Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

U nas ludzie adoptowali ostatnio córkę i matkę, więc wierze, że i dziewczynom uda się wreszcie znaleźć dom. Dziwie się, że nie ma jeszcze na dogo zbiorowego wątku z psami, które szukają wspólnego domu. Może ktoś z Was miałby czas na założenie i prowadzenie takiego wątku? Na pewno zwiększyłoby to szanse tych psiaków na znalezienie domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Beciu ! Ja znam i Weronikę i Cajusa. Nie podałam mu namiarów bo wiem, że Weronika ma ostatnio duże problemy:roll:[/QUOTE]

Rozmawiałem z Saphira.

[quote name='siekowa']U nas ludzie adoptowali ostatnio córkę i matkę, więc wierze, że i dziewczynom uda się wreszcie znaleźć dom. Dziwie się, że nie ma jeszcze na dogo zbiorowego wątku z psami, które szukają wspólnego domu. Może ktoś z Was miałby czas na założenie i prowadzenie takiego wątku? Na pewno zwiększyłoby to szanse tych psiaków na znalezienie domu.[/QUOTE]

Ciekawy pomysł. Ale to by musiała być osoba, która może praktycznie cały dzień być na necie. Aby być na bieżąco. I przede wszystkim musiały być nieustannie informacje na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Witam, poczęstowałam się banerkiem :) Psie pary są mi bardzo bliskie, gdyż jedną taką "psią parę" znam osobiście, a mianowicie Miśka i Normę z "Cichego kąta", dlatego wiem jak trudne jest znalezienie domku dla takich psiaków do adopcji tylko razem. Muszę przyznać, że pomysł z wątkiem takich psiaków których nie można rozdzielić jest bardzo dobry i chętnie bym się go podjęła ;) Tyle że nie mam zapisanych wszystkich wątków na dogo takich psiaków, więc jeśli ktoś z Was ma i mógłby mi je wysłać na PW byłabym bardzo wdzięczna :) A mnie może jeszcze w tym tygodniu uda się zrobić taki wątek :)

Link to comment
Share on other sites

Ja chętnie odwiedzę pannice :) Muszę przyznać że bliskie mojemu sercu wszelkie zakochane psiaki, czy też zaprzyjaźnione na tyle że niemożna ich rozdzielić i na prawdę nie rozumiem jak te psiaki mogę tyle lat w schronisku siedzieć....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Były kiedyś adoptowane, ale wróciły. Szkoda, że ludzie tak rzadko decydują się na podwójną adopcję.[/QUOTE]
Czas to zmienić, w tych adopcjach wreszcie coś musi ruszyć... od nas tylko jeden raz była wspólna adopcja, matka i córka. Znalazły wspólny dom, tyle że.... w Niemczech....

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuje informacji czy psiaki mają aktualne ogłoszenia, interesuje mnie czy jest też osoba, która np robi im ogłoszenia lub zobowiąże się do zrobienia. Na chwilę obecną zbieram informacje dotyczące ogłoszeń, a jak już się wszystkiego dowiem, to będziemy robić/szukać osób chętnych do robienia dla tych psich par które ich nie mają. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ja bym z chęcią pomogła w ogłoszeniach, bo już raz ogłaszałam dziewczyny, zreszta ich stare ogłoszenia wciąż odnawiam, ale niestety przy nowych póki co pomóc nie mogę, bo jestem zawalona ogłoszeniami dla innych psiaków...a kolejka jest coraz dłuższa i dłuzsza...

Link to comment
Share on other sites

Akrum to bardzo smutne... że po tylu latach w schronie nikt tych wspaniałych Suczek nie pokochał.:-(
One tak bardzo czekają na ten upragniony dom.
Cioteczki dla Cindy i Jenny bardziej szukacie domu z ogrodem i byłby on najlepszą szansą dla Nich na odmianę losu. Po tylu latach pewnie nie przystosowałyby się w mieszkaniu?

Link to comment
Share on other sites

Jak widać teraz wracam do nocnego siedzenia to i ogłoszenia niedługo będą.





Działający link dla Ufo

[url]http://www.dogomania.pl/threads/184747-Ufo-%C5%BCyj%C4%99-w-schronisku-ju%C5%BC-12-lat!!-Czy-to-jej-prawdziwy-dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...