jakiegoś dużego "mocnego" psiaka - oczywiście ciągle go doglądając... aaaa tak sobie głosno myslę :shake: już sama nie wiem co w ogóle o tym mysleć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witokretku a jakiego duzego mocnego psiaka byś mu dała?
ja bym mu sztachety od płota dała niech se trzyma!:angryy:
mam nadzeje że ten pijak kiedys kupi coś od naszych wschodnich sąsiadów spożyje ....... i juz mu pieski nie będa potrzebne.....:mad:

Link to comment
Share on other sites

Niestety - takie realia. Warunki, w których suka zyje są nawet całkiem niezłe. NIESTETY. Sunieczka ma duzo szczęścia, że ktoś się nią zainteresował. Tysiące psów na polskich wsiach mają przynajmniej tak samo, jeśli nie gorzej. :shake:

Aha - przyznam, ze nie czytałam całego wątku. Suczka została odrobaczona i odpchlona? Zawsze to większy komfort życia dla psa przy budzie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...