Jump to content
Dogomania

12 lat czekania. 12 lat i nic. Jenny i Cindy liczą na Nas. Jenny za TM a Cindy MA DOM


Cajus JB

Recommended Posts

NIE!!! Cajus - Jany - starsza 14-letnia to Zośka( to imę trochę symboliczne, oznacza mądrość - a ona rzeczywiscie , to swoje dziecko uratowała ,młodsza- córka Cindy - to Marsiia , brzmi swojsko i dziecinnie. Moze napisz i odkręć ...pozdrawiam:):)

Link to comment
Share on other sites

Kochane dziewczynki. NIe wiem czy rozdzielenie ich to dobry pomysł, całe życia żyja bez ludzi,a le mają siebie. Rozdzielenie takich starych psów może być większa krzywdą niż hotelik. One musza bardzo byc do siebie przywiązane, żeby je to nie zabiło. Deklaruję comiesięczna wpłate na hotelik.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koss']Nie bardzo wiem ...o czym piszesz, o jakim rozdzieleniu - w ogłoszeniu WYRAZNIE JEST NAPISANE,IZ RODZIELENIE ICH BYŁOBY AKTEM OKRUCIEŃSTWA,czy ja o czymś nie wiem , sunie maja byc rozdzielone???:([/QUOTE]

w starym wątku były takie rozważania, ale jesli upadły to :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caromina']Kochane dziewczynki. NIe wiem czy rozdzielenie ich to dobry pomysł, całe życia żyja bez ludzi,a le mają siebie. Rozdzielenie takich starych psów może być większa krzywdą niż hotelik. One musza bardzo byc do siebie przywiązane, żeby je to nie zabiło. Deklaruję comiesięczna wpłate na hotelik.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Nie zbieramy na hotelik. Natomiast na pewno będziemy Je ogłaszać na allegro i myślałem o ogłoszeniu w miesięczniku. To jest płatne i na to na pewno przydadzą się fundusze.
Ogłaszamy je razem i razem chcemy aby zostały wy adoptowane. Jeśli pojawi się szansa dla jednej z Nich głupotą będzie jej nie wykorzystać. Ale wierzę w podwójną adopcję. Taki jest cel i go osiągniemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'] Jeśli pojawi się szansa dla jednej z Nich głupotą będzie jej nie wykorzystać..[/QUOTE]

własnie nie wiem, wiecie w schronie były całe życie, nie znają nic innego więc nie tęsknią za tym . Natomiast rozdzielenie ich po tylu latach może być dla nich ogromnym nieszczęściem. Być może większym niż uzyskane korzyści.

.[QUOTE] Ale wierzę w podwójną adopcję. Taki jest cel i go osiągniemy.[/QUOTE]

Pomogę Wam sfinansować ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że nie ja decyduję tylko schronisko. Wiem, że psy nawet zżyte potrafią zaadaptować nowe warunki i z drugiej strony może to być dla nich dramatyczne przeżycie.
To tylko opcja ostateczna. Stawiamy na wspaniały dom dla obu.
Dziękuję za pomoc. W takim razie wyróżniany allegro i poproszę o pomoc w umieszczeniu suń w miesięczniku.

Link to comment
Share on other sites

Napisz prosze jakiej konkretnie w tej chwili potrzebujecie pomocy.
P.S. Pisałam z Tamb, która wyadoptowała Gralla, mam nr telefonu do Pani, która pokazuje psiaki w TV. Moze spróbujemy z dziewczynami?? Napiszcie co o tym myślicie. Dzisiaj już dobranoc. Jutro wlete i poczytam
Papa

Link to comment
Share on other sites

Ja też dziś już uciekam.

Myślałem o miesięczniku Mój Pies. Z ogłoszeniami damy sobie radę. Ja osobiście jestem tak zadeklarowany, że nawet niewielkie wydatki to problem, ale Cioteczki też deklarowały coś i chciałbym to wykorzystać na wszelkie rozsądne wyróżnienia.

Muszę to wszystko zebrać.

Jestem za tym pomysłem z telewizją, ale to nie ode mnie zależy. Co pozostali na to?

Link to comment
Share on other sites

Cajus- miałam 2 piesy takie onki na 99%Draba i Zbója( awatarek)- kiedy odszeł Drab ( miał 14 lat ) został Zbój - razem byli 8 lat , Zbój przez rok miał depresję - a był z nami - kochany , doglądany , pocieszany, pierwsze 4 -mc spędził, zyjąc w łazience-, tylko tam nie ma okna , po roku kiedy się wygrzebał - zdiagnozowano u niego nowotwór wątroby . Nie poddawałabym suń takiej próbie- nie mozna tego uzgodnić ze schronem , przecież taki porządny?Może warto przekonywać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...